INZERCIA

Telekom je generálnym partnerom Slovenského olympijského tímu

Spoločnosť Slovak Telekom sa 1. novembra 2013 stala generálnym partnerom Slovenského olympijského výboru (SOV) a Slovenského olympijského tímu.

Spoločnosť Slovak Telekom sa 1. novembra 2013 stala generálnym partnerom Slovenského olympijského výboru (SOV) a Slovenského olympijského tímu. Značka Telekom tak bude spätá so športovými výkonmi našich reprezentantov na XXII. zimných olympijských hrách, ktoré sa uskutočnia vo februári 2014 v ruskom meste Soči. 

„Šport je jedným zo základných pilierov dlhodobej sponzoringovej stratégie skupiny Deutsche Telekom. Sme preto radi, že takýmto spôsobom môžeme podporiť slovenskú olympijskú reprezentáciu v zápolení s najlepšími športovcami z celého sveta. Naša spoločnosť je priaznivcom olympijskej tradície a kvalitného športu vôbec, čo potvrdzuje nielen toto partnerstvo, ale aj naše tohtoročné televízne akvizície. Vďaka nim prinášame na slovenský televízny trh najviac športu a ten olympijský nebude výnimkou,“ uviedol Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Slovak Telekomu. 

 „Sme veľmi radi, že spolupráca so Slovak Telekomom sa opäť obnovila. Partnerstvo v roku 2012 a projekt „Olympijská“ Magio pláž, ako exkluzívne miesto olympijskej fanúšikovskej zóny, bol veľmi úspešný model prezentácie športu a zapájania verejnosti do diania v olympizme. Ďakujeme spoločnosti Slovak Telekom za jej prínos a podporu športu, ako aj aktivít SOV pri rozvoji olympizmu. Všetci budeme určite sledovať úspechy našich olympionikov na Zimných olympijských hrách v Soči. Sme jeden tím,“ povedal Daniel Líška, člen výkonného výboru SOV a predseda predstavenstva Slovenskej olympijskej marketingovej, a.s. 

Slovak Telekom bol partnerom SOV aj v lete 2012, keď utvoril jediný oficiálny priestor pre slovenských fanúšikov olympiády v Londýne na bratislavskej Magio pláži, v minulosti podporoval aj národnú hokejovú a futbalovú reprezentáciu. Svoju silnú orientáciu na šport potvrdil Slovak Telekom aj v tomto roku, a to akvizíciou DIGI Slovakia vrátane nových športových staníc a svojim generálnym partnerstvom s čoraz populárnejším bratislavským nočným behom (Telekom Night Run). 

V rámci svojho televízneho portfólia spoločnosť aktuálne ponúka 16 rôznych športových kanálov. Vďaka funkciám digitálnej televízie Magio si fanúšikovia môžu športové prenosy vychutnať naozaj naplno – v ktoromkoľvek momente si ich zastaviť, pretočiť alebo si pozrieť znova najdôležitejšie momenty, prípadne si program jednoducho nechať nahrávať (a to aj ak sú práve mimo domova – cez internet alebo mobil). Športové prenosy vybraných televíznych staníc nájdu tiež v 7-dňovom archíve. So službou Magio TV Go môžu zasa sledovať vybrané televízne stanice vrátane niekoľkých športových kanálov naozaj kdekoľvek, a to na svojom mobilnom telefóne, tablete alebo počítači.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom

Slnko, pláž, oddych. Problémy s autom však veľmi rýchlo môžu zmeniť letnú dovolenku na nepríjemný zážitok.

Tlačové správy

OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom

OMV ponúka vodičom tipy, ako si pripraviť auto na dovolenku bez stresu.

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartou Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.