SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Ako kupujú byty úspešní?

Získať priestranné, reprezentatívne a k tomu aj cenovo prijateľné bývanie v Bratislave nie je nemožné. Najmä ak je podmienkou ...

V správny čas a za cenu, ktorú im iní môžu závidieť.

Získať priestranné, reprezentatívne a k tomu aj cenovo prijateľné bývanie v Bratislave nie je nemožné. Najmä ak je podmienkou to, že by malo byť v novostavbe. Tí šikovnejší však vedia, ako využiť príležitosť, ktorú trh aktuálne ponúka.

Viac štvorcových metrov za menej peňazí

Imidžové mestské bývanie, ktoré dokonale vyjadruje individualitu a zmysel pre praktickosť – to je bývanie vo Vienna Gate v Petržalke. Práve tu sa dá aktuálne kúpiť byt či apartmán s mimoriadnymi zľavami. Ako každá výnimočná ponuka, aj táto je časovo obmedzená. Šanca kúpiť byt za takúto atraktívnu cenu je len do 7. januára 2014. Je však omyl, ak tu budeme rozmýšľať v intenciách klasických rozmerov jedno-, dvoj-, troj- či štvorizbových bytov. Vienna Gate vám za bezkonkurenčnú cenu dáva jednoducho veľkorysý priestor. V konečnom dôsledku tu za svoje štvorcové metre zaplatíte výrazne menej ako inde. Potom je už len na vás, ako svojich viac ako 100 štvorcových metrov využijete. Dispozičné zmeny na želanie nového majiteľa sú totiž v tejto kategórii bývania štandardom a developér ich realizuje zadarmo.

vienna gate

Vzdušnosť a priestor pre život úspešných

Nielen peniaze sú rozhodujúce. Kvalita a imidž objektu idú ruka v ruke s cenou. Ten, kto má byt, ktorý mu každý závidí, našiel na trhu mimoriadne atraktívne bývanie za výnimočne atraktívnu cenu. Prispieva k nej aj fakt, že zahŕňa už vybavenie v štandarde a klimatizáciu. Dispozície a nadštandardná rozloha bytov sú len časťou mozaiky, ktorá vytvára celkový pocit bývania vo Vienna Gate. Architekti sa s návrhom oboch budov doslova pohrali, aby budúcim obyvateľom dali pocit, že práve oni sú kráľmi mesta. Veľké francúzske okná siahajúce od podlahy až po strop. Perfektný výhľad na panorámu Bratislavy aj smerom na rakúske Alpy. Svetlosť všetkých miestností. Atypické, no pritom praktické členenie bytových a apartmánových priestorov. A z toho vyplývajúca vzdušnosť a priestrannosť, ktoré si priam volajú po modernom, štýlovom zariadení. Navyše – každý byt je originál, ktorého rozdelenie na jednotlivé miestnosti určuje nie architekt, ale samotný majiteľ bytu. A tak aj dva byty pod sebou s rovnakou výmerou môžu vyzerať celkom odlišne. To je celkom iná káva ako väčšina nových bytov na trhu, kde je členenie na miestnosti vopred dané a kde má fantázia len malý priestor na rozlet, však? Vienna Gate praje individualizmu a zdravému sebavedomiu. Je vo vás kus extravagancie? Prejavte ho aj na svojom bývaní! Akoby samotný priestor určoval, že tu budú bývať tí, ktorí majú jasný vkus, ktorí sa orientujú v svetových trendoch a od ktorých sa väčšina len učí, ako bývať a žiť.

vienna gate

Súkromie a sloboda na nezaplatenie

Súkromie úspešných zaujíma mnoho ľudí. A čím je človek úspešnejší, tým viac ľudí by sa mu rado v súkromí vŕtalo. Je teda logické, že sa snaží chrániť si ho. Nespornou výhodou moderných a dobre premyslených obytných budov ako Vienna Gate alebo aj bytový dom Manhattan na Račianskej ulici je veľká miera súkromia, ktorú daný objekt prináša. Raz zaparkujete v podzemnej garáži, výťahom sa odveziete priamo k svojmu bytu a máte pokoj. Žiadne zvedavé pohľady susedov, žiadni zvedavci na ulici, ktorým by bolo treba čeliť. Len dokonalé ticho, nerušené žiadnymi ruchmi zvonka. A ak máte chuť, aj základné nákupy, cvičenie vo fitnescentre, masáž či rannú kávu v kaviarni zvládnete pohodlne  – s miernym zveličením – v domácich teplákoch a papučiach. Bez toho, aby ste museli opustiť Vienna Gate. Pretože nákupnú galériu máte rovno pod svojím bytom. Tieto možnosti vám dávajú neskutočnú slobodu – ak chcete, v spoločnosti ruchu mesta ste o pár minút, no ak sa vám žiada pokoj a intimita vlastného bytu, máte ich. A meniť to môžete aj niekoľkokrát v priebehu dňa.

vienna gate

Ak chcete žiť s mestom ako na dlani

Možno by ste radi bývali tak imidžovo, ako sme opísali, no predsa sa obzeráte po niečom, čo bude doslova len na pár krokov od všetkých lákadiel mesta. Bytový dom Manhattan, spomenutý o pár riadkov vyššie, patrí tiež do kategórie imidžového moderného mestského bývania, ktorým sa dá rozhodne pochváliť. Nenadarmo patrí k najúspešnejším rezidenčným projektom v Bratislave. Láka predovšetkým tých, ktorí milujú život v meste, chcú ho mať na dosah a sú dosť nároční na to, aby nerobili zbytočné kompromisy. V tomto bytovom dome je voľných už len niekoľko bytov – teraz však s úžasnými zľavami!. Ešte vždy máte na výber niekoľko rôznych dispozícií, no kto bude dosť rýchly, môže sa nasťahovať prakticky aj hneď. Kompletne zariadený štvorizbový byt s dych berúcim výhľadom čaká na šťastného majiteľa. Aj tu však platí, že treba byť na správnom mieste v správny čas – a čas výnimočných zliav na Manhattan sa končí 7. januára 2014.

párty miestnosť pre obyvateľov manhattanu

Hoci Vienna Gate a Manhattan sú na prvý pohľad odlišné, jedno majú spoločné: svojim obyvateľom ponúkajú imidžové mestské bývanie, maximálny komfort, nadštandardné zhotovenie, súkromie a aktívny život v dosahu všetkých vymožeností mesta. A momentálne sa ku všetkým výhodám pridáva ešte jeden podstatný benefit: atraktívne ceny, ktoré sa na trhu stávajú priam neodolateľné.

Viac informácii na www.vienna-gate.skwww.americkebyvanie.sk

manhattan

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


2 h

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


6 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


9 h
Skryť Zatvoriť reklamu