INZERCIA

Kontroverzné parfumy

Hľadáte uletený darček pre kamaráta? Alebo chcete byť vlastníkom nevábnej vône? Inšpirujte sa.

Na trhu je dostať množstvo rôznych značiek parfumov. Od takých, čo nosia meno slávnej celebrity za neuveriteľné peniaze až po tie menej známe, lacnejšie, avšak spĺňajúce účel. Každý kupuje parfém preto, aby pekne voňal a prilákal na seba pozornosť. Sme vlastníkmi niekoľkých druhov vôní. Predsa čo príležitosť to iný parfém.

A čo tak parfem, ktorý nie je až taký vábny? Príliš dobre nevonia, priam až zapácha. Áno, parfumový priemysel myslel aj na výrobu a dostupnosť práve takýchto druhov vôní. Poviete si “kto by už len také niečo kupoval?“ A možno by ste boli prekvapení. Ako kontroverzný darček pre kamaráta, ktorému vyčarí úsmev na perách, by to nebolo až také zlé.

Ponúkame vám niekoľko druhov parfumov z ríše „ nepôvabných“.

Pohrebný parfum

Tento parfém patrí medzi najmorbídnejšie. Nesie meno Demeter´s fragrance library – Funeral home. Medzi základné zložky tejto „vône“ patrí biela ľalia, gladiola, chryzantéma, mahagónové a orientálne drevo. Výrobcovia vám garantujú, že po pár strekoch určite budete cítiť atmosféru Domu smútku. Ak by sa vám veľmi zapáčil a chcete vôňu cítiť intenzívnejšie, môžeme ju vrstviť. Na trhu je dostať aj telové mlieko a sprchový gél.

Syrový parfum

Vôňa či skôr smrad plesnivého alebo zrejúceho syra? Aj táto možnosť existuje. Na trhu dostať parfém s menom Eau de Stilton. Po použití pár kvapiek určite zacítia vaše čuchové bunky ovocno-zemité tóny plesnivého syra.

Marihuanový parfum

Pre niektorých z nás je vôňa marihuany veľmi príjemná. Prečo nevyrobiť parfum s touto vôňou? Okrem základnej zložky trávy v tejto vôni určite zacítite aj čokoládu, vanilkové lúsky. Tento parfém nesie príznačné meno Canabis Santal Eau de Parfum.

Homárový parfum

Tento živočích je skôr pochúťkou na stoloch ako predstava, že tvorí základ parfumu. Ale predsa. Lobster je názov parfumu, v ktorom určite pocítite aj vôňu mora, sladkastého mäsa a masla.

Sekrétový parfum

Ako sa hovorí, to najlepšie nakoniec. Toto by čakal málokto. Koľko ľudí toľko chutí. Tento parfém nesie meno Secretions Magnifique. Názov je veľmi príznačný aj pre jeho obsah. Naozaj netušíme, ako výrobcovia dokázali tento parfum vyrobiť. Ale garantujú, že obsah tvoria sliny, pot, krv a semeno.

Možno trochu zvrhlé a pre niekoho nechutné, keď sa ľudia obdarúvajú takýmto druhom parfumov. Avšak ako uletený darček to nemusí byť až taký zlý nápad. Prípadne ideálna pozornosť pre priateľku, ktorú neviete primäť k rozchodu.

Vaše parfemy.sme.sk – www.parfemy.sme.sk

Prevádzkovateľom obchodu a zároveň predávajúcim je spoločnosť Parfumy a Kozmetika, s.r.o., jeden z najväčších predajcov parfémov, značkových hodiniek a šperkov na slovenskom trhu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov

NBS vydala nariadenie, ktoré upravuje poskytovanie hypoték nad 90 % a 80 % hodnoty zabezpečenia. Platiť začína 1. 7. 2018.

Tlačové správy

Všetko, čo rodiny milujú

Ponuka rodinných dovoleniek v Burgenlande

Tlačové správy

Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek

Vláda chce od ľudí zinkasovať 60 miliónov navyše.

Tlačové správy

Bratislava má najmodernejšiu linku na triedenie surovín

V Bratislave včera predstavili novú automatizovanú separačnú linku, ktorá využíva celosvetovo najvyspelejšie technológie.