INZERCIA

Lacnejšie energie v novej vykurovacej sezóne od Energie2

Slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu Energie2, a.s., Bratislava je už tri roky významným a spoľahlivým dodávateľom energií pre veľkoodberateľov i domácnosti.

Slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu Energie2, a.s., Bratislava je už tri roky významným a spoľahlivým dodávateľom energií pre veľkoodberateľov i domácnosti. Obchodný riaditeľ spoločnosti Energie2, a.s. Eduard Chudovský k tomu poznamenáva: ,,Najčastejšie zákazníci menia dodávateľov na jeseň, v tomto ohľade vedie mesiac  september. Blíži sa nová vykurovacia sezóna a predajcovia ohlasujú nové ceny tak, aby zákazníci mohli prejsť k nim ešte do konca roka. Energie2 má dobrú správu pre svojich stálych, aj potenciálnych zákazníkov. Našu cenovú politiku dodávky zemného plynu, ani elektrickej energie meniť nebudeme a naďalej budeme lacnejší ako tradiční dominantní dodávatelia. Zákazníci využívajúci naše dodávky energií tak ročne ušetria až stovky eur v porovnaní s drahšími dodávateľmi.

Záleží nám na našich súčasných aj budúcich zákazníkoch  a preto k nim pristupujeme férovo a snažíme sa poskytovať im služby na čo najvyššej úrovni. Energie2 uprednostňuje pred krátkodobými, časovo na niekoľko mesiacov obmedzenými cenovými zvýhodneniami, filozofiu dlhodobo výhodných cien, nižších než majú dominantní dodávatelia. Ak chce mať zákazník lacnejší zemný plyn a elektrickú energiu do nového roka, stačí, ak v priebehu septembra podpíše zmluvu o dodávke. Zmena dodávateľa je veľmi jednoduchá a môžete ju urobiť kedykoľvek. Zmluvu môžete uzatvoriť prostredníctvom našich obchodníkov priamo u vás, alebo online prostredníctvom nášho webu. Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa s dôverou obrátiť na naše callcentrum.“

Práve callcentrum, ktoré sa stará o servis a pravidelnú komunikáciu so zákazníkmi,  Energie2 posilnila od nového roku  o ďalších pracovníkov. Súvisí to s výrazným nárastom počtu zákazníkov, ktorí sa presvedčili o výhodách dodávok energií od tejto spoločnosti. K zákazníkom spoločnosti patria tisícky domácností, malých, stredných i veľkých firiem, ale aj obce a mestá. Cieľom Energie2 je, aby jej zákazníci boli spokojní a preto svoju cenovú politiku individuálne prispôsobuje ich potrebám. Tento prístup prináša úspech, čo sa odráža aj v tom, že sa počty nových zákazníkov za minulý rok niekoľkonásobne zvýšili.

,,Každý zákazník chce platiť čo najmenej a preto by mal starostlivo zvažovať všetky ponuky od dodávateľov. Filozofiu cenovo výhodnejších dodávok sleduje aj Energie2, a.s. Domácnostiam priniesol prechod k našej spoločnosti stabilitu v dodávkach a garanciu nižších cenníkových cien bez skrytých poplatkov, z ktorých ešte dostávajú dodatočné kumulované zľavy podľa dĺžky viazanosti. Pri produkte Nebeská ponuka, s viazanosťou na 6 rokov, dostane zákazník dodatočnú zľavu 2,5 % z cenníkovej ceny plynu a 3,4 % z ceny elektriny a to každý rok. Pritom základné ceny sú už nižšie oproti dominantným dodávateľom. Dodatočné zľavy nie sú závislé od spotreby, iba od doby viazanosti a garantujeme ich v osobitných zmluvných podmienkach. Na prechod k nám stačí iba podpísať zmluvu a plnú moc a poskytnúť nám kópiu poslednej vyúčtovacej faktúry. Všetky potrebné zmeny už urobí naša spoločnosť,“ konštatuje E. Chudovský.

Dodáva, že Energie2 vykoná aj všetky úkony pri zmene dodávateľa. Meracie zariadenie a vedenie k nemu naďalej obsluhuje predchádzajúca distribučná spoločnosť, ktorá odstraňuje aj prípadné poruchy. Zákazník ani na chvíľu neostane bez energie, pretože je chránený legislatívou a prevádzkovým poriadkom.

Ďalšie informácie sú na infolinke Energie2: 0850 166 066, alebo na www.energie2.sk

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Virtuálne sídlo v Bratislave

Cenové porovnanie virtuálneho sídla a prenájmu kancelárií a analýza výhod a benefitov. Upozornenie na riziká a nevýhody.

Tlačové správy

Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA

BILLA tento rok oslavuje svoje 25-ročné pôsobenie na Slovensku, svojim zákazníkom sa rozhodla venovať ceny v hodnote 1 milión EUR.

Tlačové správy

Bardejov by mal byť konečne nezávislý

Nikdy som sa nemiešal do politiky viac, ako bolo nutné.

Tlačové správy

Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom

Luxusné európske a zaoceánske plavby sú oveľa dostupnejšie vďaka letenke v cene.