INZERCIA

Psychológ online už aj na Facebooku!

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR rozšírilo ponuku svojich služieb na sociálnej sieti Facebook. Bezplatná a anonymná psychologická poradňa je tak k mladým ľuďom ešte bližšie.

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR rozšírilo ponuku svojich služieb na sociálnej sieti Facebook a to v podobe psychologickej poradne ako anonymnej a bezplatnej služby pre mladých, ktorí potrebujú odbornú radu či pomoc. Doposiaľ toto poradenstvo združenie ponúkalo prostredníctvom stránky www.icm.sk. Moderná doba však praje sociálnym sieťam, kde mládež trávi podstatnú časť času venovaného počítaču a internetu. Preto združenie prenieslo „Horu k Mohammedovi“ zas o kus bližšie a umožňuje tak mladým ľuďom  riešiť svoje problémy priamo na Facebooku.

Aplikácia, teda poradňa „Psychológ online“ pracuje na systéme kontaktného formulára. Je potrebné zadať len vek, pohlavie a e-mail, ktorý slúži výlučne k odpovedi na správu. Následne zadáva klient do voľného textového poľa vlastnú správu, ktorá je po odoslaní doručená psychologičke. Tá na prichádzajúce e-maily odpovedá pravidelne, maximálne do troch dní od prijatia správy.

No, a ako sa ďalej komunikácia vyvíja a rieši problém, to je už o vzájomnom vzťahu klienta a psychologičky. Poradenstvo odborne zabezpečuje  Mgr. Eva Kubíková, ktorá dlhoročne pracuje s mladými ľuďmi v rôznych oblastiach života. Ešte raz je potrebné zdôrazniť, že poradňa je diskrétna a anonymná. Teda obavy, že citlivé informácie, ktoré sú predmetom komunikácie bude vidieť aj niekto iný, sú zbytočné.

Poradňa „Psychológ online“ je k dispozícii každému fanúšikovi našej stránky Ak má teda ktokoľvek, kto má na Facebooku vytvorený profil potrebu podeliť sa o svoj problém a hľadať riešenia, nemá dôvod ďalej čakať. Bezplatná a anonymná odborná psychologická poradňa je k dispozícii 24 hodín denne, na fanpage „ Využi šancu byť informovaný“ ako externá aplikácia. Je možné ju nájsť medzi miniatúrami pod titulnou fotkou, alebo priamo po kliknutí na tento link:

https://www.facebook.com/icmmladym/app_167808006722346

Neskrývajte sa pred svojimi problémami. Cesta k ich riešeniu je opäť ľahšia aj vďaka poradni „Psychológ online“.icm485x239smeonlinepsycholog-r892_res.jpg

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR je reprezentant organizácií aktívne pôsobiacich v oblasti Informačno-poradenskej činnosti vystupujúcich pod spoločným názvom Informačné centrum mladých. Informačné centrum mladých je mládežnícka organizácia, ktorej cieľom je poskytovanie informačných a poradenských služieb pre mladých ľudí z rôznych oblastí ich záujmov a potrieb. Viac informácií na: www.icm.sk a www.facebook.com/icmmladym

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.