SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Rezidencie Machnáč odštartoval predaj bytov veľkoryso!

Potvrdené! Bytový projekt Rezidencie MACHNÁČ dnes odštartoval predaj nových bytov pri Horskom parku. Byty v prvých dvoch bytových domoch sa len nedávno vypredali.

Potvrdené! Bytový projekt Rezidencie MACHNÁČ dnes odštartoval predaj nových bytov pri Horskom parku. Byty v prvých dvoch bytových domoch sa len nedávno vypredali. Za neuveriteľné tri mesiace, ešte pred štartom výstavby. Kupujúci majú opäť jedinečnú príležitosť bývať v srdci prírody, zároveň v centre mesta. Všetko za mimoriadne výhodné uvádzacie ceny! Predaj posledných bytov práve začal!

Hľadáte bývanie zodpovedajúce Vašim potrebám a postaveniu, na jednej z najlukratívnejších adries mesta? Premýšľate o kúpe bytu a neviete sa rozhodnúť? Chcete bývať v Bratislave a mať pritom prírodu na dosah? Vyhľadávate trvalé hodnoty kvalitného bývania vo výnimočnej lokalite a za výhodnú cenu? Je tu ponuka, na ktorú ste čakali! Máte tak jedinečnú šancu vybrať si ten najlepší byt za najvýhodnejšiu uvádzaciu cenu.

To tu ešte nebolo!

Od 2. apríla 2013 štartuje Rezidencie MACHNÁČ predaj nových bytov pri Horskom parku za mimoriadne výhodné uvádzacie ceny. Pre tých, ktorí túžia po bývaní na vyššej životnej úrovni sa dnes naskytá jedinečná príležitosť na výber svojho bytu v kvalitnej nehnuteľnosti.

 „Od začiatku projektu kladieme dôraz na jedinečnosť bývania a prepojenie s prírodou chránenej oblasti Horský park a okolitých areálov Borovicový lesík, Zeleň pri vodárni a Bôrik. Jeho hodnota bude v budúcnosti stále rásť,“ uviedol Michal Mrník, zástupca investora Rezidencie MACHNÁČ.

Výnimočná kombinácia vychytenej lokality v centre mesta a nádherných bytov, v tesnej blízkosti Horského parku, je skutočne brilantná. Zeleň reprezentuje trvalú hodnotu, ktorej je v Bratislave nedostatok. Preto predstavuje skutočný luxus. Rezidencie Gaštan, Jaseň, Javor a Jedľa ponúkajú slnečné a dispozične dobre riešené 2-izbové, 3-izbové a 4-izbové byty s výmerou od 63,07 do 114,48 m2 s priestrannými balkóny a terasami s výhľadmi na panorámu Brati­slavy, Kamzík a Rakúsko. Čo viac si človek môže priať!

Atraktivitu dodáva celému projektu kvalitná nadčasová architektúra, vynikajúca poloha v centre mesta a zároveň pri chránenej oblasti Horský park. Majitelia bytov ocenia výbornú dopravnú dostupnosť z priľahlej Drotárskej cesty, komplexnú občiansku vybavenosť. Čaro celému projektu dodá rozsiahla úprava okolia. Na pozemku rezidencií je plánovaná výsadba viac ako 146 stromov a 1 127 drevín. Zeleň vyplní až 70% celkovej plochy pozemku.

Prestíž projektu Rezidencie MACHNÁČ a jedinečnosť lokality vyzdvihol aj Prof. Ing. arch. Štefan Šlachta PhD, hlavný architekt mesta Bratislava 2006 – 2011, ktorý uviedol:

Nie je dom ako dom. Dobrý dom musí vytvárať príjemný pocit domova, musí poskytovať radosť z bývania. Tie najlepšie domy majú ešte niečo navyše: pekné prostredie, sú ekonomicky riešené a poskytujú krásny výhľad. Ako tieto domy na Machnáči pri Horskom parku...“

„Predaj bytov Rezidencie MACHNÁČ v prvých dvoch bytových domoch prevýšil naše očakávania. Byty sa tu vypredali za neuveriteľné tri mesiace, ešte pred štartom výstavby. Nová ponuka posledných bytov je opäť stredobodom záujmu. Tento fenomén nevyvolala iba atraktívnosť ich cien. Pridanou hodnotou je lokalita, nadčasovosť, blízkosť k prírode, kvalitná stavba a limitovaný počet bytov. Kupujúci majú už teraz exkluzívnu možnosť výberu svojho bytu s garážou za výhodnú cenu,“ uviedol Norbert Hrnčiar, manažér predaja z maklérskej kancelárie PonukaByvania.sk.
www.tuchcembyt.sk.

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Úprava osobného motorového vozidla

Zníženie podlahy v osobnom automobile je ideálnou úpravou pre prepravu telesne postihnutých osôb sediacich na invalidnom vozíku.

Bezbariérové vozidlo pre vozičkára Fiat Doblo
Tlačové správy

Important information for Brazilians living in Slovakia

Take action to receive information about the elections in Brazil and the Embassy of Brazil's activities.

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.