SME
Sobota, 31. júl, 2021 | Meniny má IgnácKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Hľadáte špecialistu na povrchové úpravy kovov?

Spoločnosť EKOSYSTÉMY s.r.o. s viac ako desaťročnými skúsenosťami, profesionálnym tímom zamestnancov je pre vás ten správny partner.

Spoločnosť EKOSYSTÉMY s.r.o. s viac ako desaťročnými skúsenosťami, profesionálnym tímom zamestnancov  je pre vás ten správny partner.

 

10 rokov skúseností s povrchovými úpravami v priemysle.

 

Spoločnosť EKOSYSTÉMY vykonáva špeciálne povrchové úpravy kovov ( nerez, oceľ, hliník ), pomocou ochranných náterov a tryskania ako aj vonkajšie a vnútorné úpravy materiálov. Firma spolupracuje priamo s poprednými dodávateľmi náterových systémov, pre ktorých je zároveň aj certifikovaná, aplikačná spoločnosť. Medzi okruhy svojich služieb sa zaraďujú  aj  rekonštrukcie, montáže, prehliadky, údržby, opravy a revízie kontajnerov ISO rady 1. Zároveň EKOSYSTÉMY sú držiteľom oprávnenia Železničnej spoločnosti a ŠDÚ na opravy, montáže, rekonštrukcie a revízie železničných vagónov, cisterien a železničných vozidiel. Do portfólia patrí aj čistenie, vydusíkovanie a tlakové skúšky vagónov. Všetky potvrdenia, certifikáty a oprávnenia si môžete prezrieť tu. V súčasnosti sa firma radí k lídrom na tuzemskom trhu v servise vagónov, pričom dobré meno a  kvalita vykonanej práce presvedčila aj zahraničných partnerov a medzi zákazníkov sa zaradili renomované medzinárodné korporácie  ako GATX  a  VTG - globálny lídri v leasingu železničných vagónov .

 

Špecifické požiadavky pre zákazníka, EKOSYSTÉMY realizujú povrchové úpravy pre všetky priemyselné oblasti.

 

Špecifické požiadavky klientov – s tým sa stretávajú v EKOSYSTÉMOCH takmer každý deň.  Od návrhu možnosti povrchovej úpravy, doporučenia vhodného spôsobu povrchovej úpravy, cez spôsob úpravy povrchu pod náter, odolnosť voči konkrétnemu médiu, klimatické podmienky počas povrchovej úpravy a vystavenie protokolu o kvalite a komplexnosti je samozrejmosť pre každého zákazníka. V závislosti od požadovanej záruky je možné pripraviť zákazníkovi alternatívnu ponuku povrchovej úpravy, ktorá je vždy konzultovaná s dodávateľom náterového systému. Náterové látky sa aplikujú na prevádzke v sídle spoločnosti a v  prípade potreby je možné vycestovať s technikou a realizovať povrchovú úpravu na mieste určenom zákazníkom. Náterové systémy je možné aplikovať aj vo výškach a v nebezpečnom prostredí.

 

Technické zameranie :

 

- oprava, rekonštrukcia a revízia železničných koľajových vozidiel a cisterien

- tlakové skúšky železničných cisterien

- výmena stredových ventilov a výpustí cirkulácie pár

- povrchové úpravy : tryskanie + striekanie, ( vonkajšie a vnútorné )

- čistenie a certifikácia stacionárnych nádrží na PHM a vydusíkovanie vnútorného prostredia stacionárnych a železničných cisterien

 

EKOSYSTÉMY majú v súčasnosti 40 zamestnancov, hlavná prevádzkareň sa nachádza v Sebedraží v areáli Bane Cigeľ. V prípade akýchkoľvek otázok stačí napísať email na ekosystemy@sebedrazie.sk alebo zavolajte na +421 46 548 7050.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek tomu, že jazdci na motorke klimatizáciu nepotrebujú, horúčavy doliehajú aj na nich


30. júl

Počas prvého mesiaca vyzbierali takmer 2 tony bioodpadu. Ku kontajneroviskám bola pridaná nová zberná nádoba.


30. júl

Na trhu pribúdajú autá so stočenými kilometrami, z kriminálnej činnosti alebo vozidlá v zlom technickom stave či v exekúcii.


30. júl