SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

BrainyKids - Rozvíjame talenty Vašich detí

Anglické detské centrum v Bratislave Ružinove za dostupnú cenu. Keď vstúpite do nášho Anglického detského centra, vstupujete na územie rozprávkovej krajiny, kde dieťa prirodzene prijíma cudzí jazyk.

Keď vstúpite do nášho Anglického detského centra, vstupujete na územie rozprávkovej krajiny, kde dieťa prirodzene prijíma cudzí jazyk, ako jediný komunikačný prostriedok so zahraničnými lektormi formou hry, divadielok a hudby spojenú s tancom. Iba v BrainyKids si deti už od skorého rána osvojujú zážitkovou formou nové vedomosti a pozitívne sa naladia do nového dňa. Okrem pravidelného spoločného divadielka tancujú Írske tance, učia sa hrať na flaute (bubnoch), môžu si zvoliť medzi kreatívnymi činnosťami alebo spoločnou dramatizáciou biblických príbehov. Krúžok španielskeho jazyka je raz do týždňa zdarma.

Príjem detí do nášho centra

Príjem detí do BrainyKids je od 2 rokov. Rodičia, ktorí k nám dávajú dieťa si môžu uplatniť rodičovský príspevok. Súrodenci majú zvýhodnenú cenu pre druhé dieťa. Pri zápise do 31.7.2013 máme zvýhodnenú cenu 299 eur mesačne počas celého školského roka 2013/2014. V jednej triede je maximálne 8 detí.

brainykids-obrazok-r508_res.jpg

BrainyKids zabezpečuje komplexnú starostlivosť o Vaše deti

•    Kvalitnú stravu z čerstvých surovín. Ovocie a nápoje sú k dispozícií počas celého dňa.
•    Oddych pre rodičov: Podporujeme vzťahy samotných rodičov, ktorí si môžu vyraziť niekam vo dvojici bez detí a užiť si spoločný večer aspoň raz do mesiaca. Sme otvorení počas každej prvej soboty v mesiaci v poobedných hodinách, kedy sa deti môžu spolu pohrať. Aj táto naša služba je v cene školného.
•    Rozšírenie záujmu u detí o získavanie nových poznatkov zabezpečíme Inteligentnou tabuľou, veľkou knižnicou s anglickými knihami, dvd a cd piesňami.
•    Deti podporujeme k spánku krásnou spálňou s maľbami, tlmeným svetlom, príjemnou upokojujúcou hudbou.
•    Staráme sa o zdravie Vašich detičiek - súčasťou nášho zariadenia je aj germicídny žiarič a bezdotykové umývanie rúk – vodovodné batérie aj mydielka na senzory.
•    Tým deťom, ktoré nemôžu zaspať, čítajú učitelia v čítacej miestnosti rozprávky.
•    Máme malé aj veľké živé ihrisko – staráme sa o zajačikov.
•    Zábavnou formou sa učíme o našom zdraví s našou zdravotníčkou.
•    V prvý nástupný týždeň, môžu rodičia svojou prítomnosťou podporiť dieťa, aby sa cítilo bezpečne a videli, že je pri nich spolu s pani učiteľkou aj známa osoba.
•    Raz do mesiaca máme pravidelné divadielko od profesionálnej bábkoherečky MaKiLe Prvé divadielko máme už 6.9.2013 o 16:00 – prídite sa ku nám pozrieť.
•    2 x ročne sa uskutočňuje prezentácia dieťaťa a učiteľa.
•    Otváracie hodiny (7:15 - 17:15) BrainyKids sú prispôsobené požiadavkám   rodičov
•    Na požiadanie bude externá učiteľka učiť slovenské piesne a básničky.
•    Služby detskej psychologičky v cene školného
•    Deti budú do 3 rokov od nástupu plynule komunikovať v anglickom jazyku.

V BrainyKids preferujeme ryby, mliečne jogurty, ovocie a zeleninu. Deti sa otužujú a preto chodíme von v každom počasí. K tomu využívame malé ihrisko (gumový povrch) aj veľké trávnaté ihrisko. Na to aby sme zostali dlho zdraví nám pomáha i náš súkromný lekár Monika. Vďaka nej sa učíme v blokoch nielen ako sa vyhnúť zlým bacilom, ale aj ako sa máme postarať o seba alebo o druhých v prípade, ak sa nám niečo stane a my budeme musieť dať prvú pomoc bez prítomnosti dospelých.
Deti môžu mať vegetariánsku alebo inú špeciálnu diétu na požiadanie rodičov.
Toto všetko Vám BrainyKids ponúka za dostupnú cenu. Aj Vy si budete spolu s Vašimi deťmi rozprávať večerné príbehy po anglicky, ako je to na videu na našej stránke

www.BrainyKids.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


13 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 23 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu