INZERCIA

Orange zrýchľuje internet na 250 Mbit/s

Orange od zajtra zvyšuje rýchlosti svojho optického internetu a prináša tak najrýchlejší FiberNet, ktorý umožňuje sťahovať dáta rýchlosťou až do 250 Mbit/s.

Orange od zajtra zvyšuje rýchlosti svojho optického internetu a prináša tak najrýchlejší FiberNet, ktorý umožňuje sťahovať dáta rýchlosťou až do 250 Mbit/s. Nové rýchlosti budú na začiatku dostupné pre nových zákazníkov FiberNetu, už začiatkom budúceho roka ich Orange sprístupní automaticky všetkým zákazníkom na svojej optike. Nový, super-rýchly FiberNet môžu mať zákazníci Orangeu bez zmeny poplatkov, a to už za 11,99 € mesačne.

Orange ako prvý telekomunikačný operátor na Slovensku spustil najmodernejšiu optickú sieť FTTH (Fiber To The Home) a patrí k lídrom v oblasti vysokorýchlostného internetového pripojenia na Slovensku. Teraz prináša najrýchlejší optický FiberNet s rýchlosťami sťahovania dát až do 250 Mbit/s už v základnom balíku.

Získať ho môžu všetci noví zákazníci v pokrytí optickou sieťou Orangeu za bezkonkurenčných 14,99 € mesačne pri aktivácii s 12- alebo 24-mesačnou viazanosťou. V rámci programu Orange pre rodinu (v kombinácii s akýmkoľvek Ideálnym paušálom s viazanosťou 24 mesiacov) ho môžu získať dokonca už za 11,99 € mesačne. Za rovnaké mesačné poplatky ako doteraz tak zákazníci získajú omnoho vyššie prenosové rýchlosti.

Zákazníci si k základnému balíku FiberNetu aj naďalej budú môcť dokúpiť doplnkové služby ako je Zvýšenie rýchlosti odosielania dát, Bezpečnostný balík či Pevná IP adresa. V prípade Zvýšenia rýchlosti odosielania dát zákazník získa pripojenie umožňujúce odosielať dáta ešte rýchlejšie ako doteraz – do 100 Mbit/s, respektíve až 250 Mbit/s. To všetko, rovnako, bez akejkoľvek zmeny mesačných poplatkov.

 

Pôvodná rýchlosť sťahovania/odosielania dát (Mbit/s)

Nová rýchlosť sťahovania/odosielania dát (Mbit/s)

Mesačný
poplatok

FiberNet Super
(akcia, s viazanosťou)

100/1

100/10*

250/15

250/100*

14,99 €

Balík
Orange Doma

100/1

250/15

19,99 €

Zvýšenie rýchlosti odosielania dát na 10 Mbit/s

100/10

250/100

4,99 €

Zvýšenie rýchlosti odosielania dát na 10 Mbit/s

100/100

250/250

14,99 €

FiberNet Super

(štand. cena, bez viazanosti)

10/1

250/15

16,59 €

* verný zákazník Orangeu

Ponuka platí od 20.11.2013 pre všetkých nových zákazníkov Orangeu, ktorí aktuálne nemajú aktívnu žiadnu zo služieb Orange Doma (FiberNet, FiberTV, FiberTel).

 

Zariadenie podľa výberu zákazníka

Pri ponuke vysokorýchlostného FiberNetu si môžu zákazníci vybrať z dvoch zariadení podľa svojich požiadaviek a potrieb. V ponuke je Wi-Fi router DIR-636L, ktorý podporuje využívanie rýchlostí vyšších ako 100 Mbit/s, alebo v prípade, že zákazníkovi aktuálne postačujú rýchlosti do 100 Mbit/s, môže si zvoliť cenovo výhodnejší Wi-Fi router DIR-600. Cena mesačného prenájmu závisí od typu vybraného zariadenia:

Wi-Fi DIR-636L mesačný poplatok za prenájom:

3,99 € pri 24-mesačnej viazanosti

7,99 € pri 12-mesačnej viazanosti

Wi-Fi DIR-600 mesačný poplatok za prenájom:

1,99 € pri 24-mesačnej viazanosti

4,99 € pri 12-mesačnej viazanosti

 

Spoľahlivé meranie rýchlosti internetu vďaka Orangeu

Orange ako technologický líder prináša aj ďalšiu výhodu pre užívateľov internetu – na Slovensku umiestnil najrýchlejší server na meranie rýchlosti v okolitom regióne. V spolupráci so službou SPEEDTEST si tak ktorýkoľvek užívateľ internetu môže na adrese www.speedtest.net spoľahlivo zmerať prenosovú rýchlosť a oneskorenie svojho pripojenia. Výhodou servera a jeho umiestnenia je, že dokáže obyvateľom na Slovensku spoľahlivo zmerať nielen rýchlosť mobilných, ale aj optických pripojení s priepustnosťou v stovkách megabitov za sekundu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.

Tlačové správy

Events in Hotel Devin - Exclusive premises and modern equipment

Hotel Devín is a popular venue for business meetings, family celebrations and informal get-togethers.

Tlačové správy

Expert odporúča: Šesť rád, ako si ochrániť domácu sieť

Ľudí trápi bezpečnosť chladničiek, zabúdajú však na svoj router.