SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

„Rande s letom na Slovensku“

„RANDE s letom na SLOVENSKU“ - roztáčame kolotoč letných zliav, hier, animácii , a BONUSOV v hoteloch SOREA!

logo-r267_res.jpg

„RANDE s letom na SLOVENSKU“   -  roztáčame kolotoč letných zliav, hier, animácii , a BONUSOV v hoteloch SOREA!

Detské zľavy  až do výšky 100%  - Hotely s certifikátom „ Vstúpte s dieťaťom, zariadenia priateľské k deťom a rodinám“.

HORY & SLNKO & WELLNESS & TERMÁL & AQUA RELAX & BALNEOTHERAPY& MOJ SLOVENSKÝ TÝŽDEŇ ZÁŽITKOV & RELAX na Slovensku.

Dokonalú harmóniu letnej dovolenky Vám ponúkajú hotelové zariadenia spol. SOREA v atraktívnych lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, Spiša, Piešťan a Bratislavy. Ubytovanie s polpenziou, či plnou penziou v  hoteloch SOREA, dopĺňa :

Letné termálne kúpalisko SOREA – TERMAL RAJ v Liptovskom Jáne - termálna voda vo vonkajších a vnútorných bazénoch hotela SOREA Máj pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody je 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo /reuma, kĺby/, kožné problémy /ekzémy, alergie/. Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok ..

AQUA RELAX Wellness v Tatranskej Lomnici  - Vodný a saunový svet s rekreačným bazénom a 36 metrovým tobogánom pre malých i veľkých,  bazénom s protiprúdom, s vodnými atrakciami – napr. vodný kanál, vodné trysky, vodný hríb, samostatná saunová časť s perličkou, relaxačné masáže ..

BOWLING centrum v Tatranských Matliaroch s dvomi automatickými dráhami a požičaním bowlingovej obuvi ..

nový WELLNESS svet regenerácie a oddychu  na Štrbskom Plese – večerná farebná symfónia,  nerezové bazény s 32 C vodou, vodné masážne atrakcie, ležadlová perličková masáž  , rôzne druhy klasických masáži, fitness, odpočívareň s výhľadom na tatranské štíty..

a ostatné hotelové bazény, soláriá, sauny, morský kúpeľ, perličkový kúpeľ , klasické , podvodné , aromaterapeutické a medové masáže , parafínový, rašelinový i duotermický zábal ,  fitnescentrá,  telocvičňa, stolnotenisové miestnosti, biliardové stoly, tenisové kurty, minigolfové a volejbalové ihriská, ale aj  rozprávkové detské kútiky s animátorom...to všetko v našich hoteloch a ešte viac!

      sorea1-r357_res.jpg

„RANDE S LETOM na kolesách“

Ste milovníkom horskej, alebo rekreačnej cykloturistiky ?
Ponúkame Vám v okolí hotelov SOREA takmer 50 cyklistických trás rôznych úrovní terénu a obtiažnosti.

Určite vás očarí okruh Spišská Magura a Pieniny, alebo sa môžete vydať po stopách predkov v okolí Piešťan , či Radošínskeho okruhu. Z Bratislavy vás cyklotrasy privedú  do okolia mesta, alebo až na rozhladňu nad Wolfstahlom v Rakúsku, resp. po stredne náročnej trase až k Neusiedler am See .
Liptov – jedno z najkrajších kútov Slovenska vás cyklotrasou prevedie napr. po Demänovskej trase, či Dolnoliptovskej a Hornoliptovskej trase, okolo Liptovskej Mary i na Havránok...
Vysoké Tatry ponúkajú prevažne stredne náročné až náročné trasy ako napr. od Horského hotela SOREA Hrebienok do Starého Smokovca, v okolí  Tatranskej Lomnice, Tatranských Matliarov až do Ždiaru a pod...

Ubytovaní hostia v hoteloch SOREA môžu v letnej sezóne využiť aj zľavu v BIKE PARKU v Bachledovej doline.
Kompletnú ponuku cyklotrás v okolí hotelov nájdete na www.sorea.sk

    obr3-r788_res.jpgobr4-r890_res.jpg

„KLUBOVÁ DOVOLENKA na Slovensku“

SOREA pre letnú sezónu 2013 opäť pripravuje leto plné animácií, hier, zážitkov, dobrodružstiev  a ZLIAV  pre deti i dospelých :
MINIDISCO resp. KARNEVAL so SORINOM maskotom, Animačné aktivity na každý deň – Rozprávkový pondelok, Pirátsky utorok, Zoo streda, Olympíjsky štvrtok, Indiánsky super piatok, Vesmírna sobota, Rodinná nedeľa , Hurá do Afriky, MINI klub a tvorivé dielne, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie ....

HAWAI PARTY, AQUA AEROBIC, AQUA FITNES, AQUA DANCE, WELLNESS POHODA, Hodinka krásy a Hodina zdravia , Leto v Bratislave - "Prešporáčik - hradný okruh, TWIN CITY Liner, Tatranské rodinné leto ,Tak chutí Spiš  - Goralský večer , Garden party, výlet novou lanovkou FUNITEL na Chopok, súťaže, tanečná show, diskotéka, Môj slovenský týždeň zážitkov.... a množstvo zliav na vstup do hradov, zámkov, jaskýň, múzeií, skanzenov , botanickej záhrady a Múzea  TANAPu , do expozície severného Spiša NESTVILLE park,

zľavy na aktivity v Adrenalín centre, Veveričí park, FUN Parku Štrbské Pleso, v HOROškole, v TARZÁNII,  na plavbu plťami po Dunajci v Červenom Kláštore,  na bobovú dráhu TATRABOB v Tatranskej Lomnici a ďalšie regionálne zľavy pre majiteľov TATRY CARD a LIPTOV CARD.

     obr-r227_res.jpgobr1-r687_res.jpg

Vyberte si z našej letnej ponuky a zažite nezabudnuteľnú dovolenku v hoteloch spoločnosti SOREA!

Chceš zažiť rande s letom, vodou a službami na Slovensku ? tak neváhaj, zbaľ si veci ! Čaká ťa leto plné zážitkov.... Kráčajte s nami letnými dňami !
Hľadajte na www.sorea.sk

Kto 20 rokov v tomto roku dovŕši, toho 20 % zľava z pobytu poteší !
20 rokov sme tu s vami, relaxujte spolu s nami !

                 nepomenovany-r434_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ohorky sú jeden z najrozšírenejších odpadov obsahujúcich plasty.


INZERCIA 6 h

Peter Ďuriš, Master Blender Karpatské brandy


INZERCIA 6 h

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


16 h
Skryť Zatvoriť reklamu