SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Hľadáte špecialistu na povrchové úpravy kovov?

Spoločnosť EKOSYSTÉMY s.r.o. s viac ako desaťročnými skúsenosťami, profesionálnym tímom zamestnancov je pre vás ten správny partner.

Spoločnosť EKOSYSTÉMY s.r.o. s viac ako desaťročnými skúsenosťami, profesionálnym tímom zamestnancov  je pre vás ten správny partner.

 

10 rokov skúseností s povrchovými úpravami v priemysle.

 

Spoločnosť EKOSYSTÉMY vykonáva špeciálne povrchové úpravy kovov ( nerez, oceľ, hliník ), pomocou ochranných náterov a tryskania ako aj vonkajšie a vnútorné úpravy materiálov. Firma spolupracuje priamo s poprednými dodávateľmi náterových systémov, pre ktorých je zároveň aj certifikovaná, aplikačná spoločnosť. Medzi okruhy svojich služieb sa zaraďujú  aj  rekonštrukcie, montáže, prehliadky, údržby, opravy a revízie kontajnerov ISO rady 1. Zároveň EKOSYSTÉMY sú držiteľom oprávnenia Železničnej spoločnosti a ŠDÚ na opravy, montáže, rekonštrukcie a revízie železničných vagónov, cisterien a železničných vozidiel. Do portfólia patrí aj čistenie, vydusíkovanie a tlakové skúšky vagónov. Všetky potvrdenia, certifikáty a oprávnenia si môžete prezrieť tu. V súčasnosti sa firma radí k lídrom na tuzemskom trhu v servise vagónov, pričom dobré meno a  kvalita vykonanej práce presvedčila aj zahraničných partnerov a medzi zákazníkov sa zaradili renomované medzinárodné korporácie  ako GATX  a  VTG - globálny lídri v leasingu železničných vagónov .

 

Špecifické požiadavky pre zákazníka, EKOSYSTÉMY realizujú povrchové úpravy pre všetky priemyselné oblasti.

 

Špecifické požiadavky klientov – s tým sa stretávajú v EKOSYSTÉMOCH takmer každý deň.  Od návrhu možnosti povrchovej úpravy, doporučenia vhodného spôsobu povrchovej úpravy, cez spôsob úpravy povrchu pod náter, odolnosť voči konkrétnemu médiu, klimatické podmienky počas povrchovej úpravy a vystavenie protokolu o kvalite a komplexnosti je samozrejmosť pre každého zákazníka. V závislosti od požadovanej záruky je možné pripraviť zákazníkovi alternatívnu ponuku povrchovej úpravy, ktorá je vždy konzultovaná s dodávateľom náterového systému. Náterové látky sa aplikujú na prevádzke v sídle spoločnosti a v  prípade potreby je možné vycestovať s technikou a realizovať povrchovú úpravu na mieste určenom zákazníkom. Náterové systémy je možné aplikovať aj vo výškach a v nebezpečnom prostredí.

 

Technické zameranie :

 

- oprava, rekonštrukcia a revízia železničných koľajových vozidiel a cisterien

- tlakové skúšky železničných cisterien

- výmena stredových ventilov a výpustí cirkulácie pár

- povrchové úpravy : tryskanie + striekanie, ( vonkajšie a vnútorné )

- čistenie a certifikácia stacionárnych nádrží na PHM a vydusíkovanie vnútorného prostredia stacionárnych a železničných cisterien

 

EKOSYSTÉMY majú v súčasnosti 40 zamestnancov, hlavná prevádzkareň sa nachádza v Sebedraží v areáli Bane Cigeľ. V prípade akýchkoľvek otázok stačí napísať email na ekosystemy@sebedrazie.sk alebo zavolajte na +421 46 548 7050.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 13 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu