SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Hodinky Luminox, s náhľadom do ich vnútra

V tomto článku sa dozviete prečo sa môže Luminox píšiť svojou technológiou, dlhoročnou svietivosťou a v poslednej rade Vám predstavíme našu ponuku tohto hitu.

Technológia

Všetky Luminox hodinky podliehajú takým výrobným procedúram, aké žiadna iná výroba hodiniek vo svete nevyžaduje. Luminox samoobnoviteľný iluminačný systém musí byť v úplne každom výrobku. Je to nákladné a časovo náročné, ale toto úsilie je to, čo robí Luminox náramkové hodinky špecifickými a odlišnými od ostatných vo svete.

Každé hodinky majú v sebe samoobnoviteľné plynové svetielka. Tieto sú inštalované do ručičiek, značiek času a v závislosti od modelu aj do objímky.

Luminox hodinky nepotrebujú žiadny externý zdroj na „dobitie“ svietivosti, ako potrebujú konvenčné svetielkujúce hodinky. Rovnako nepotrebujú zatlačiť tlačítko na podsvietenie. Armáda USA už dlho oceňuje výhody týchto mikro plynových svetielok a ich využitie je špecifikované v predpise MIL-W-6374F.Systém svietivosti


Každé Luminox hodinky obsahujú malé samostatné svetielkujúce „plynové lampy“, vyrobené špičkovým inštitútom Swiss Institute for Lightning Components Mb-Microtec. Tieto jednotlivé lampy (Borosit kapsule) sú jemne zapracované do ručičiek, značiek ciferníka a v prípade potápačských hodiniek aj do otočného venca. Aby bol čas jednoznačne odčítateľný aj v úplnej tme a pri každej pozícii, značka 12. hodiny je označená oranžovo, zatiaľ čo ostatné značky sú zelené.

 

Každé Luminox hodinky obsahujú malé samostatné svetielkujúce „plynové lampy“, vyrobené špičkovým inštitútom Swiss Institute for Lightning Components Mb-Microtec. Tieto jednotlivé lampy (Borosit kapsule) sú jemne zapracované do ručičiek, značiek ciferníka a v prípade potápačských hodiniek aj do otočného venca. Aby bol čas jednoznačne odčítateľný aj v úplnej tme a pri každej pozícii, značka 12. hodiny je označená oranžovo, zatiaľ čo ostatné značky sú zelené

Výnimočnosť tohto svietivého systému viedlo Luminox vyvinúť potápačské hodinky a spolu s armádou USA hodinky pre US Navy SEALs, čo bola dobrá pozícia vyhovieť náročným požiadavkám týchto špeciálnych jednotiek. Výsledkom tejto spolupráce sú US Navy SEALs Dive Watch.
Od roku 1991 (Vojna v zálive „Púštna búrka“) - armáda USA objednala viac ako 500 000 kusov týchto náramkových hodiniek.

 

Vlastnosti:

 

  • svietivosť na viac ako 25 rokov
  • svietivosť 100 krát jasnejšia ako iné hodinky
  • LLT systém je samoobnoviteľný
  • garancia 100% svietivosti na 10 rokov
  • celé vyrobené vo Švajčiarsku
  • nárazu vzdorné a vodotesné
  • robustné púzdra s poškriabaniu odolným sklíčkom

 

Modely, ktoré ponúkane na TIMESTORE:

Atacama

Colomark

Evo

Fighting

Navy Seals

Original

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

23 h

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan