INZERCIA

Košická Magio pláž Vás víta!

Magio pláž po prvýkrát prichádza do metropoly východného Slovenska. Pravá prímorská atmosféra, kultúrne podujatia, šport a zábava čakajú na návštevníkov od 26. júna až do 8. septembra.

Obyvatelia a návštevníci mesta Košice si počas letných mesiacov budú môcť dopriať pravú dovolenkovú atmosféru – a to priamo v meste. Rekreačná zóna v mestskej časti Nad jazerom sa počas prázdnin po prvýkrát zmenila na Magio pláž. Tú 26. júna slávnostne otvorili Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment spoločnosti Slovak Telekom, Renáta Lenártová, viceprimátorka mesta Košice, Thomas Bogdain, generálny riaditeľ T-Systems Slovakia a  Anna Jenčová, starostka Mestskej časti Košice – Nad jazerom.

Areál Magio pláže, ktorý sa rozprestiera na ploche viac ako desaťtisíc štvorcových metrov, tvoria viaceré športoviská, detské pieskovisko a plážový bar. Samotná piesková pláž zaberá dvetisíc štvorcových metrov a ponúka viaceré relaxačné zóny. Návštevníci si tak bez náročného cestovania môžu počas celého leta vychutnávať piesok, slnečníky, plážové lehátka a kúpanie ako pri ozajstnom mori.

Športových nadšencov poteší profesionálne volejbalové ihrisko, multifunkčné pieskové ihrisko, spinningový a cross fitový areál, zóna aerobicu, badminton či stolný tenis. Samozrejmou súčasťou Magio pláže je aj požičovňa športového náčinia. Návštevníci pláže, ktorí naopak uprednostňujú pokojný a nenáročný relax, ocenia najmä oddychovú zónu. Pohodlné sedenie pri dobrej knihe, či romantické húpanie v plážovej sieti sú tou správnou voľbou po náročnom dni v práci.

Magio bar, ktorý disponuje až 70 miestami na sedenie, ponúka širokú ponuku nápojov a ľahkého občerstvenia. Celý plážový komplex je pokrytý bezplatným internetovým Wi-Fi signálom a ideálne poslúži aj na neformálne pracovné a obchodné stretnutia. 

Počas leta je pripravený bohatý sprievodný program. Deti sa môžu tešiť na súťaž v stavaní hradov z piesku, Deň Šmolkov či tvorivé dielne. Mládež pobaví Silent disco a ukážky adrenalinových športov. Všetci návštevníci sa môžu zapojiť do pravidelných fitness cvičení a kurzov tanca. Technologický park predstaví novinky z oblasti mobilnej komunikácie, digitálnej televízie a internetových služieb. Bohaté kultúrne zážitky prinesú filmové predstavenia letného Bažant kinematografu a knižné tituly z mestskej knižnice. Kompletný program nájdete na internetovej stránke www.magioplaz.sk.

Magio pláž je otvorená denne od 9.00 do 22.00 až do 8. septembra. Vstup do areálu je 1 euro na deň. Obyvatelia mestskej časti Nad jazerom však môžu využiť exkluzívnu výhodu sezónnej permanentky za cenu 5 eur, pre ostatných návštevníkov je cena permanentky 9 €.

Nemalú zásluhu na otvorení Magio pláže majú aj jej komerční partneri. Hlavnými reklamnými partnermi sú Slovenská sporiteľňa a Samsung. Reklamnými partnermi sú spoločnosti Heineken a MasterCard.

Magio pláž určite nesklame žiadneho zo svojich návštevníkov a stane sa ideálnym miestom na trávenie horúcich letných dní. Spoluprácu mesta so spoločnosťami Slovak Telekom a T-Systems Slovakia spečatili ich zástupcovia v máji podpisom slávnostného Memoranda. Otvorenie Magio pláže je jedným z prvých výsledkov, ktorého cieľom je priniesť mestu a jeho obyvateľom nové pozitívne impulzy. Navyše sa tak deje vo významnom roku, počas ktorého sa Košice môžu pýšiť hrdým titulom Európske hlavné mesto kultúry.

Viac informácií a detailov o Magio pláži v Košiciach získate na internetovej stránke www.magioplaz.sk. Objednávanie  jednotlivých športovísk prebieha prostredníctvom online rezervácie cez web alebo na čísle 0904 639 420.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vaše umenie bude hýbať Tatrami. Zapojte sa do súťaže ZSSK

V hre je preukaz MAXI KLASIK a prestíž!

Dizajn exteriéru nových jednotiek môžu navrhnúť samotní cestujúci (vizualizácia).
Tlačové správy

Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci

Využívate veľkonočné voľné dni na cestovanie? Tieto destinácie sú práve v kurze.

Tlačové správy

Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky

Kde sa dvaja bijú, tablet víťazí.

Tlačové správy

Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

Dotykový displej, GPS, radary a řada funkcí - jak dopadne autokamera Mio MiVue 785 Touch s nekompromisním testem youtubera JeezyJ?

Test youtubera JeezyJ autokamerky MiVue 785 Touch