SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Ak poznáte Chorvátsko, tak objavte nepoznané

Možností, kde minúť ušetrené peniaze je aj túto sezónu veľa, ale správna voľba v podobe príjemne strávenej dovolenky v Chorvátsku iba jedna.

Aj keď situácia pred pár dňami naznačovala, že vody bude na Slovensku tento rok viac než dosť, klesajúca hladina Dunaja pomaly, ale isto mení hlavný sociálny objekt našich diskusií a rozhovorov z obáv pred storočnou vodou na omnoho pozitívnejšie témy. Väčšina z nás sa vracia do klasických júnových koľají a hľadá  pre toto ročné obdobie aktuálnejšiu a hlavne omnoho príjemnejšiu odpoveď na otázku:

Kam ísť tento rok na dovolenku?

Možností, kde minúť ušetrené peniaze je aj túto sezónu veľa, ale správna voľba v podobe príjemne strávenej dovolenky v Chorvátsku je iba jedna. Pod pojmom správna voľba dovolenky si ale každý z nás predstavuje niečo iné. Jedným stačia plavky, slnko a more, druhí radi behajú po pamiatkach, tretí majú otlaky na nose od celotýždňového šnorchlovania. Bez ohľadu na individuálne predstavy jednotlivcov či skupín, spoločné menovatele pre ideálnu dovolenku existujú. Zhodujú sa aj s tými vašimi?

apartmány chorvátsko

S kým si = kde si

Hovorí sa, že nie je dôležité kde si, ale s kým. Vo veľa prípadoch je táto čarovná formulka pravdivá, ale pri objednávaní toho správneho apartmánu bude lepšie ak si na ňu radšej nespomeniete. Aj milujúcej rodinke a najlepším priateľom totiž  nejaký ten čas ostávajú nie práve najpríjemnejšie pocity vyvolávajúce spomienky na ubytovanie z minulého leta, ktoré sa ani pri najbúrlivejšej predstavivosti nepodobalo  na to katalógové, a to aj napriek odporúčaniam presvedčivého agenta v cestovnej kancelárií. Nejaká ta chybička pracovníkov cestovných kancelárií v odhade vzdialenosti hotela k moru sa pri porovnaní reality a údajov v katalógu tiež “vloudí“. V neposlednom rade poteší aj dobré jedlo, ktorého je prísun prostredníctvom služby all inclusive počas celého dňa naozaj dosť. V prípade nedostatku však ujma nie je až taká veľká, pretože o číslo menšie nohavice spravia takto v lete určite radosť ešte oveľa viac :) 

Krásne ubytovanie, blízko na pláž, dobré jedlo a perfektné služby sľubujú všetci. Ako si ale správne vybrať z tej neuveriteľne širokej ponuky, ktorá sa na nás valí z každej strany? Komu ide naozaj o našu spokojnosť a nie iba o naplnenie tohtoročných obchodných cieľov? Dokáže nám vôbec ešte niekto ľudsky poradiť?

Nie je to dnes jednoduché, ale jedna možnosť by sa predsa len našla - portál www.adriaticana.sk, a teda spôsob ako sa vyhnúť zdĺhavej orientácií na mnohých webových stránkach a reálna šanca vybrať si ten správny apartmán práve pre Vás rýchlo a hlavne jednoducho. V neposlednom rade ochota poradiť, ktorej cieľom je v prvom rade vyčarený úsmev na tvári spokojných zákazníkov. To je to, čo všetci hľadáme, no nie?

apartmány chorvátsko - baška

Dobré sa predáva samo a správy o dobrej dovolenke sa šíria rýchlo

Pravda je taká, že dobré sa predáva samo. Dvojnásobne to platí pri výbere dobrých stavebných majstrov, ale takýto skúsenostný marketing tiež výborne funguje aj pri dovolenkovom rozhodovaní. Svoje o tom vie aj slovensko-chorvátska rodinka, ktorá svoj penzión na chorvátskom ostrove Krk spočiatku využívala čisto na rodinné dovolenky a oddych pre svojich priateľov. Príjemné domáce prostredie, ničím nerušená pohoda, tipy na krásne, ale nie turisticky preplnené miesta, odľahlé pláže, domáci olivový olej, čerstvé ryby a ovocie, či iné chorvátske špeciality od dobrosrdečných obyvateľov. No kto by sa nerád pochválil takto pohodovou dovolenkou? :)

O tom, že sa dobré správy šíria rýchlo svedčí aj to, že spomínaná slovensko-chorvátska rodina, spoločnosť AQA Slovakia vďaka bohatým skúsenostiam, množstvu osobných kontaktov v oblasti cestovného ruchu a hlavne so spokojnými zákazníkmi dnes vlastní a prevádzkuje internetový portál www.adriaticana.sk, kde má v ponuke už viac ako 2 000 apartmánov po celom chorvátskom pobreží.

ubytovanie chorvátsko - tzdobrinj

Na základe dlhoročných skúseností už majitelia portálu www.adriaticana.sk vedia, že základné informácie o možnostiach, ktoré Chorvátsko ponúka sú ľahko dostupné aj na internete. Rodinný charakter firmy však uprednostňuje osobný prístup  a nenaučené frázy.   „U nás ľudom odpovedajú ľudia, nie roboti, preto vždy radi zodpovieme všetky individuálne otázky klientov a pomôžeme s výberom destinácie, dobrej reštaurácie, obchodíka či zašitej pláže“, hovoria majitelia spoločnosti páni Nikola a Ivica Peretićovci.

„Práve ľudský a osobný prístup ku každému klientovi, bohaté skúsenosti ľudí, ktorí svojej práci naozaj rozumejú, je cesta, ktorá vedie k spokojnosti našich každoročne sa vracajúcich dovolenkárov“, dodávajú spokojní  majitelia.

Apartmány a vily, ktoré portál www.adriaticana.sk ponúka sa nachádzajú vo vychytených dovolenkových destináciach, ale aj na zašitých miestach, kde Vás nebude otravovať bujný turistický ruch.  Na svoje si prídu rodičia s deťmi, plavci aj neplavci, turistickí nadšenci, ale aj vášniví cyklisti či wakeboardisti. Tešiť sa môžete aj na množstvo rôznych reštaurácií, barov, diskoték, kaviarničiek a tradičných vínnych pivníc.         

ubytovanie chorvatsko - vrbnik

Tipy na zaujímavé destinácie, osobný prístup, dobré ceny a hlavne bohaté skúsenosti príjemných ľudí, ktorí svojej práci naozaj rozumejú, to všetko Vás čaká na stránke www.adriaticana.sk a s dovolenkou so spoločnosťou AQA Slovakia. Už teraz sa tešíme na všetkých našich verných aj nových dovolenkových nadšencov.                                                                

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu