SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Pozri sa na Pozri.sk čo má nové!

Internetový server Pozri.sk vďaka stále narastajúcej obľube dlhoročných i nových užívateľov rozšírila v posledných mesiacoch portfólio svojich stránok o novinky, ktoré nemožno prehliadnuť.

Internetový server Pozri.sk vďaka stále narastajúcej obľube dlhoročných i nových užívateľov rozšíril v posledných mesiacoch portfólio svojich stránok o novinky, ktoré nemožno prehliadnuť.

Z viacerých vynovení možno spomenúť napríklad rozšírenie informácií o nové televízne stanice v sekcii tv program či agregátor zliav (skompletizovanie zliav z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších slovenských zľavových serverov).

Sekcia  http://tvprogram.pozri.sk vychádza v ústrety milovníkom televízneho sledovania a spestril prehľad televíznych staníc o najobľúbenejšie verejnoprávne aj komerčné televízne kanály. Obohatil tak svoje stránky o obľúbené televízne stanice, ktoré tu pred tým chýbali.

Jednoducho, bez zdĺhavého hľadania sa tak dozviete, čo práve vysiela konkrétna televízna stanica, či na aký tv program sa môžete tešiť. Návštevník stránky tu
nájde komplexný prehľad televízneho vysielania na celý kalendárny týždeň.

Milo prekvapilo i doplnenie popisu či obrázku k televízneho programu ako aj prehľadne farebne rozlíšené informácie o televíznom programe do jednotlivých časových pásiem, čo napomáha návštevníkovi stránky jednoducho sa zorientovať v širokej televíznej ponuke.

Ďalšou zaujímavou a vítanou novinkou na internetovom portály Pozri.sk je agregátor zliav.

 Vznik tejto novej služby pre užívateľov stránky podnietila skutočnosť, že počet zľavových serverov neustále narastá a rastie aj množstvo ponúkaných zliav medzi ktorými sa čoraz ťažšie orientuje. Skompletizovanie zliav z najznámejších slovenských zľavových serverov, tak užívateľovi výrazne uľahčuje orientáciu medzi jednotlivými zľavovými ponukami na jednom mieste  http://zlavy.pozri.sk kde jednoducho a rýchlo nájde všetky aktuálne zľavy a získa dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách.

Vďaka sekcii zľavy a jej širokej škále zliav, ktoré na svojich stránkach ponúka, má užívateľ možnosť za zlomok pôvodnej ceny zakúpiť veľké množstvo zaujímavého tovaru či služieb.

Stálych aj nových návštevníkov portálu Pozri.sk isto poteší, že v najbližšej budúcnosti sa plánujú ďalšie novinky, množstvo zaujímavých informácií a nových služieb pre užívateľov stránky.

Jednou z nich je napríklad výrazné rozšírenie spravodajských informácií z domova i zo sveta v sekcii Správy.

Stránka patrí do skupiny serverov Pozri.sk, ďaľšie stránky skupiny sú aj Reality, Autobazar, Horoskopy, TV program, Správy, Počasie.

Pridajte sa k nám aj na Facebook -u.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Important information for Brazilians living in Slovakia

Take action to receive information about the elections in Brazil and the Embassy of Brazil's activities.

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.

Tlačové správy

Vitajte v postapokalyptickom svete

Akú máte víziu, keď si predstavíte svet o 100-200 rokov?