SME
Utorok, 6. jún, 2023 | Meniny má Norbert

Úvery bez zbytočného papierovania

Ak uvažujete o tom, že ešte do konca roka chcete bývať krajšie, ponúkame vám riešenie, ako svoje predstavy zrealizovať.

Ak uvažujete o tom, že ešte do konca roka chcete bývať krajšie, ponúkame vám riešenie, ako svoje predstavy zrealizovať.

 

Klienti Prvej stavebnej sporiteľne, ktorí už majú niečo nasporené, môžu na skrášlenie svojho bývania využiť úvery až do výšky 40 tisíc € bez založenia nehnuteľnosti.

V jednoduchosti je krása

Úvery bez založenia nehnuteľnosti sú pre záujemcov o krajšie bývanie oveľa dostupnejšie. Ak im iba chýbajúca nehnuteľnosť nedovolila v minulosti využiť úvery s vyššími sumami, mimoriadna ponuka najväčšej stavebnej sporiteľne im pomôže prekonať túto prekážku. Vybavovanie spomínaných úverov do 40 tisíc € bez založenia nehnuteľnosti je jednoduchšie, ba čo viac aj lacnejšie. Nie je treba uhrádzať rad najrôznejších poplatkov súvisiacich so zriadením záložného práva, nemusíte strácať čas na úradoch a v neposlednom rade ani čakať na kopu povolení, potvrdení a výpisov. Ako zábezpeka za úver stačí iba jeden ručiteľ. Manželia nepotrebujú ani to.

Pripraviť sa na všetky možnosti

Aj keď ste dnes presvedčení o tom, že už bývate podľa svojich predstáv a do bytu či rodinného domu nepotrebujete investovať ani cent, o rok, o dva s vaša situácia môže zmeniť. Možno budete hľadať nové bývanie kvôli zaujímavej pracovnej príležitosti, možno sa zmení váš rodinný stav alebo zdravotný stav. A ste si naozaj istí, že vaše dospievajúce deti nezatúžia po vlastnom bývaní? Aj preto vám odporúčame uzatvoriť si čo najskôr zmluvu o stavebnom sporení. Peniaze na vašej zmluve budú bezpečne zarábať a výhodne sa zhodnocovať. Už aj vďaka tomu, že vklady budú úročené až 2 % ročne počas celej doby sporenia. Ak urobíte tento administratívne nenáročný krok ešte do konca tohto roka a na svoju novú zmluvu, prípadne na už existujúcu zmluvu vložíte 577,30 €, získate aj štátnu prémiu v maximálnej výške 66,39 €. Pokiaľ vložíte menej, pribudne vám na účet jej alikvotná časť. Rezervu, ktorú si postupne vytvoríte, budete mať po ruke práve vtedy, keď ju budete potrebovať. Ak aj nevyužijete úvery na bývanie, po šiestich rokoch sporenia celú nasporenú sumu spolu so štátnou prémiou a úrokmi môžete použiť na akýkoľvek účel.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Plánujete toto leto dovolenku v Chorvátsku?
  2. HYPONÁJOM, odložte hypotéku a svoj nový byt splácajte už teraz
  3. Staršie domy zatepľujú druhýkrát. Majitelia urobili chybu
  4. Myslite na zdravie močových ciest!
  5. Trápi vás únava alebo bolesti hlavy? Máme pre vás riešenie!
  6. Nový diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  7. Hlavná cena 25.000 eur. Kráľovská súťaž s pivom Krušovice
  8. Prečo sa oplatí nakupovať na online trhovisku? Poznáme dôvody
  1. Špecialisti na úspory vám bezplatne poradia
  2. Ostré videnie vďaka špeciálnym biometrickým šošovkám
  3. Nový diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  4. Hlavná cena 25.000 eur. Kráľovská súťaž s pivom Krušovice
  5. Tesco naplno spúšťa svoj Online Club
  6. Po košickom úspechu pobočka aj v Bratislave
  7. Vypočítali sme vaše budúce dôchodky
  8. Prečo sa oplatí nakupovať na online trhovisku? Poznáme dôvody
  1. Staršie domy zatepľujú druhýkrát. Majitelia urobili chybu 13 900
  2. Hodnotenie profesionála: testovali sme hotely v Side a Beleku 11 716
  3. Čierne zlato zeme premenili v Lipanoch na aquaparkové potešenie 10 274
  4. Aká má byť hrúbka izolácie pri rekonštrukcii domu? 9 516
  5. Kúpa investičného bytu je aktuálne výhodnejšia aj vďaka bonusom 8 521
  6. Prečo sa oplatí nakupovať na online trhovisku? Poznáme dôvody 6 581
  7. Zuzana Vačková: Verím, že lásku ešte stretnem 5 922
  8. Dovolenkový raj kúsok za hranicami 5 513
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V rámci roadshow so Žiť energiou sa konzultanti Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) zastavili aj v Košiciach.


INZERCIA 6 h

Špeciálne vydanie denníka SME epickým komiksom si môžete kúpiť už dnes.


INZERCIA 11 h
Vďaka inovatívnej technológii Rodenstock meria niekoľko tisíc údajov každého oka. (Zdroj: Rodenstock)

Spoločnosť Rodenstock vyvinula novú technológiu okuliarových šošoviek, ktorá ponúka ostré videnie v každom uhle pohľadu.


INZERCIA 11 h
SkryťZatvoriť reklamu