SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Legenda sa vracia:Žreby od Niké, ktoré vám vyplatili 25 miliónov

Výhry vo výške 755 miliónov korún (vyše 25 miliónov eur), viac ako 92 miliónov predaných žrebov a vyše 120 relácií v „prime time" Slovenskej televízie.

Výhry vo výške 755 miliónov korún (vyše 25 miliónov eur), viac ako 92 miliónov predaných žrebov a vyše 120 relácií v „prime time" Slovenskej televízie. To je skvelá bilancia, ktorú dosiahla v rokoch 1991 až 1996 nesmierne populárna Hra o Niké. Teraz sa žreby Niké vracajú v piatich fantastických prevedeniach.

„Žreby a Niké patrili vždy k sebe. Teraz máme možnosť opäť to dokázať. Naše prieskumy ukazujú, že žreby sú a budú rastúcou komoditou. V súčasnosti si žreby na Slovensku kupuje 38 %  populácie, teda 1,7 milióna ľudí. Ďalších 33 %, teda 1,5 milióna, by si žreby kupovať chceli. A práve týmto ľuďom chceme ponúknuť naše nové žreby,“ zdôvodnil návrat Niké k stieracím žrebom jej generálny riaditeľ doc. Ing. Otto Berger, CSc.

„Novým žrebom sme venovali obrovskú pozornosť a myslím si, že ich máme skutočne krásne. Robíme všetko pre to, aby zákazníci boli spokojní. Veď na výhrach plánujeme vrátiť z každého eura až 72 percent. Celkovo na výhrach počas budúceho roku plánujeme vyplatiť takmer 10 miliónov eur. Takže radosť z výhier bude v mnohých slovenských domácnostiach,“ doplnil Berger.

Vlajkovou loďou lotérie Niké je žreb Zlatá pokladnica, ktorý je až po okraj naplnený množstvom výhier. Takmer každý tretí žreb je výherný. Za 10 eur môžete na jedinom žrebe získať až 25 výhier a medzi nimi fantastickú a jedinečnú hlavnú výhru vo výške neuveriteľných 300 000 eur!

Nádherná, nablýskaná a plná výhier. Taká je Diamantová 7. Až 20 výhier na jedinom žrebe, množstvo okamžitých výhier vo výške 100 eur a priam diamantová hlavná výhra 100 000 eur. A to všetko len za 5 eur!

Blesková 50 je zárukou bleskových výhier. Na jednom žrebe môže byť až 10 výhier, každý štvrtý žreb vyhráva, žreby sú plné bleskovo zarobených 50 eur a za 2 eurá na vás čaká aj skvelá hlavná výhra 35 000 eur.

Zabavte sa a Objavte poklad na ďalšom zo žrebov Niké. Na každom štvrtom žrebe, ktorý nájdete v troch farebných vyhotoveniach, na vás pritom čaká výhra, pričom tá najväčšia dosahuje hodnotu až 15 000 eur! Za 1 euro je možné na žrebe nájsť až 5 výhier.

Veselé zvieratká vám rovnako za jediné euro ponúkajú množstvo výhier vo výške 1 000 eur. Žreby v štyroch roztomilých vizuáloch pritom prinesú výhru na každom štvrtom z nich. Pritom sa na žrebe nachádza až 6 výhier.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu