INZERCIA

Travnik FC Zenit Petrohrad bol súčasťou historickej udalosti!

Ešte nikdy sa v histórii UEFA Champions League nestalo, aby sa na jednom trávniku odohrali dva zápasy v rámci skupinovej fáze súťaže dva dni za sebou.

Ešte nikdy v histórii UEFA Championsleague sa nestalo, aby sa na jednom trávniku odohrali dva zápasy v rámci skupinovej fázy súťaže dva dni za sebou.
V utorok 1.10. sa stretol domáci Zenit St. Petersburg s Austriou Viedeň. Hneď na druhý deň, 2.10. odohral CSKA Moskva na tom istom trávniku svoj zápas s Viktoriou Plzeň.

Futbalové ihrisko bolo postavené na prelome mája a júna 2013 firmou ENGO. Bol to náš prvý ruský futbalový projekt a sme šťastní, že kvalita nášho trávnika umožnila túto výnimočnú udalosť.

Podľa slov hráčov Viktorie Plzeň bol povrch vynikajúci - podstatne kvalitnejší, než na aké boli zvyknutí zo zápasov v ČR a než očakávali, keďže  zápas v predošlý deň sa hral za dažďa.

Na tomto štadióne sme po prvýkrát aplikovali technológiu Fibresand - ktorá spevňuje koreňovú zónu špeciálnymi vláknami a vďaka tomu umožňuje vyššiu záťaž trávnika. Takisto treba povedať, že trávnik bol vysievaný - a dĺžka koreňov cez 25 cm je hlavnou príčinou tohto potešujúceho stavu.

Úspech na Zenite je pre nás vstupnou bránou na ruský trh, ktorý sa pomaly chystá zvýšiť podstatným spôsobom kvalitu hracích plôch, predovšetkým s ohľadom na FIFA World Cup 2018.

ČÍTAJTE AJ:

Petrovskiy Stadium dokončený - pripravený na prvý zápas!

Priebeh rekonštrukčných prác
Video zo stavby FC Zenit Petrohrad

www.engo.sk

REFERENCIE ENGO

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Equal treatment is a must for successful companies of the future

Many talented people believe they need to leave the country to pursue an international career.

Tlačové správy

Aj v Poluse chránime vaše srdcia

29. septembra si v Polus City Center budete môcť dať bezplatne zmerať vaše BMI (index telesnej hmotnosti) a krvný tlak

Tlačové správy

Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!

Jedného z desiatich inšpiratívnych pedagógov poteší ocenenie čitateľov Sme.sk.

Tlačové správy

Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!

Čerešne living, moderné rodinné bývanie v bratislavskej Dúbravke, naberá čoraz jasnejšie kontúry.