SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Najslávnejší „kočkolap“ v akcii

Čo majú spoločné skúsený harcovník, mladý zajačik alebo staroženáč? Túžbu nájsť alebo zaujať ženu ich života.

Čo majú spoločné skúsený harcovník, mladý zajačik alebo staroženáč? Túžbu nájsť alebo zaujať ženu ich života. Prvý dojem je dôležitý, a preto Vám ponúkame víno testované na ženách.


Predstavujeme Vám naše najpredávanejšie víno, jediné svojho druhu na Slovensku – Villa Maria Private Bin Sparkling Sauvignon Blanc. Toto víno má priam magickú moc nad ženami. Jeho jemné perlenie a neodolateľná vôňa pôsobí na ženské pokolenie ako afrodiziakum. Deväť z desiatich žien Vás vždy požiada o naliatie ďalšieho pohára. Niet preto divu, že si toto víno vybrali na svoju svadbu aj princ William a Kate.

Villa Maria Private Bin Sparkling Sauvignon Blanc

1jpg-r444_res.jpgZvýhodnený set 5+1 Villa Maria Private Bin Sparkling Sauvignon Blanc ZADARMO nájdete na vino.sme.sk teraz len za 57.24€. 
Samozrejme si môžete kúpiť aj 1 fľašu. Ale garantujeme Vám, že Vám stačiť nebude.


Ďalšie vína vinárstva Villa Maria


Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc

2jpg-r695_res.jpg

Bezbublinkový brat slávneho Sparkling Sauvignonu. Je to najpredávanejší svetový Sauvignon na Slovensku. Nájdete ho na vino.sme.sk len za 11,45€.Villa Maria Private Bin Merlot-Malbec Rosé

3jpg-r250_res.jpg

Nezvyčajné ružové víno, ktoré vinár venoval svojej manželke nájdete na vino.sme.sk za 11,45€.
Villa Maria Single Vineyard Sauvignon Blanc Graham Vineyard

4jpg-r479_res.jpg

Limitované víno z najlepšej vinice v regióne Marlborough. Nájdete ho na vino.sme.sk za 18,10€.
Vinárstvo Villa Maria

Keď mal George Fistounish 19 rokov, rozhodol sa vybudovať si svoj vlastný vinársky sen, a to založením vinárstva Villa Maria Estate na Novom Zélande, pričom sa aktívnej práci vo vedení spoločnosti a vo viniciach venuje aj dnes, a to po 52 rokoch. Majiteľ je jediný vinár na ostrove, ktorý získal titul Sir od anglickej kráľovnej za úspechy na vinárskom poli. Ako prvé zaviedlo v roku 2001 na všetky svoje vína skrutkovací uzáver Screw Cap, ktorý v súčasnosti kopíruje takmer 90 % ostatných vinárstiev na Novom Zélande.
 

Viac nájdete na vino.sme.sk.
 

Prevádzkovateľom internetového obchodu vino.sme.sk a zároveň predávajúcim je spoločnosť CORNER s. r. o.  Vino.sme.sk Vám ponúka viac ako 1000 druhov vynikajúcich vín z najvýznamnejších svetových, ale aj slovenských vinohradníckych oblastí. Starostlivý výber vín do našej ponuky zaručuje, že produkt ktorý si zvolíte je vždy výborným pomerom kvality a ceny a splní očakávania aj náročných milovníkov vína. Zásoby viac ako 150 000 fliaš vína v našom sklade nám umožňujú rýchlosť dodania a zároveň exkluzivitu tovaru. Okrem toho pri objednávke nad 50€ ako jediní na Slovensku ponúkame dopravu zadarmo. Pri objednávke nad 30€ platíte za dopravu len polovicu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu