SME
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

Moderná drevostavba - kvalitné, zdravé a úsporné bývanie

Nároky stavebníkov sa z roka na rok zvyšujú a preto je potrebné predstaviť jedinečnú možnosť ako bývať zdravo, rýchlo, ekologicky a úsporne. Takou sú moderné drevodomy od spoločnosti ATRIUM.

Stálym zvyšovaním populácie vo svete sa neustále zvyšuje spotreba energie s ktorou paralelne rastú emisie CO2. Budovy počas svojho „života“ spotrebujú  približne 40 % všetkej energie, pričom ich prevádzka na vykurovanie a chladenie predstavuje 60-70% tejto energie. Správnym riešením je výstavba domov z nízkymi energetickými nárokmi nezaťažujúcich prírodné prostredie. Stavebníkovi umožňuje takto jednak prispievať k šetreniu celosvetovej energie, znižovať emisie a čo je podstatné, výrazne si znížiť náklady na vykurovanie a chladenie v objekte.

Nároky  a povedomie stavebníkov sa z roka na rok zvyšuje a preto je potrebné predstaviť Vám jedinečnú možnosť ako bývať zdravo, rýchlo, ekologicky a úsporne, ktorá prevyšuje aj požiadavky.

DREVODOM ako ISTOTA...

Firma ATRIUM vyrába drevodomy už 20 rokov. Zakladatelia firmy si na začiatku zvolili slogan, podľa ktorého sa budú riadiť  - „Istota, kvalita, serióznosť.“

Práve uplynulých 20 rokov nám dáva za pravdu, že to bola správna cesta. Potvrdzujú to stovky našich spokojných klientov v Čechách a na Slovensku, ktorí pri otázke, prečo sú spokojnými klientmi firmy Atrium, odpovedajú – máme istotu, že sme sa dobre rozhodli, nakoľko máme kvalitnú drevostavbu a serióznosť prístupu firmy Atrium je nad očakávanie.

Sme radi, že našim klientom môžeme prinášať „Domy novej generácie.“  Drevodom je na slovensku ešte stále vnímaný ako niečo „iné“. Slovák je skrátka konzervatívny , no vývoj sa nezastaví. Drevodom si v posledných rokoch aj na Slovensku nachádza stále viac svojich priaznivcov.                                                       

A prečo je to tak? Odpoveď je pomerne jednoduchá.

Drevodom od firmy Atrium je dnes modernou drevostavbou sendvičového typu, ktorú tvorí certifikovaný systém difúzne otvorenej konštrukcie DifuTech. Táto konštrukcia nám zabezpečuje, že drevodom od firmy Atrium je nízkoenergetická drevostavba, na prianie klienta  až s parametrami pasívnej stavby.

Ľudia dnes hľadajú  „Kvalitné a zdravé bývanie.“  Týmto ľuďom odporúčame drevostavbu.          

Často dostávame otázku, v čom je drevostavba iná, ako klasická stavba.                                                  

No práve v tom, že je to drevostavba. Drevo ako prírodný materiál je samo o sebe veľmi príjemné. Náš difúzne otvorený systém zabezpečuje, že Váš dom prirodzene dýcha . Všetky materiály použité na výstavbu drevodomu sú ekologicky nezávadné.  V domoch  používame rekuperačné vetranie- inVENTer, ktoré zabezpečí optimálnu klímu v každom momente a zároveň šetrí nálady na vykurovanie. Kvalitu našej drevostavby potvrdzuje aj to, že našimi dodávateľmi  materiálov použitých na stavbu sú renomované firmy a sami sa snažíme prinášať pokrokové materiály a technológie, aby sme klientom priniesli to najlepšie.

Našim potenciálnym klientom hovoríme „Nebojte sa nového.“

Pri výstavbe drevodomu  - ušetríte čas – dom na kľúč Vám postavíme za tri mesiace. Hrubá stavba za tri dni. Žiadne mokré procesy, môžete stavať počas celého roka. Drevodom je nízkoenergetická stavba – energetická úspornosť - má výborné tepelnoizolačné,  zvukovoizolačné vlastnosti  a požiarnu odolnosť. Presnosť v detailoch  - panely vyrobené vo výrobe s veľkou presnosťou. 

Čo ešte naši klienti oceňujú? Jednoznačne „Individuálny prístup a individuálnu výstavbu.“ Prakticky sme nepostavili dva rovnaké domy, každý klient je pre nás jedinečný. Komunikácia s klientom na začiatku je veľmi dôležitá, aby sme mu navrhli optimálne riešenie jeho sna. Klientovi spracujeme projektovú dokumentáciu a veľmi rýchlo dom postavíme.

Dodávka a montáž je od jedného dodávateľa , pevne stanovená cena, nedochádza k navyšovaniu. Kvalitu konštrukčného systému a materiálov Vám  zaručíme certifikátom.  Ak ešte stále váhate, prečítajte si naše referencie alebo sa príďte presvedčiť o kvalitách našich drevostavieb na dni otvorených dverí, ktoré pravidelne usporadúvame.

Spoločnosť ATRIUM SK prináša ponúka možnosť výstavby domu podľa Vašich predstáv s kvalitou, ktorá poskytuje moderná drevostavba v difúzne otvorenom systéme, ktorá zahŕňa päťhviezdičkovú kvalitu drevostavieb ATRIUM SK.

 - maximálna kvalita a úspora energií

 - zdravé, ekologické a prirodzené bývanie

 - pohoda vnútorného prostredia po celý rok

 - overený a užívateľský komfortný systém

 - nadštandardný servis a špičkové vybavenie All Inclusive

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Shell predstavil svoju stratégiu rozvoja Powering Progress, ktorá v sebe spája enviromentálne aj spoločenské ciele.


10 h

Sladké, extra veľké maliny či melóny bez jadierok nájdete v BILLA.


12 h

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu