SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Okno do sveta televízie

Stránka TV program vychádza v ústrety všetkým milovníkom televízneho sledovania a od apríla 2013 obohatila prehľad televíznych staníc o najobľúbenejšie verejnoprávne aj komerčné televízne kanály.

Stránka TV program vychádza v ústrety všetkým milovníkom televízneho sledovania a od apríla 2013 obohatila prehľad televíznych staníc o najobľúbenejšie verejnoprávne aj komerčné televízne kanály. Televízny program tu prezentujú stanice STV, CT, Markíza, JOJ, Doma, Nova, Prima Family, Barrandov a ďalšie. 

Návštevníkovi stránky prináša zrozumiteľnou a príťažlivou formou komplexný prehľad televízneho vysielania, doplnený popisom či obrázkom vášho obľúbeného televízneho programu. Jednoducho, bez zdĺhavého hľadania sa tak dozviete, čo práve vysiela konkrétna televízna stanica, či na aký tv program sa môžete tešiť večer. Televízny program ponúka prehľad programov, ktoré denne lákajú divákov k televíznym obrazovkám, konkrétnych vysielaných premiérových častí, opakovaných relácií, či prehľad o vysielaní nových sérií obľúbených seriálov. Prináša prehľad o vysielacom čase i výstižný popis toho, na čo sa môžete tešit. Všetky ponúkané informácie o televíznom programe sú prehľadne farebne rozlíšené do jednotlivých časových pásiem, čo napomáha návštevníkovi stránky jednoducho sa zorientovať v širokej televíznej ponuke.

 Samozrejmosťou je prehľad televízneho vysielania na celý kalendárny týždeň, ktorý je pravidelne aktualizovaný. Vyberte si jednoduchým spôsobom na http://tvprogram.pozri.sk čo budete v televízii sledovať.

Stránka patrí do skupiny serverov Pozri.sk, ďaľšie stránky skupiny sú aj Reality, Autobazar, Inzeráty, Horoskopy, Správy, Počasie.

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma

Bol to ťažký rok a my sme naozaj poslúchali. Zaslúžime si mikulášsku nádielku!

Tlačové správy

Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali

Až polovica mladých fajčiarov nemá problém kúpiť si tabakové výrobky sama.

Tlačové správy

Podcast: Jeden lístok, veľa tratí

Vypočujte si rozhovor s Mirkou Miškechovou, tvárou a hlasom kampane SAD Trenčín.