SME
Streda, 22. máj , 2019
INZERCIA

Výpredaj obuvi, zľavy až 70%

Výpredaj topánok so zľavami až 70%. Na zimné modely, alebo staršie tenisky dáva Shooos.sk zľavy. Za babku nakúpite to, čo inde nemajú. Pritom ide o kvalitnú obuv, ktorá vydrží, žiadne číňany.

Výpredaj topánok so zľavami až 70%. Na zimné modely, alebo staršie tenisky dáva Shooos.sk zľavy. Za babku nakúpite to, čo inde nemajú. Pritom ide o kvalitnú obuv, ktorá vydrží, žiadne číňany. Vzťahuje sa na ňu záruka dva dni. Obchod Vám ju doručí kuriérom.

Značky obuvi, ktoré predáva obchod Shooos.sk: Adidas, Salomon, Botas, Keen, Chrome, Palladium, Havaianas, DC Shoes a iné. Pozrite sa sami na obrázku. Do polovice apríla prebieha nasledovná akcia.

výpredaj obuvi

Ak potrebujete nové boty, jar je najvhodnejšia na ich kúpu. Vyjzujte sa z gumákov a snehúľ. Obujte si konečne tenisky a vykročte do slnečného dňa s ľahkosťou.

V obchode Shooos.sk je na výber okolo 700 modelov topánok pričom všetky sú skladom a priemerná doba doručenia je 2 dni.

Ak Vám náhodou nesadne veľkosť, môžete si ju bezplatne vymeniť. Stačí pritom iba požiadať o nové topánky a nevhodnú veľkosť vložiť do rúk kuriérovi.

Ak chcete prísť vyskúšať obuv osobne, privítame Vás v predajni na Karpatskej ulici v Bratislave. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

VIDEOrecenze autokamery MiVue C380 Dual - hodnotí youtuber DIY!

Duální značková autokamerka Mio MiVue C380 se zadní kamerkou v nezávislém testu youtubera DIY G.! Jak hodnotí natáčení a funkce?

Autokamera Mio MiVue C380Dual v testu DIY youtubera!
Tlačové správy

Telefón počas šoférovania vás môže vážne ohroziť. Čo s tým?

Vodičov prijímajúcich smrteľný hovor pribúda.