SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Shoos.sk – online obchod s topánkami

Shoos je obchod so značkovými teniskami a topánkami uprostred Bratislavy. Na výber tu nájdete tenisky pestrých farieb. Pokiaľ si neviete pre seba vybrať tie správne topánky určite si minimálne päť

Shoos je obchod so značkovými teniskami a topánkami uprostred Bratislavy. Na výber tu nájdete tenisky pestrých farieb. Pokiaľ si neviete pre seba vybrať tie správne topánky určite si  minimálne päť modelov osvojíte v Shooos.sk. 

Kto sme? Shooos je malá kamenná predajňa v Bratislave.  Sami však dúfame, že dokážeme potešiť aspoň niekoho a každý si v ponuke Shooos.sk nájde boty, ktoré sa mu zapáčia a sadnú mu na nohy. 

Poštovné zdarma + darček k topánkam

Topánky shooos rozposiela do každého kúta Slovenska kuriérskou službou DPD. Balíky tiež posielame do Čiech, Rakúska, Nemecka a Talianska. Kuriérska služba je pri cene topánok nad 70 eur zdarma – nemusíte cestovať, boty k Vám prídu za jeden až dva dni. 

V júni 2013 sa shooos.sk sťahuje do väčších priestorov. Od júla bude obchod k dispozícii na novej adrese - Karpatská 11 - oproti bicyklovému obchodu Bajkula.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.