INZERCIA

Najslávnejší „kočkolap“ v akcii

Čo majú spoločné skúsený harcovník, mladý zajačik alebo staroženáč? Túžbu nájsť alebo zaujať ženu ich života.

Čo majú spoločné skúsený harcovník, mladý zajačik alebo staroženáč? Túžbu nájsť alebo zaujať ženu ich života. Prvý dojem je dôležitý, a preto Vám ponúkame víno testované na ženách.


Predstavujeme Vám naše najpredávanejšie víno, jediné svojho druhu na Slovensku – Villa Maria Private Bin Sparkling Sauvignon Blanc. Toto víno má priam magickú moc nad ženami. Jeho jemné perlenie a neodolateľná vôňa pôsobí na ženské pokolenie ako afrodiziakum. Deväť z desiatich žien Vás vždy požiada o naliatie ďalšieho pohára. Niet preto divu, že si toto víno vybrali na svoju svadbu aj princ William a Kate.

Villa Maria Private Bin Sparkling Sauvignon Blanc

1jpg-r444_res.jpgZvýhodnený set 5+1 Villa Maria Private Bin Sparkling Sauvignon Blanc ZADARMO nájdete na vino.sme.sk teraz len za 57.24€. 
Samozrejme si môžete kúpiť aj 1 fľašu. Ale garantujeme Vám, že Vám stačiť nebude.


Ďalšie vína vinárstva Villa Maria


Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc

2jpg-r695_res.jpg

Bezbublinkový brat slávneho Sparkling Sauvignonu. Je to najpredávanejší svetový Sauvignon na Slovensku. Nájdete ho na vino.sme.sk len za 11,45€.Villa Maria Private Bin Merlot-Malbec Rosé

3jpg-r250_res.jpg

Nezvyčajné ružové víno, ktoré vinár venoval svojej manželke nájdete na vino.sme.sk za 11,45€.
Villa Maria Single Vineyard Sauvignon Blanc Graham Vineyard

4jpg-r479_res.jpg

Limitované víno z najlepšej vinice v regióne Marlborough. Nájdete ho na vino.sme.sk za 18,10€.
Vinárstvo Villa Maria

Keď mal George Fistounish 19 rokov, rozhodol sa vybudovať si svoj vlastný vinársky sen, a to založením vinárstva Villa Maria Estate na Novom Zélande, pričom sa aktívnej práci vo vedení spoločnosti a vo viniciach venuje aj dnes, a to po 52 rokoch. Majiteľ je jediný vinár na ostrove, ktorý získal titul Sir od anglickej kráľovnej za úspechy na vinárskom poli. Ako prvé zaviedlo v roku 2001 na všetky svoje vína skrutkovací uzáver Screw Cap, ktorý v súčasnosti kopíruje takmer 90 % ostatných vinárstiev na Novom Zélande.
 

Viac nájdete na vino.sme.sk.
 

Prevádzkovateľom internetového obchodu vino.sme.sk a zároveň predávajúcim je spoločnosť CORNER s. r. o.  Vino.sme.sk Vám ponúka viac ako 1000 druhov vynikajúcich vín z najvýznamnejších svetových, ale aj slovenských vinohradníckych oblastí. Starostlivý výber vín do našej ponuky zaručuje, že produkt ktorý si zvolíte je vždy výborným pomerom kvality a ceny a splní očakávania aj náročných milovníkov vína. Zásoby viac ako 150 000 fliaš vína v našom sklade nám umožňujú rýchlosť dodania a zároveň exkluzivitu tovaru. Okrem toho pri objednávke nad 50€ ako jediní na Slovensku ponúkame dopravu zadarmo. Pri objednávke nad 30€ platíte za dopravu len polovicu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Moskva alebo Petrohrad?

Nezameniteľná atmosféra a lákavé atrakcie. Ktoré mesto zláka na spoznávanie vás?

Tlačové správy

Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?

Väčšina motoristov si nekupuje úplne nové autá, ale rozhodne sa pre lacnejšie, už jazdené vozidlá

Tlačové správy

Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni

Krátko po otvorení formátu KOCKA mini v Prešove otvára slovenská investičná skupina M-MARKET obchodné centrum aj v Starej Ľubovni.

Tlačové správy

Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu

HB Reavis, medzinárodný developer slovenského pôvodu, predstavuje svoj najnovší viacúčelový komplex Stanica Nivy na veľtrhu MAPIC.