SME
Utorok, 28. september, 2021 | Meniny má VáclavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

V ZF Sachs Slovakia a ZF Levice mali opäť zábavný deň

JUBILEJNÝ 5. ROČNÍK podujatia Family Day zažili približne tri tisícky ľudí, ktorí piatok 5. júla strávili v Priemyselnom parku Géňa v Leviciach. Family Day sa konal v areáli firmy ZF.

JUBILEJNÝ 5. ROČNÍK podujatia Family Day zažili približne tri tisícky ľudí, ktorí piatok 5. júla strávili v Priemyselnom parku Géňa v Leviciach. Family Day sa konal v areáli firmy ZF.

 

LEVICE. Jazdu na kolotočoch a elektrických dvojkolkách segway, skákanie na nafukovacom hrade či testovanie svojej sily na silomere. To všetko mohli zažiť a vyskúšať si účastníci v poradí piateho Dňa otvorených dverí. Do areálu firiem ZF Sachs Slovakia a. s. a ZF Levice s. r. o. prichádzali celé rodiny v ranných hodinách.

Na pravé poludnie rozbehnutú zábavu podporil finalista speváckej súťaže SuperStar Martin Harich.

 

Stretávajú sa vždy 5. júla

Prvý ročník podujatia zorganizovali 5.júla 2008. „Prišlo okolo päťsto návštevníkov,“ vracia sa späť Zuzana Boorová, manažérka ľudských zdrojov skupiny ZF na Slovensku. Odvtedy sa záujem o Family Day každoročne zvyšuje. V roku 2010 prišlo tisíc návštevníkov a tento rok sa ich počet opäť zvýšil na približne tri tisícky. „Deň otvorených dverí je v rámci našich závodov na Slovensku už tradíciou. Organizujeme ho aj v Trnave, kde sú ďalšie závody ZF. Rodinám zamestnancov chceme takto priblížiť, kde pracujú ich rodinní príslušníci,“ priblížil hlavný motív Jozef Martinovič, technický riaditeľ.

V Trnave sa podujatie koná prvého mája. Keď začínali s jeho organizovaním v Leviciach, hľadali vhodný termín. Do úvahy prichádzali letné mesiace, keďže akcia sa koná pod holým nebom. Vybrali 5.júl, ktorý je štátnym sviatkom.

 

Deň pre rodiny

Aj tohtoročnému Family Day bolo naklonené počasie. „Program a atrakcie sme vyberali tak, aby si tu na svoje prišli všetky vekové kategórie. Naším cieľom je, aby do areálu prišli naši zamestnanci so svojimi rodinami a najbližšími, aby sme všetkým sprístupnili priestory, kde trávime celé dni. Chceme, aby na Family Day prišli ľudia, ktorí majú k ZF vzťah, ktorí sú radi, že v našich firmách pracujú,“ povedal Peter Doll, generálny riaditeľ spoločnosti.

V areáli bolo po celý deň rušno. Návštevníci si pozreli výrobné priestory, zabávali sa pri súťažení, deti pobehovali s namaľovanými tvárami medzi zábavnými atrakciami a stánkami s občerstvením. V nich počas dňa vydali takmer 2-tisíc porcií cigánskej pečienky, okolo145 kilogramovhranolčekov, približne rovnaké množstvo kuracích nugetiek a 3300 kusov štrúdle. Vysmädnutí návštevníci vypili1200 litrovnealkoholických nápojov a organizátori uvarili kávu z takmer štyroch kilogramov. Tradícia organizovania Family Day si aj v Leviciach získava svojich priaznivcov. Viacerí jednotlivci a dokonca niektoré celé rodiny sa ho zúčastňujú pravidelne a nevynechali žiaden doterajší ročník. Ako niektorí poznamenali, podujatie je pre nich zároveň symbolom začiatku letných prázdnin a dovolenkového obdobia. „Veľmi sa nám tu páči, boli sme tu už aj v minulosti,“ zhodli sa Patrícia a Natália, ktorým tu pracujú viacerí členovia rodiny.

Najväčším lákadlom dňa bolo vystúpenie speváka Martina Haricha a prekvapením obrovská torta s rozmermi 1 x1,5 metra, ktorú slávnostne nakrájal Miroslav Daniš, vedúci levického Sachs-u.

 p1110059-r355_res.jpg

 Zľava Miroslav Daniš, Zuzana Boorová, Peter Doll a Jozef Martinovič

p1110061-r654_res.jpg

Podujatie si nenechal újsť ani primátor Levíc Štefan Mišák (prvý

zľava). Na fotke spolu s Petrom Dollom, predsedom predstavenstva

ZF Sachs Slovakia a riaditeľom ZF Levice (prvý sprava).

FAMILY DAY V LEVICIACH

- vydali 1845 porcií cigánskej pečienky,145 kilogramovhranolčekov,145 kilogramovkuracích nugetiek,

- načapovali1676 litrovnealkoholických nápojov,

- kávu uvarili z3,8 kilogramukávy,

- naservírovali 3300 kusov štrúdle a rozkrájala sa obrovská torta s rozmermi 1 x1,5 metra,

- pre deti boli určené skákacie nafukovacie atrakcie, kolotoč, maľovanie na tvár, pre dospelých jazda na elektrických dvojkolkách segway a meranie sily na silomere.

 

História

Základný kameň výrobného komplexu ZF v Levickom priemyselnom parku položili v novembri 2006. Nasledujúci rok v júli už v ZF Sachs Slovakia a.s., zmontovali prvú lamelu a v marci 2008 spustili výrobu aj v ZF Levice s.r.o. V areáli, kde sídlia obe spoločnosti ZF, a taktiež v prevádzke bývalom areály Levitexu pracuje približne tisíc zamestnancov. Tým sa firma zaraďuje medzi najväčších zamestnávateľov v Levickom okrese.

p1110018-r347_res.jpg

Kolotoče, atrakcie a zábava. Taký bol Family Day spoločností ZF Sachs Slovakia a ZF Levice.

p1110096-r745_res.jpg

Program vyvrcholil vystúpením Martina Haricha. Prekvapením bola aj obrovská torta.

 p1110049-r851_res.jpg

 

p1100981-r377_res.jpg

 p1100990-r971_res.jpg

 

p1110003-r725_res.jpg

p1110010-r516_res.jpg

p1110029-r443_res.jpg

p1110054-r163_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Multifunkčné centrum Nivy je oddnes otvorené!


4 h

Účinky Arónie oceňujú hlavne onkologický pacienti a ľudia so slabšou imunitou


5 h

Život zdravotne ťažko postihnutých a imobilných ľudí môže byť odteraz opäť o kúsok jednoduchší. Na trhu je totiž novinka.


6 h
Skryť Zatvoriť reklamu