SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Všetko pre Váš dokonalý pôžitok z kávy

Začať deň dokonalým pôžitkom z kávy, vnímať jej podmanivú arómu a nezameniteľnú chuť je snom každého milovníka tohto nápoja. Takmer dve desaťročia Vám tieto sny pomáha plniť spoločnosť DAVITAL, s.r.o.

Spoločnosť DAVITAL, s. r. o. zabezpečuje kompletné kávové riešenia a v súčasnosti svojim rozsahom a vysokým štandardom poskytovaných služiebproduktov spojeným s individuálnym prístupom je schopná vybaviť akýkoľvek priestor od malých kancelárií až po výrobné závody vhodným nápojovým systémom a poskytnúť odborné poradenstvo a servis.

 

Lahodná káva z nápojových automatov – Vaše osvieženie v pravú chvíľu.

nápojových automatoch spoločnosti DAVITAL, s.r.o. sa môžete kedykoľvek občerstviť mrazom sušenou rozpustnou kávou vyrobenou z najkvalitnejších kávových odrôd Arabica a Robusta pripravenou tým najrýchlejším a najhygienickejším spôsobom.

Na pravé talianske espresso už nemusíte chodiť len do kaviarne. Vôňu čerstvo pomletej zrnkovej kávy a lahodnú chuť objavíte aj v nápojových automatoch s atraktívnym dizajnomekologických papierových pohárikov. Vaše zmysly poteší použitie 100 % sušeného mlieka pri príprave cappuccina, ktoré je zárukou hustej krémovej peny.

 

Základom dokonalého pôžitku z kávy je predovšetkým funkčná technológia.

Perfektná  príprava a pôžitok z kávy však nezávisí len na kvalite samotnej kávy a ďalších ingrediencií, ale predovšetkým na funkčnosti  technológie, ktorá kávu pripravuje. Tento faktor je však často opomínaný a jeho dôležitosť sa preukáže až v prípade vzniku vážnych problémov a nemalých finančných investícií.

Nemusíte mať však obavy a Váš pokazený nápojový automat alebo espresso kávovar môžete zveriť tímu kvalifikovaných technických pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý sa postará o odborné poradenstvo, technickú podporu, rýchly a spoľahlivý servis, sanitáciu a údržbu, renovácie a generálne opravy k Vašej spokojnosti.

 

Ešte nikdy nebolo jednoduchšie začať deň so šálkou pravého espressa.

Súčasný trend prípravy espressa z čerstvo pomletej zrnkovej kávy sa postupne z kaviarní a reštaurácií dostáva aj na pracoviská a do domácností. Začať každý deň so šálkou pravého espressa či cappuccina a to bez závislosti na úzkom sortimente kávy a zbytočnej tvorby odpadov zaťažujúcich životné prostredie nebolo nikdy predtým jednoduchšie.

Kvalita v spojení so zdravím a dôrazom na environmentálne aspekty je pre  spoločnosť DAVITAL, s.r.o. rozhodujúca. Espresso kávovary značiek Saeco a Gaggia, ktoré spoločnosť ponúka prinášajú pre zákazníka – spotrebiteľa kávy slobodu pripraviť si kávu takú, na ktorú má práve chuť, ktorú mu kávovar čerstvo pomelie a pripraví, nezávisle na značke kávy.

 

Jedinečná prezentačná miestnosť espresso technológií značiek Saeco a Gaggia.

V priestoroch spoločnosti DAVITAL, s.r.o. máte možnosť navštíviť jedinečnú prezentačnú miestnosť vybavenú radom automatických espresso kávovarov Saeco a exkluzívnych plnoautomatických kávovarov Gaggia, ktoré sú ideálnym kávovým riešením do akýchkoľvek kancelárskych priestorov ako aj profesionálnymi automatickými kávovarmi a nápojovými a tovarovými automatmi Saeco, ktoré sa vyznačujú moderným, elegantným dizajnom a uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky milovníkov kávy.

 

V prezentačnej miestnosti si prídu na svoje aj profesionáli, ktorých očarí elegantný retro dizajn profesionálnych pákových kávovarov a mlynčekov na kávu talianskej značky Gaggia.

Prezentačná miestnosť ponúka klientom jedinečnú možnosť otestovať jednotlivé typy kávovarov ešte pred ich samotnou kúpou a všetkým záujemcom o prezentáciu svojej kávy, dovozcom, pražiarom, predajcom kávy, školiteľom, baristom predviesť na neutrálnom mieste svojim klientom prezentáciu a ochutnávku kávy na rôznych typoch zariadení a tým si rozšíriť svoju potenciálnu klientelu. K dispozícii majú profesionálne technológie, doplnkové vybavenie, odborne vyškolený personál, prístup pre handicapovaných a parkovisko.

 

Po predchádzajúcom dohodnutí termínu telefonicky na tel. čísle +421 (0)48 4161 947, 949 alebo e-mailom na davital@davital.sk sa na Vašu návštevu tešíme na Zvolenskej ceste 37A v Banskej Bystrici.

 

Na webovej stránke spoločnosti DAVITAL, s.r.o. sa vždy dozviete informácie o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti, novinkách a prebiehajúcich  akciách, zaujímavostiach zo sveta kávy, praktických tipoch a veľa ďalšieho, preto ju neváhajte navštíviť 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Úprava osobného motorového vozidla

Zníženie podlahy v osobnom automobile je ideálnou úpravou pre prepravu telesne postihnutých osôb sediacich na invalidnom vozíku.

Bezbariérové vozidlo pre vozičkára Fiat Doblo
Tlačové správy

Important information for Brazilians living in Slovakia

Take action to receive information about the elections in Brazil and the Embassy of Brazil's activities.

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.