SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Rezidencie MACHNÁČ okúzlili aj ich stavbyvedúceho!

Viete si predstaviť bývanie uprostred zelenej oázy s krásnymi parkovými úpravami? Koľko je v Bratislave možností na kvalitné bývanie, ktoré vám priamo z vášho bytu ponúknu výhľad na okolitú prírodu?

Viete si predstaviť bývanie uprostred zelenej oázy s krásnymi parkovými úpravami? Koľko je v Bratislave možností na kvalitné bývanie, ktoré vám priamo z vášho bytu ponúknu výhľad na okolitú prírodu? Rezidencie MACHNÁČ je príkladom prestížneho bývania na území, ktoré patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave. Projekt si na svoju stranu okamžite získal aj samotného stavbyvedúceho – Ing. Jozefa Kisa. V rezidenciách, ktoré mu rastú pred očami, bude onedlho sám bývať! Niečo na tom bude!

Na Drotárskej ulici, na jednej z najlukratívnejších adries, sa dnes naskytá jedinečná šanca na kúpu nehnuteľnosti. Predaj slnečných bytov za prekvapivo výhodné ceny v centre mesta miešajú karty na realitnom trhu. A to doslova! Vyššia životná úroveň a nadčasový komfort bývania! Kvalitná architektúra. To sú atribúty, ktoré nedali na seba dlho čakať.

Majú Vaše dlhoročné skúsenosti v stavebníctve vplyv na Vaše bývanie?

„V oblasti stavebníctva pôsobím už vyše 27 rokov a výstavbu som dozoroval už pri vyše 20 projektoch. Vždy som mal predstavu o bývaní, ktoré bude niečím výnimočné. Keď som dostal do rúk projektovú dokumentáciu projektu, vedel som, že šanca na kvalitné bývanie na jednej z najprestížnejších a najtichších adries v Bratislave sa tak skoro nezopakuje. S kúpou bytu som ani na chvíľu neváhal! Predsa každý si chce splniť svoj sen o komfortnom bývaní v srdci prírody a pritom len 5 minút od centra,“ uviedol Ing. Kis, stavbyvedúci projektu Rezidencie MACHNÁČ.

Projekt Rezidencie MACHNÁČ Vás oslovil nielen ako odborníka, ale predovšetkým ako človeka.

„Áno, je to pravda. Všetci hľadáme pre nás a našu rodinu to najlepšie a najbezpečnejšie prostredie na bývanie. Precíznosť výstavby, architektúra, odbornosť či kvalita použitých materiálov sú záruky, z ktorých budúci majitelia bytov budú môcť profitovať. Pri stavbe je kvalita spracovania veľmi podstatná a treba o nej hovoriť. Na projekt zodpovedne dohliadam zvnútra. Som si istý, že kúpou bytu na Machnáči kupujúci získajú, z pohľadu kvality stavby, dlhodobý komfort a pocit bezpečného bývania. Po osobnej stránke vnímam túto nehnuteľnosť ako ideálne bývanie pre moju rodinu. Vybudovaná infraštruktúra, skvelá občianska vybavenosť, výborná lokalita v centre a zároveň v tesnej blízkosti Horského parku. Čo viac si môžem priať? Navyše sú v ponuke priestranné byty s možnosťou garážových státí, všetko za prekvapujúco výhodné ceny. Už teraz sa teším na oddych, prechádzky, cykloturistiku či chvíle strávené s rodinou. Predstava o príjemnom posedení na terase s krásnym výhľadom na okolitú prírodu napomáha k pocitu šťastia a vyrovnanosti... Konečne kráľovské bývanie na dosah!“ dodáva Ing. Kis.

Každá z päťpodlažných rezidencií - Gaštan, Jaseň, Javor a Jedľa - ktoré sú teraz v ponuke, má dve podzemné podlažia vybavené garážovými státiami a pivnicami. K dispozícii sú nádherné slnečné byty s výmerou od 63,07 do 114,48 m2 vybavené balkónmi a terasami s výhľadmi na panorámu Brati-slavy, Kamzík a Rakúsko.

„O tento druh prestížneho bývania majú Bratislavčania naozaj veľký záujem. Každý deň nás kontaktujú noví a noví záujemcovia o byty, ktorým ponúkame individuálne poradenstvo. Len za pár týždňov predaja evidujeme už vyše 20% predaných bytov! Záujemcom odporúčam, aby si pozreli voľné byty ešte dnes,“ uviedol Norbert Hrnčiar, manažér predaja, maklérska kancelária PonukaByvania.sk.

www.tuchcembyt.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky

Stojí za ňou brandingová agentúra GALTON Brands

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.