SME
Nedeľa, 5. júl, 2020 | Meniny má Cyril, MetodKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Vylepšite svoj image podnikateľa: luxusné perá vám v tom pomôžu.

Úspech v podnikaní je prirodzenou métou každého dnešného biznismena. Ako sa odlíšiť od väčšiny a vyniknúť v dave?

Úspech v podnikaní je prirodzenou métou každého dnešného biznismena. Každý volí inú taktiku na to, ako dosiahnuť čo najlepšie postavenie vo svojom segmente podnikania a s tým spojený zisk. Ako sa odlíšiť od väčšiny a vyniknúť v dave?


V prvom rade si treba uvedomiť, že biznis už dávno nie je len o samotnom obchodovaní a predaji. Veľmi dôležitým aspektom, ktorý pripisuje vášmu podnikaniu ďalší rozmer, je celkový imidž. Imidž firmy, váš osobný imidž. Vy sami, ako úspešný podnikateľ či manažér, reprezentujete svoju firmu a ste to vy, kto sa významne podieľa na prvotnom dojme z vašej spoločnosti.


Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Skúsili ste sa niekedy zamyslieť nad tým, čo o vás môže vypovedať váš vzhľad a doplnky, ktorými sa pri stretnutiach s klientmi prezentujete? Možno ani netušíte, ako ľahko si ľudia na "druhej strane" utvoria obraz o vašej solventnosti na základe týchto zdanlivých drobností. Čím teda dokonale dotvoríte imidž seriózneho a úspešného biznismena?


V prvom rade zvoľte vhodný oblek. Nestačí, že bude pekný na prvý pohľad, obraz dokonalého biznismena, ktorý pozná svoju cenu, odzrkadľuje kvalita vecí, ktorými disponuje. Po obleku prichádzajú na rad maličkosti, ktoré o vás tiež mnohé vypovedajú. Zahľadeli ste sa niekedy na pero, ktorým s klientmi podpisujete významné zmluvy? Jedná sa o obyčajné plastové pero, prípadne reklamné pero? Takých je v obehu milión, vy potrebujete zapôsobiť a odlíšiť sa.


Presne to sa vám podarí s Exclusivepen.eu. Luxusné perá z ich ponuky sú priam nutnosťou každého manažéra a podnikateľa. Perá značky Parker s dlhoročnou tradíciou sú stelesnením prestíže a vyjadrením vášho významného postavenia, a v neposlednom rade vyšperkovaného vkusu ich majiteľa. V tomto prípade vás. Ak si už zaobstaráte luxusné pero, bola by škoda písať ním len tak kdekoľvek. Všetky dôležité schôdzky a stretnutia si treba zaznačiť a na tento úkon vám skvele poslúžia nádherné kožené diáre značky Filofax. Precízne spracovanie a tie najlepšie vyberané materiály sú zárukou, že všetky údaje ostanú uchované v tom najlepšom obale.


Ak hovoríme o uchovávaní údajov, nejestvuje podnikateľ, ktorý by nevyužíval USB kľúč. Ak ste si doteraz mysleli, že môžete využívať len tie bežné umelohmotné, vyvedie vás z omylu švajčiarska značka Edelberg. Čakajú na vás USB kľúče z luxusných kovov ako ruténium, ružové zlato, paládium a karbón.
K prezentovaniu podnikateľa patria samozrejme i vizitky. Dajte si na nich záležať. Z malého kúsku papiera vedia grafici vyčariť prvok, ktorý ak zaujme a bude sa šíriť sám od seba. Nosíte vaše vizitky ešte stále nedbalo ukryté v peňaženke či vo vrecku? Exclusivepen.eu je predajcom luxusnej škótskej značky Dalvey, v ponuke ktorej nájdete krásne elegantné vizitkáre vyrobené z pevnej ocele a zdobené drahými kameňmi.

Okrem vizitkárov ponúka značka Dalvey luxusné holiace sety pre váš dokonalý výzor, ale tiež doplnky, ktoré ozvláštnia váš pracovný stôl.

 

K biznisu patrí okrem práce i relax. Doprajete si  radi po úspešnom obchodnom dni cigaretu? Francúzska značka S.T. Dupont je jednotkou na trhu, ktorá ponúka luxusné zapaľovače a cigarové sady tej najvyššej kvality.

 

Užívajte si svoj život obchodu a úspechu plnými dúškami doplnený luxusom, ktorý si môžete dovoliť. V internetovom obchode Exclusivepen.eu nájdete luxusné perá, diáre, zapaľovače i vizitkáre. So značkovými doplnkami budete vždy uznávaným biznismenom na svetovej úrovni.

 sme2-r857_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac

Vďaka príjemnému počasiu je Malta atraktívnou destináciou až do neskorej jesene.

Tlačové správy

Terasa upratovala s Kositom. Čistili Borovicový háj i Pľuvátko

Dobrovoľníkov a zanietencov neodradilo ani blato a lejak.

Tlačové správy

Štart sezóny F1 je za dverami

Štart odloženej sezóny je na spadnutie. Prečítajte si príbeh asi najväčšej osobnosti F1 - Enza Ferrariho.