SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Deň otvorených dverí: O bývanie v Slnečniciach je veľký záujem

Do soboty 15. júna si môžete aj vy zblízka pozrieť bývanie v Slnečniciach. Počas dní otvorených dverí sa dozviete o skvelej uvádzacej ponuke 2. etapy výstavby, zažijete priateľskú atmosféru Slnečníc.

Do soboty 15. júna si môžete aj vy zblízka pozrieť bývanie v Slnečniciach. Počas dní otvorených dverí sa dozviete o skvelej uvádzacej ponuke 2. etapy výstavby, zažijete priateľskú atmosféru Slnečníc a spolu s deťmi sa zabavíte na pripravenom programe.

Slnko v Slnečniciach včera neodolateľne lákalo

Už vo štvrtok otvorili Slnečnice - Južné Mesto svoje dvere každému, komu sa zapáčila predstava bývania v Bratislave, no v pokojnej lokalite a v blízkosti prírody. Medzi návštevníkmi boli mladí ľudia aj celé rodiny a svoju pozornosť v prvom rade zamerali na výber bývania podľa svojich predstáv. Keďže ponuka Slnečníc je bohatá, mnohí z nich odchádzali domov vyzbrojení potrebnými informačnými materiálmi a hneď s niekoľkými ponukami.

 slnečnice

Príjemné s užitočným

Počas návštevy si môžete pozrieť vzorový byt a rodinný dom a, samozrejme, spoločné priestranstvá ihrísk a oddychových zón a spoznať tak, ako sa žije obyvateľom Slnečníc. Na predajnom mieste si pozriete vizualizácie pripravovanej 2. etapy a v prípade záujmu vám predajcovia bližšie predstavia ponuku bývania a pomôžu nájsť vaše vysnívané bývanie šité priamo na mieru. Navyše teraz za neodolateľné uvádzacie ceny. Zatiaľ počasie dňom otvorených dverí praje a stále láka nových návštevníkov. Možno tak spojiť príjemné s užitočným; teda spoznať ponuku nových bytov v Bratislave a zároveň si užiť deň v prírode. Pre deti Slnečnice prichystali niekoľko atrakcií, takže sa môžu do sýtosti zabaviť hrami a športovými aktivitami. Bolo príjemné stretávať skupinky ľudí, ktorí si doslova užívali slnkom zaliate zelené oázy v Slnečniciach, kde oddychovali a viedli živé debaty. A rušno tu bolo až do večera.

vizualizácia 2. etapy 

Úspešný projekt má vždy čím zaujať

Moderná a do detailov premyslená architektúra, atraktívna lokalita Bratislavy v blízkosti obľúbenej hrádze a lužných lesov, praktické riešenie dispozícií, veľkorysé verejné priestory s detskými ihriskami, so športoviskami a s bohatou zeleňou, no v neposlednom rade aj príjemné ceny spôsobili, že rezidenčný projekt Slnečnice získal uznanie v očiach odborníkov a širokej verejnosti. Dni otvorených dverí sú oficiálnym začiatkom predaja 2. etapy výstavby v tomto rezidenčnom projekte. Už v tejto chvíli je v predaji prvých 207 bytov za atraktívne uvádzacie ceny, pričom nový byt s balkónom v Slnečniciach je teraz dostupný už od 47 000 eur s DPH. vizualizácia 2. etapyZáujemcovia si môžu vybrať z celého radu dispozícií, od menších štartovacích bytov cez obľúbené dvojizbové až po rodinné a priestorovo veľkorysé troj- a štvorizbové byty, všetky s balkónom alebo s terasou. Ak zvažujete kúpu rodinného domu v Bratislave, určite vás bude zaujímať ponuka Slnečníc aj v tomto prípade. Aktuálne developér poskytuje pri kúpe každého rodinného domu bonus až 10 000 eur. Rovnako ako pri už skolaudovaných bytoch a domoch sa budúci obyvatelia môžu spoľahnúť, že nové byty budú opäť nízkoenergetickými stavbami využívajúcimi solárnu energiu. Myšlienkou projektu je život v súlade s prírodou. Nielen zasadením projektu priamo do prírody, ale aj princípom šetrného využívania energií. Slnečnice tak poskytujú ohľaduplné, bezpečné a pohodlné mestské bývanie s množstvom príležitostí na aktívny oddych. Slovami developéra Slnečnice - Južné Mesto to nie je len pekné bývanie, ich ambíciou je stať sa skrátka miestom pre krásny život v Bratislave.

Program plný zábavy čaká v Slnečniciach aj na vás

Príďte sa presvedčiť, prečo Slnečnice zaujali toľkých mladých ľudí snívajúcich o vyhovujúcom bývaní v Bratislave. Okrem možnosti dozvedieť sa viac o celom projekte a pozrieť si na vlastné oči celý komplex je aj na ďalšie Dni otvorených dverí pripravený program plný aktivít pre deti. Dvere Slnečníc sú otvorené až do 15. júna, a to denne od 10.00 do 19.00 hodiny.

vzorový byt V iac informácií o projekte na www.slnecnice.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu