SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Wellness a luxus! Esencia označenia hotelov Premium Collection

Sieť Falkensteiner Hotels & Residences má takéto vo Veldene pri jazere Wörthersee, v burgenlandskom Stegersbachu a na chorvátskom polostrove Punta Skala.

Sieť Falkensteiner Hotels & Residences má takéto vo Veldene pri jazere Wörthersee, v burgenlandskom Stegersbachu a na chorvátskom polostrove Punta Skala.

Architektúra a vyberaný dizajn týchto 3 hotelov je raz skôr vznešene zdržanlivý, inokedy prirodzene elegantný alebo futuristicky stredomorský vzhľad – v každom prípade však napospol individuálny.

Jedno však majú všetky tri 5* hotely skupiny Falkensteiner Hotels & Residences spoločné: označenie Premium Collection. Hotelov a rezidencií je v rámci celej hotelovej siete 30, tieto tri sú však tým najexkluzívnejším, čo hotely Falkensteiner ponúkajú. Premium Collection je značkou luxusu, za ktorou sa skrýva 100 % privátna sféra, bazény infinity, ako aj zmes tradície a moderny. Hotely Falkensteiner Premium Collection sa od ostatných odlišujú predovšetkým kombináciou exkluzívnych a rozsiahlych služieb a kvalitného vybavenia.

Kontakt:

Falkensteiner Hotels & Residences

Tel.: +43/(0)1/605 40 20

info@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Malebná poloha na špici dalmátskeho polostrova Punta Skala je ešte zvýraznená krásou regiónu okolo hotela so sýtomodrým morom a jasne žiarivými farbami piesku a kameňov. Tento wellness hotel so 6 000 m² komplexu Acquapura SPA ponúka nespočetné možnosti, ako si užiť luxus a dovolenku podľa vlastného vkusu.

Pod hlavičkou Falkensteiner stojí v popredí preslávená koncepcia alpsko-jadranskej gastronómie, vylepšená o regionálne lahôdky v reštauráciách s prvotriednou polohou.

2541bexterior-viewiadera490-r786_res.jpg

Kontakt:

Falkensteiner Hotels & Residences Punta Skala

HR-23231 Petrčane – Zadar

Tel.: +385/23/555 600

iadera@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com/en/hotel/iadera

Falkensteiner Schlosshotel Velden

Kto tam raz bol, už sa z očarenia nevymaní. Pre dovolenku v tomto zámockom hoteli platí: Luxus zvádza k recidíve. Má exkluzívnu polohu priamo pri nádhernom jazere Wörthersee, elegantnú hotelovú reštauráciu Schlossstern so špičkovou alpsko-jadranskou kuchyňou, reštauráciu Seespitz, kde si môžete vychutnať západ slnka, vlastný prístav, prvotriedne izby a apartmány či blahodarný komplex Acquapura SPA.

4736bfalkensteiner-schlosshotel-velden490-r691_res.jpg

Kontakt:

Schlosspark 1, A-9220 Velden

Tel.: +43/(0)4274/52 00 00

info.velden@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com/en/hotel/schloss-hotel-velden

Falkensteiner Balance Resort Stegersbach

Luxusný komplex, ktorý sa znenazdajky vynorí na vŕšku uprostred lesov v Stegersbachu, je zmesou elegantnej architektúry, príjemného dizajnu a exkluzívnych služieb.

Tento svet pohody s rozlohou 2 600 m² je obkolesený záhradnými terasami s rozlohou 10 000 m² a zahŕňa fantastický saunový svet, priestory na fitnes a jogu, oddychovú miestnosť, bazény, ako aj vonkajší plavecký bazén, ktorý je skvostom zariadenia Balance Resort.

4631bfalkensteiner8023stegersbach490-r791_res.jpg

Kontakt:

Panoramaweg 1, A-7551 Stegersbach/Burgenland

Tel.:+43 (0) 3326 55 155

balanceresort@falkensteiner.com

www.falkensteiner.com/en/hotel/stegersbach

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Služby spoločnosti Arval Slovakia, ktorá je lídrom trhu operatívneho lízingu u nás, preto musia byť bezchybné.

5 h

Riaditeľ školy Vladimír Vajcík: Za úspechmi našej školy je viac faktorov, najdôležitejší sú však učitelia.

7 h

Na jeho budúcnosť sme sa opýtali Mareka Mičienku, obsahového manažéra Seduo.sk

19 h