INZERCIA

Travnik FC Zenit Petrohrad bol súčasťou historickej udalosti!

Ešte nikdy sa v histórii UEFA Champions League nestalo, aby sa na jednom trávniku odohrali dva zápasy v rámci skupinovej fáze súťaže dva dni za sebou.

Ešte nikdy v histórii UEFA Championsleague sa nestalo, aby sa na jednom trávniku odohrali dva zápasy v rámci skupinovej fázy súťaže dva dni za sebou.
V utorok 1.10. sa stretol domáci Zenit St. Petersburg s Austriou Viedeň. Hneď na druhý deň, 2.10. odohral CSKA Moskva na tom istom trávniku svoj zápas s Viktoriou Plzeň.

Futbalové ihrisko bolo postavené na prelome mája a júna 2013 firmou ENGO. Bol to náš prvý ruský futbalový projekt a sme šťastní, že kvalita nášho trávnika umožnila túto výnimočnú udalosť.

Podľa slov hráčov Viktorie Plzeň bol povrch vynikajúci - podstatne kvalitnejší, než na aké boli zvyknutí zo zápasov v ČR a než očakávali, keďže  zápas v predošlý deň sa hral za dažďa.

Na tomto štadióne sme po prvýkrát aplikovali technológiu Fibresand - ktorá spevňuje koreňovú zónu špeciálnymi vláknami a vďaka tomu umožňuje vyššiu záťaž trávnika. Takisto treba povedať, že trávnik bol vysievaný - a dĺžka koreňov cez 25 cm je hlavnou príčinou tohto potešujúceho stavu.

Úspech na Zenite je pre nás vstupnou bránou na ruský trh, ktorý sa pomaly chystá zvýšiť podstatným spôsobom kvalitu hracích plôch, predovšetkým s ohľadom na FIFA World Cup 2018.

ČÍTAJTE AJ:

Petrovskiy Stadium dokončený - pripravený na prvý zápas!

Priebeh rekonštrukčných prác
Video zo stavby FC Zenit Petrohrad

www.engo.sk

REFERENCIE ENGO

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Alarica – new business project in the market of shoes

The difference of the Alarica platform from the other marketplaces is it’s narrow specialization and payment policy.

Tlačové správy

Ako jazdiť na snehu alebo ľade?

Základom je menej otáčok a brzdiť ešte pred zákrutou.

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.