INZERCIA

Pozeráme HD!

Máte moderný HD televízor, no stále pozeráte programy v starej kvalite? So SWAN MULTIMEDIA sa vám to nestane.

Máte moderný HD televízor, no stále pozeráte programy v starej kvalite? So SWAN MULTIMEDIA sa vám to nestane.

Technológie pokročili rýchlosťou svetla a postupne sa stali súčasťou našich životov. Dnes už nie je ničím výnimočným, ak má niekto smartfón, tablet alebo HD televízor. Ako však naplno využívať ich potenciál, ak cez ne nesledujete aj kvalitný obsah?

Široká ponuka HD v základnej ponuke

Pre milovníkov kvality a HD programov SWAN zaradil do základnej ponuky nový TV kanál DAJTO HD. Radosť budú mať najmä chlapi, pretože táto televízia ponúka veľkú dávku akčných filmov. Ak vás budú nudiť ostatné programy, DAJTO HD ponúka sviežu zmenu a zaručený adrenalín.

Ak však na ne nebudete mať práve chuť, je tu pre vás široká ponuka slovenských a českých staníc. Sledujte STV1 HD, STV2 HD, Markiza HD, DAJTO HD, JoJ HD, JoJ Plus HD, WAU HD alebo ČTHD. Takže budete mať naozaj z čoho vyberať. Vychutnajte si skvelý obraz za cenu základnej ponuky.

Balíček TRIO M - najlepší priateľ domácnosti

Každá domácnosť má veľké množstvo výdavkov. Od elektriny, plynu, až po rôzne miestne dane a nájomné. V dnešnej dobe je však život bez internetu, telefónu a televízie takmer nepredstaviteľný.

Práve preto SWAN prichádza s balíčkom TRIO M, ktorý ponúka ideálne riešenie. Za bezkonkurenčných 18,99 eur mesačne máte viac ako 45 najsledovanejších programov v základnom balíčku, vrátane 8 v HD kvalite, internet s rýchlosťou 40/4 Mbit/s a dokonca aj 150 minút volaní. Zriadenie stojí 21,90 eur a potom si už môžete naplno užívať všetky vymoženosti. Pozrite sa na svoje účty, neplatíte sumu celého balíčka len za jednu zo spomínaných položiek?

Vyskladajte si služby podľa seba

Každý má iné potreby a práve preto aj SWAN ponúka viacero možností. Pokojne si  vyberte výhodný balík, presne podľa vašich potrieb. Ak sa rozhodujete o dodávateľovi televízie alebo internetu, dôležitým faktorom je pokrytie. Dostupnosť služieb si môžete overiť aj na webovej stránke http://www.swan.sk, kde sa takisto dozviete aj o aktuálnych akciách a balíčkoch.

sme490x468pozeramhd-r709_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.