SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Orange na Bažant Pohode 2013: nové atrakcie a super servis

Pod hlavičkou Orange Music Live je Orange aj tento rok hlavným partnerom najväčšieho slovenského letného festivalu Bažant Pohoda 2013.

Pod hlavičkou Orange Music Live je Orange aj tento rok hlavným partnerom najväčšieho slovenského letného festivalu Bažant Pohoda 2013. Návštevníkom, ale i tým, ktorí sa na podujatie nedostanú osobne, prináša atrakcie, s ktorými si užijú ešte kvalitnejšiu festivalovú zábavu. Vylepšená oficiálna festivalová aplikácia, obľúbené roller disco, osviežujúci water slide, veľká oddychová Orange zóna a ešte vyššia kapacita nabíjačkární – to všetko a k tomu opäť aj internetové pripojenie vďaka špičkovej 3G sieti prináša tento rok Orange pre vašu pohodu.

Prostredníctvom nových i vylepšených atrakcií a užitočných služieb poskytne Orange návštevníkom festivalu špičkový servis, viac zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.

Aplikácia pre smartfóny

Po minuloročnom úspechu oficiálnej festivalovej aplikácie, ktorú si stiahlo takmer 6 500 návštevníkov, prináša Orange jej vynovenú verziu Bažant Pohoda 2013 powered by Orange. Vďaka aplikácii budú mať návštevníci festivalu všetky dôležité a aktuálne informácie stále pri sebe. Dostupná je už aj v súčasnosti v slovenskom aj anglickom jazyku v App Store a Google Play Store a je určená pre telefóny s operačným systémom iOS alebo Android 2.1 a vyššie.

Aplikácia je postupne aktualizovaná. Už tradične účastníkom ponúkne kompletné informácie o aktuálnom programenovinky o dianí na festivale. Okrem toho budú mať možnosť vyskladať si svoj vlastný program, na ktorý ich aplikácia vždy pred začiatkom upozorní. Položka Mapy tento rok prináša nielen klasickú mapu, ale aj jej augmentovanú verziu, pri ktorej stačí namieriť svoj mobil na akékoľvek miesto na festivale a aplikácia ukáže, čo sa okolo nachádza, či kto práve hrá na stage-i. Sekcia Kamaráti opäť umožňuje mať prehľad o polohe svojich priateľov na festivale.

Festivalový SMS servis

Dôležité a praktické informácie sú pripravené aj pre tých, ktorí nemôžu využívať oficiálnu aplikáciu. Aktuálne informácie o dianí na festivale budú mať  k dispozícii so službou Festivalový SMS servis. Môžu si ju aktivovať zaslaním SMS správy. Pre zákazníkov Orangeu je aktivačná SMS bezplatná. Zákazníci ostatných operátorov zaplatia za odpovednú SMS jednorazovo 20 centov. SMS správy prichádzajúce po aktivovaní služieb sú bezplatné. K dispozícii sú dva varianty služby:

1. Festivalové spravodajstvo – ponúka technicko-organizačné informácie, predpovede počasia, dopravné informácie, programové zmeny a iné. Pre aktiváciu stačí zaslať SMS správu v tvare Pohoda(medzera)info na číslo 6661.

2. Programová pripomienka – okrem základných informácií umožňuje navyše aj zasielanie upozornení na vybrané vystúpenia 15 minút pred ich začiatkom. Pre aktiváciu stačí zaslať SMS správu v tvare Pohoda na číslo 6661. Pre potvrdenie registrácie je následne potrebné na stránkach http://www.pohodafestival.sk/ vložiť kód z odpovednej SMS správy.

Deaktivácia oboch variantov služby je možná zaslaním SMS správy v tvare Pohoda(medzera)VYP na číslo 6661. Kompletné informácie o Festivalovom SMS servise nájdete na stránkach www.pohodafestival.sk.

Nabíjačkárne

Orange na tohtoročnom festivale ešte zdvojnásobí kapacity na nabíjanie telefónov. Nabíjačkárne budú návštevníkom k dispozícii nielen v Orange zóne, ale tentoraz pribudne aj nabíjanie v blízkosti stanového mestečka (zo strany vchodu pre peších). Okrem klasických nabíjacích spôsobov bude po prvýkrát možné svoj telefón nabiť aj ekologickejšie – napríklad solárne.

Foto 360°

Vďaka 360-stupňovej fotografii, ktorú tento rok prináša Orange, sa môžu návštevníci tešiť na príjemné fotografické spomienky aj po festivale. Na rôznych miestach počas hudobného víkendu vzniknú desiatky takýchto fotografií, na ktorých sa môžu návštevníci označiť a zdieľať ich s kamarátmi na Facebooku. Fotografie budú k dispozícii po skončení festivalu na facebookovej stránke Orangeu.

Orange zóna

Na trenčianskom letisku vďaka Orangeu opäť vyrastie komfortná oddychovo-servisná Orange zóna. Pripravené budú tienené i slnečné plochy, stany, v ktorých si návštevníci vychutnajú nielen osviežujúce drinky, ale môžu sa aj zabaviť a zahrať.

 Okrem nabíjania telefónov môžu využiť prítomnosť technických expertov, ktorí im ochotne poradia, ako si stiahnuť a používať rôzne užitočné aplikácie, prípadne vyriešia technický problém s mobilným telefónom. Okrem chladených nápojov bude pripravená aj ďalšia osviežujúca novinka – všetci, ktorým  bude chýbať voda, môžu využiť tzv. water slide. V Orange zóne a jej okolí bude opäť k dispozícii aj bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Orange Roller Disco

Aj počas tohto festivalového ročníka je pripravená neobyčajná kombinácia hudby a zábavy na inline a retro dvojradových „quad“ korčuliach. Aréna Orange Roller Disco bude otvorená vo štvrtok od 18:00 hod., v piatok a sobotu od 9:00 hod. a zabávať sa môžete každý deň do 2:00 hod. nadránom. Počas minulého ročníka festivalu navštívilo za tri dni túto jedinečnú atrakciu viac ako 3 600 ľudí.

Pohoda za volantom s Orangeom

Pre bezpečný a pohodový odchod z festivalu bude pred východom z areálu pripravená aj ďalšia oddychová zóna, kde si môžu návštevníci festivalu zmerať zvyškový alkohol, oddýchnuť pred cestou domov či nabiť svoj mobil. Pre návštevníkov – vodičov, ktorí z dychovej skúšky vyjdú s „čistým štítom“, Orange pripravil darček v podobe užitočnej hands-free sady.

Orange stage

Chýbať nebude ani Orange stage. Na tomto druhom najväčšom festivalovom pódiu vystúpi spolu 17 hudobných skupín. Medzi nimi napríklad Simon Green, v hudobnom svete známy pod menom Bonobo, hviezda kultového britského vydavateľstva Ninja Tune či svetoznáma anglická speváčka Kate Nash, ktorá úspešne bodovala v hitparádach po celej planéte. Milovníkov česko-slovenskej scény určite potešia živé vystúpenia skupín Pražský výběr v pôvodnom zložení či Andrej Šeban Band.

Živé prenosy na Facebooku, aj iný uhol pohľadu

Ani tí, ktorí sa nemôžu zúčastniť festivalu na trenčianskom letisku, neprídu o všetky zážitky. Fanúšikovia si na Facebooku Orangeu aj tento rok budú môcť užiť streaming vybraných vystúpení z Orange stage-u v reálnom čase. Tohtoročnou novinkou bude aj živý prenos z kamier, ktoré budú mať priamo niektorí vystupujúci. Vďaka kamerám budú mať diváci možnosť vidieť dianie na festivale aj z pohľadu kapiel a prepínať streaming medzi jednotlivými obrazmi z vystúpenia hudobníkov.

Kvalitný internet pre festival a bezplatná Wi-Fi zóna

Orange aj v tomto ročníku festivalu posilní svoju 3G sieť. Vďaka nej návštevníci môžu komfortne zdieľať svoje zážitky s priateľmi, ktorí tam nemôžu byť. Pre všetkých návštevníkov bude k dispozícií bezplatné Wi-Fi pripojenie v Orange zóne a jej okolí. A internet Orange zabezpečí nielen pre návštevníkov, ale aj organizátorov festivalu či zákulisie.

Hrajte a bývajte v Orange Avenue

Pre svojich facebookových fanúšikov pripravil Orange súťaž o vstupenky. Na tohtoročnú Bažant Pohodu 2013 budú môcť ísť víťazi nielen bezplatne, ale aj bez starostí o ubytovanie. Spolu so vstupenkami totiž vyhrajú aj stanové miesta s vybavením v novej stanovej uličke Orange Avenue v rámci stanového hotela Tent Inn. Kompletné informácie o súťaži sú k dispozícii na oficiálnom facebookovom profile Orange Slovensko (www.facebook.com/OrangeSlovensko).

 

Pod hlavičkou Orange Music Live mohli už hudobní fanúšikovia okrem festivalu Bažant Pohoda zažiť aj viacerých obľúbených hudobníkov zo zahraničia, ako je napríklad Beyoncé, Lenny Kravitz, Alicia Keys, Black Eyed Peas a iní.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Úprava osobného motorového vozidla

Zníženie podlahy v osobnom automobile je ideálnou úpravou pre prepravu telesne postihnutých osôb sediacich na invalidnom vozíku.

Bezbariérové vozidlo pre vozičkára Fiat Doblo
Tlačové správy

Important information for Brazilians living in Slovakia

Take action to receive information about the elections in Brazil and the Embassy of Brazil's activities.

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.