INZERCIA

Boli ste už nakupovať v nitrianskom Tchibe?

V obchodnej galérii Mlyny v Nitre otvorili už deviaty obchod TCHIBO na Slovensku. Obľúbené miesto plné lahodnej vône, kvalitnej kávy a vždy nových tipov je teraz navyše plné akcií na nákupy.

Nitra, 18. októbra 2013: V obchodnej galérii Mlyny bol včera slávnostne otvorený už deviaty TCHIBO obchod na Slovensku. Obľúbené miesto plné lahodnej vône, kvalitnej kávy a vždy nových tipov na skvelé nákupy je navyše do nedele 20. 10. 2013 plné akcií na nákupy, ktoré si rozhodne netreba nechať ujsť!

Foto: Tchibo obchod v OG Mlyny

tchibo nitra

Čo nájdete v obchode Tchibo? V prvom rade množstvo zľavových akcií na vybraný spotrebný tovar vo výške 20 %. Všetok tovar si môžete vyskúšať priamo v predajni, ochotný personál vám rád poradí a pomôže s výberom tých správnych veľkostí či doplnkov. Na milovníkov kvalitnej kávy na doma čakajú kávovary z rodinky Cafissimo so zľavou až 40 %. A predstaví sa aj aktuálna dizajnová novinka Tchibo Cafissimo PICCO za uvádzaciu cenu 49 Eur, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek priestoru. To však stále nie je všetko – Tchibo teraz k nákupu praženej kávy ponúka druhú zadarmo. A akcie sú pripravené aj na kávovom bare, kde si môžete dopriať trošku oddychu s kávovými špecialitami a čerstvo napečenými koláčikmi od výmyslu chutí. Posaďte sa u nás a vychutnajte si nákupy úplne inak.

Pozrite sa, ako to vyzerá v novootvorenom Tchibo obchode v OG Mlyny Nitra:

Tchibo na prízemí OG Mlyny ponúka okrem príjemnej atmosféry aj priestor na spoločné posedenie s kompletným kávovým občerstvením. Zároveň si môžete každý týždeň vyberať z novej kolekcie výrobkov spotrebného tovaru značky Tchibo, ktorú predstavujú v duchu motta „Každý týždeň nový svet“. Témy kolekcií sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú oblasti od vybavenia domácnosti a kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky, až po záhradu. Ďalšie užitočné informácie nájdete na stránke www.tchibo.sk a neprehliadnite ani facebookovskú stránku https://www.facebook.com/TchiboSlovensko.

Foto: priestory obchodu Tchibo

priestoru obchodu tchibo

Výrobky Tchibo môžete nájsť a zakúpiť si aj v internetovom obchode www.tchibo.sk. Na Slovensku je momentálne otvorených 9 Tchibo obchodov, a to v bratislavských nákupných centrách Avion Shopping Park, Eurovea, Aupark, Polus a Central, v obchodnej galérii Optima a Aupark v Košiciach, v žilinskom Auparku a najnovšie v OG Mlyny Nitra.

Na fotografii zľava: Tomáš Zahradník, riaditeľ obchodov CZ/SK, Ivana Marková, vedúca predajne a Milan Futera, manažér expanzie CZ/SK.

otváranie tchibo mlyny

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín
Tlačové správy

Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?

Atos pripravil úspešnú online platformu pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú podieľať na organizácii OH 2020 v Tokiu.

Tlačové správy

Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.

Proxenta vydáva nové emisie, k dispozícii budú o niekoľko dní

Tlačové správy

Štefánka by Pulitzer

Čo spája legendárnu bratislavskú kaviareň s Pulitzerom.