INZERCIA

Telekom je generálnym partnerom Slovenského olympijského tímu

Spoločnosť Slovak Telekom sa 1. novembra 2013 stala generálnym partnerom Slovenského olympijského výboru (SOV) a Slovenského olympijského tímu.

Spoločnosť Slovak Telekom sa 1. novembra 2013 stala generálnym partnerom Slovenského olympijského výboru (SOV) a Slovenského olympijského tímu. Značka Telekom tak bude spätá so športovými výkonmi našich reprezentantov na XXII. zimných olympijských hrách, ktoré sa uskutočnia vo februári 2014 v ruskom meste Soči. 

„Šport je jedným zo základných pilierov dlhodobej sponzoringovej stratégie skupiny Deutsche Telekom. Sme preto radi, že takýmto spôsobom môžeme podporiť slovenskú olympijskú reprezentáciu v zápolení s najlepšími športovcami z celého sveta. Naša spoločnosť je priaznivcom olympijskej tradície a kvalitného športu vôbec, čo potvrdzuje nielen toto partnerstvo, ale aj naše tohtoročné televízne akvizície. Vďaka nim prinášame na slovenský televízny trh najviac športu a ten olympijský nebude výnimkou,“ uviedol Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Slovak Telekomu. 

 „Sme veľmi radi, že spolupráca so Slovak Telekomom sa opäť obnovila. Partnerstvo v roku 2012 a projekt „Olympijská“ Magio pláž, ako exkluzívne miesto olympijskej fanúšikovskej zóny, bol veľmi úspešný model prezentácie športu a zapájania verejnosti do diania v olympizme. Ďakujeme spoločnosti Slovak Telekom za jej prínos a podporu športu, ako aj aktivít SOV pri rozvoji olympizmu. Všetci budeme určite sledovať úspechy našich olympionikov na Zimných olympijských hrách v Soči. Sme jeden tím,“ povedal Daniel Líška, člen výkonného výboru SOV a predseda predstavenstva Slovenskej olympijskej marketingovej, a.s. 

Slovak Telekom bol partnerom SOV aj v lete 2012, keď utvoril jediný oficiálny priestor pre slovenských fanúšikov olympiády v Londýne na bratislavskej Magio pláži, v minulosti podporoval aj národnú hokejovú a futbalovú reprezentáciu. Svoju silnú orientáciu na šport potvrdil Slovak Telekom aj v tomto roku, a to akvizíciou DIGI Slovakia vrátane nových športových staníc a svojim generálnym partnerstvom s čoraz populárnejším bratislavským nočným behom (Telekom Night Run). 

V rámci svojho televízneho portfólia spoločnosť aktuálne ponúka 16 rôznych športových kanálov. Vďaka funkciám digitálnej televízie Magio si fanúšikovia môžu športové prenosy vychutnať naozaj naplno – v ktoromkoľvek momente si ich zastaviť, pretočiť alebo si pozrieť znova najdôležitejšie momenty, prípadne si program jednoducho nechať nahrávať (a to aj ak sú práve mimo domova – cez internet alebo mobil). Športové prenosy vybraných televíznych staníc nájdu tiež v 7-dňovom archíve. So službou Magio TV Go môžu zasa sledovať vybrané televízne stanice vrátane niekoľkých športových kanálov naozaj kdekoľvek, a to na svojom mobilnom telefóne, tablete alebo počítači.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nevymením peniaze Humenčanov za hodnotenie jednej mimovládky

Problém mám iba s tendenčnosťou týchto hodnotení.

Tlačové správy

Ako zabrániť povodniam, či suchu? Riešenie nájde Climathon

Zvyšovanie teploty, prívalové dažde, či nedostatok vody sú dôsledky klimatických zmien, ktoré sa už dnes prejavujú aj na Slovensku

Tlačové správy

Tatra banka opäť rozdáva vreckové 22 eur k novému Detskému účtu

Dostávajú vaše deti vreckové? V rámci prieskumu Tatra banky odpovedalo minulý rok na túto otázku viac ako 1800 rodičov.

Tlačové správy

Vydanie denníka SME spolu s knihou Po stopách dávnej Bratislavy

Už dnes si môžete kúpiť špeciálne vydanie SME s knihou len za 4,99 €.