INZERCIA

Na účtovníctvo nepotrebujete ani program ani počítač

Povedali ste si? “Aha, takže si dám účtovníctvo niekomu spracovať. To je zasa určite nejaká reklama na outsourcing.“ Alebo ste sa zamysleli nad tým, či sa dá podnikať bez vedenia účtovníctva?

Povedali ste si? “Aha, takže si dám účtovníctvo niekomu spracovať. To je zasa určite nejaká reklama na outsourcing.“ Alebo ste sa zamysleli nad tým, či sa dá podnikať bez vedenia účtovníctva?

Ani jedno, ani druhé, nie je správna odpoveď! Ak podnikáte, tak účtovníctvo viesť musíte a môžete si to robiť sami alebo Vám to môže aj naďalej robiť Vaša terajšia účtovníčka.

To na, čo by sme chceli upútať Vašu pozornosť, je iný spôsob vedenia účtovníctva. Môžete používať počítač s Windows, Mac alebo Linux, ale rovnako dobre poslúži aj tablet a v prípade nutnosti Vám dočasne postačí aj smartfón.

Keď sa Vám Váš existujúci počítač, kde ste mali doteraz účtovníctvo pokazí alebo ste niekde mimo kancelárie, tak aj vtedy sa k Vášmu účtovníctvu dostanete. Môžete sa pozrieť aký je stav úhrady pohľadávok. Môžete vystaviť novú faktúru. Môžete urobiť čokoľvek, čo v účtovníctve potrebujete.

Ako to dosiahnuť? Sú dve základné možnosti. Buď požiadajte Vášho dodávateľa klasického účtovného programu, aby Vám sprístupnil účtovníctvo v cloude. On si za to vypýta pár stoviek, možno tisícok € a keď mu to uhradíte s radosťou Vám vyhovie.

Druhá, oveľa lacnejšia alternatíva, je vymeniť Váš existujúci klasický účtovný alebo ekonomický program, ako napríklad Kros, za online ekonomický software ako napríklad Humanet.

Táto výmena Vás nebude finančne stáť nič navyše. Budete platiť ročne približne rovnakú sumu ako platíte doteraz, ale najviac získate nezávislosť od konkrétneho počítača a operačného systému. Okrem nezávislosti ušetríte aj čas, ktorý je u klasického ekonomického softvéru, ako napríklad Kros, potrebný na inštalácie nových verzií, aktualizáciu programu a archiváciu dát. Online ekonomický software, ako napríklad Humanet, sa inštalovať nikdy nemusí.

Online ekonomický software Humanet Vám neponúka zľavu za jeho používanie, ak si ho teraz rýchlo alebo pri inej marketingovej akcii kúpite. Online účtovníctvo Humanet nemá nadsadené ceny, aby mohlo robiť akcie a ponúkať zľavy. Online účtovníctvo Humanet nevyžaduje od Vás nákup licencie. Nikdy nemusíte dokupovať novú alebo rozširovať existujúcu licenciu. Taktiež nemusíte žiadať o jej zníženie. U neho platíte férovú cenu, ktorá odzrkadľuje presne rozsah údajov, ktoré v ňom evidujete a nekladie Vám žiadne obmedzujúce limity.

Za rovnakú cenu ako u klasického ekonomického programu, ako Kros, dostanete u online ekonomického software Humanet okrem ekonomického programu aj služby správcu výpočtovej techniky. Online ekonomický software sám rieši inštaláciu nových verzií, sám rieši archiváciu dát, sám rieši dostupnosť účtovníctva kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Online účtovníctvo Humanet je iný pohľad na vedenie účtovníctva, ktorý šetrí čas aj peniaze. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018

13. ročník vyhodnotenia a udeľovania Ceny Združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva ABF Slovakia Bakalár 2018

Tlačové správy

Jedli ste už ružovú čokoládu?

Do rodiny horkej, mliečnej a bielej čokolády pribúda po 80 rokoch nový člen

Tlačové správy

Deň otvorených dverí Stavebnej fakulty STU

Program DOD 2019

Tlačové správy

Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání

MiVue J85 získala upozornění od českého hlasu Arnolda Schwarzeneggera. Pavel Soukup namluvil hlášky upozornění na nehody i radary!