SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Deň otvorených dverí: O bývanie v Slnečniciach je veľký záujem

Do soboty 15. júna si môžete aj vy zblízka pozrieť bývanie v Slnečniciach. Počas dní otvorených dverí sa dozviete o skvelej uvádzacej ponuke 2. etapy výstavby, zažijete priateľskú atmosféru Slnečníc.

Do soboty 15. júna si môžete aj vy zblízka pozrieť bývanie v Slnečniciach. Počas dní otvorených dverí sa dozviete o skvelej uvádzacej ponuke 2. etapy výstavby, zažijete priateľskú atmosféru Slnečníc a spolu s deťmi sa zabavíte na pripravenom programe.

Slnko v Slnečniciach včera neodolateľne lákalo

Už vo štvrtok otvorili Slnečnice - Južné Mesto svoje dvere každému, komu sa zapáčila predstava bývania v Bratislave, no v pokojnej lokalite a v blízkosti prírody. Medzi návštevníkmi boli mladí ľudia aj celé rodiny a svoju pozornosť v prvom rade zamerali na výber bývania podľa svojich predstáv. Keďže ponuka Slnečníc je bohatá, mnohí z nich odchádzali domov vyzbrojení potrebnými informačnými materiálmi a hneď s niekoľkými ponukami.

 slnečnice

Príjemné s užitočným

Počas návštevy si môžete pozrieť vzorový byt a rodinný dom a, samozrejme, spoločné priestranstvá ihrísk a oddychových zón a spoznať tak, ako sa žije obyvateľom Slnečníc. Na predajnom mieste si pozriete vizualizácie pripravovanej 2. etapy a v prípade záujmu vám predajcovia bližšie predstavia ponuku bývania a pomôžu nájsť vaše vysnívané bývanie šité priamo na mieru. Navyše teraz za neodolateľné uvádzacie ceny. Zatiaľ počasie dňom otvorených dverí praje a stále láka nových návštevníkov. Možno tak spojiť príjemné s užitočným; teda spoznať ponuku nových bytov v Bratislave a zároveň si užiť deň v prírode. Pre deti Slnečnice prichystali niekoľko atrakcií, takže sa môžu do sýtosti zabaviť hrami a športovými aktivitami. Bolo príjemné stretávať skupinky ľudí, ktorí si doslova užívali slnkom zaliate zelené oázy v Slnečniciach, kde oddychovali a viedli živé debaty. A rušno tu bolo až do večera.

vizualizácia 2. etapy 

Úspešný projekt má vždy čím zaujať

Moderná a do detailov premyslená architektúra, atraktívna lokalita Bratislavy v blízkosti obľúbenej hrádze a lužných lesov, praktické riešenie dispozícií, veľkorysé verejné priestory s detskými ihriskami, so športoviskami a s bohatou zeleňou, no v neposlednom rade aj príjemné ceny spôsobili, že rezidenčný projekt Slnečnice získal uznanie v očiach odborníkov a širokej verejnosti. Dni otvorených dverí sú oficiálnym začiatkom predaja 2. etapy výstavby v tomto rezidenčnom projekte. Už v tejto chvíli je v predaji prvých 207 bytov za atraktívne uvádzacie ceny, pričom nový byt s balkónom v Slnečniciach je teraz dostupný už od 47 000 eur s DPH. vizualizácia 2. etapyZáujemcovia si môžu vybrať z celého radu dispozícií, od menších štartovacích bytov cez obľúbené dvojizbové až po rodinné a priestorovo veľkorysé troj- a štvorizbové byty, všetky s balkónom alebo s terasou. Ak zvažujete kúpu rodinného domu v Bratislave, určite vás bude zaujímať ponuka Slnečníc aj v tomto prípade. Aktuálne developér poskytuje pri kúpe každého rodinného domu bonus až 10 000 eur. Rovnako ako pri už skolaudovaných bytoch a domoch sa budúci obyvatelia môžu spoľahnúť, že nové byty budú opäť nízkoenergetickými stavbami využívajúcimi solárnu energiu. Myšlienkou projektu je život v súlade s prírodou. Nielen zasadením projektu priamo do prírody, ale aj princípom šetrného využívania energií. Slnečnice tak poskytujú ohľaduplné, bezpečné a pohodlné mestské bývanie s množstvom príležitostí na aktívny oddych. Slovami developéra Slnečnice - Južné Mesto to nie je len pekné bývanie, ich ambíciou je stať sa skrátka miestom pre krásny život v Bratislave.

Program plný zábavy čaká v Slnečniciach aj na vás

Príďte sa presvedčiť, prečo Slnečnice zaujali toľkých mladých ľudí snívajúcich o vyhovujúcom bývaní v Bratislave. Okrem možnosti dozvedieť sa viac o celom projekte a pozrieť si na vlastné oči celý komplex je aj na ďalšie Dni otvorených dverí pripravený program plný aktivít pre deti. Dvere Slnečníc sú otvorené až do 15. júna, a to denne od 10.00 do 19.00 hodiny.

vzorový byt V iac informácií o projekte na www.slnecnice.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.

Tlačové správy

SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov

Rok 2020 bol pre spravodajstvo SME.sk rekordný z hľadiska viacerých parametrov.