INZERCIA

Wellness a luxus! Esencia označenia hotelov Premium Collection

Sieť Falkensteiner Hotels & Residences má takéto vo Veldene pri jazere Wörthersee, v burgenlandskom Stegersbachu a na chorvátskom polostrove Punta Skala.

Sieť Falkensteiner Hotels & Residences má takéto vo Veldene pri jazere Wörthersee, v burgenlandskom Stegersbachu a na chorvátskom polostrove Punta Skala.

Architektúra a vyberaný dizajn týchto 3 hotelov je raz skôr vznešene zdržanlivý, inokedy prirodzene elegantný alebo futuristicky stredomorský vzhľad – v každom prípade však napospol individuálny.

Jedno však majú všetky tri 5* hotely skupiny Falkensteiner Hotels & Residences spoločné: označenie Premium Collection. Hotelov a rezidencií je v rámci celej hotelovej siete 30, tieto tri sú však tým najexkluzívnejším, čo hotely Falkensteiner ponúkajú. Premium Collection je značkou luxusu, za ktorou sa skrýva 100 % privátna sféra, bazény infinity, ako aj zmes tradície a moderny. Hotely Falkensteiner Premium Collection sa od ostatných odlišujú predovšetkým kombináciou exkluzívnych a rozsiahlych služieb a kvalitného vybavenia.

Kontakt:

Falkensteiner Hotels & Residences

Tel.: +43/(0)1/605 40 20

info@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Malebná poloha na špici dalmátskeho polostrova Punta Skala je ešte zvýraznená krásou regiónu okolo hotela so sýtomodrým morom a jasne žiarivými farbami piesku a kameňov. Tento wellness hotel so 6 000 m² komplexu Acquapura SPA ponúka nespočetné možnosti, ako si užiť luxus a dovolenku podľa vlastného vkusu.

Pod hlavičkou Falkensteiner stojí v popredí preslávená koncepcia alpsko-jadranskej gastronómie, vylepšená o regionálne lahôdky v reštauráciách s prvotriednou polohou.

2541bexterior-viewiadera490-r786_res.jpg

Kontakt:

Falkensteiner Hotels & Residences Punta Skala

HR-23231 Petrčane – Zadar

Tel.: +385/23/555 600

iadera@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com/en/hotel/iadera

Falkensteiner Schlosshotel Velden

Kto tam raz bol, už sa z očarenia nevymaní. Pre dovolenku v tomto zámockom hoteli platí: Luxus zvádza k recidíve. Má exkluzívnu polohu priamo pri nádhernom jazere Wörthersee, elegantnú hotelovú reštauráciu Schlossstern so špičkovou alpsko-jadranskou kuchyňou, reštauráciu Seespitz, kde si môžete vychutnať západ slnka, vlastný prístav, prvotriedne izby a apartmány či blahodarný komplex Acquapura SPA.

4736bfalkensteiner-schlosshotel-velden490-r691_res.jpg

Kontakt:

Schlosspark 1, A-9220 Velden

Tel.: +43/(0)4274/52 00 00

info.velden@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com/en/hotel/schloss-hotel-velden

Falkensteiner Balance Resort Stegersbach

Luxusný komplex, ktorý sa znenazdajky vynorí na vŕšku uprostred lesov v Stegersbachu, je zmesou elegantnej architektúry, príjemného dizajnu a exkluzívnych služieb.

Tento svet pohody s rozlohou 2 600 m² je obkolesený záhradnými terasami s rozlohou 10 000 m² a zahŕňa fantastický saunový svet, priestory na fitnes a jogu, oddychovú miestnosť, bazény, ako aj vonkajší plavecký bazén, ktorý je skvostom zariadenia Balance Resort.

4631bfalkensteiner8023stegersbach490-r791_res.jpg

Kontakt:

Panoramaweg 1, A-7551 Stegersbach/Burgenland

Tel.:+43 (0) 3326 55 155

balanceresort@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com/en/hotel/stegersbach

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zamestnanci nestrážia svoje heslá dostatočne

Firmy môžu využiť nové technológie na správu hesiel, radia odborníci. Príkladom je Secret Server od firmy Thycotic.

Tlačové správy

Predstavenie projektu Ružomberok v pohybe

Čo znamená tento projekt? Z akého impulzu pramení myšlienka rozvoja bežeckého projektu Ružomberok v pohybe? Prečítaj si náš príbeh

Tlačové správy

OMV ponúkne svojim zákazníkom chute známeho šéfkuchára

Na čerpacích staniciach OMV si teraz môžete vychutnať kvalitné a zdravé novinky.

Tlačové správy

OMV ponúkne zákazníkom chute známeho šéfkuchára Braňa Križana

Na čerpacích staniciach OMV Slovensko pribudne občerstvenie vytvorené Braňom Križanom.