SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Bleskové vykúpenie z problému

Či už máte, alebo nemáte zamestnanie, určite občas pocítite tlak po finančnej stránke. Čím viac peňazí máte, tým viac ich miniete.

Či už máte, alebo nemáte zamestnanie, určite občas pocítite tlak po finančnej stránke. Čím viac peňazí máte, tým viac ich miniete. Poznáme to všetci. Čo však urobiť v takej situácii, keď už naozaj neviete kam skočiť? Jediným riešením je pôžička.

Kto mi požičia?

V prvom rade určite každého napadne svoja rodina. To sú prví ľudia, ktorí by vám eventuálne aj pomôcť chceli. Môžu však nastať viaceré situácie. Jedna z nich je tá, že sami nemajú toľko, aby vám mohli požičať. Pokiaľ sa jedná o vašich rodičov, či inú rodinu, určite ich nechcete zbytočne zaťažovať. Iná situácia môže nastať vtedy, ak si od rodiny požičať ani nechcete. Už počujete tie pripomienky o tom, že sa o seba neviete postarať a tak podobne... To však počúvať nemusíte.

O pôžičkách ste toho už určite počuli mnoho. A samozrejme ste museli počuť aj mnoho negatívneho. Je totiž mnoho ľudí, ktorí si myslia, že sa im dlh splatí sám od seba. Peniaze nevrátia a potom sa čudujú, že im exekútor vezme majetok. Dlhy sa splácať musia. Ak si toto pravidlo zapamätáte a vezmete k srdcu, nebudete mať žiadny problém. Náš tip: diskrétne pôžičky od rychlepozicky.sk – extrémne rýchle schválenie pôžičky do výšky 350 €. Nikto sa na nič nepýta.

Ale ja nemám prácu

Ďalšia vec, ktorú ste o pôžičkách isto počuli je tá, že sa poskytujú len ľuďom s prácou a určitou výškou príjmu. Na jednej strane je to pravda, ale dnes sa to dá obísť. Nebankové subjekty už úplne bežne ponúkajú pôžičky aj nešťastníkom bez práce. Dokonca aj ľuďom na dôchodku, na materskej atď... Diskriminácia tzv. rizikových skupín sa už nenosí a šancu na získanie peňazí tak dostáva prakticky ktokoľvek.

Čo z toho vyplýva? Hlavne to, že nemusíte dokladovať príjem. Prakticky nemusíte dokladovať nič. Nezháňate si ručiteľa, ani nepotrebujete vlastniť majetok, ktorým by ste ručili. Nemusíte sa báť skrytých poplatkov, pretože kompletná suma aj s úrokom sa vám ukáže ešte pred odoslaním žiadosti. Nemusíte nikam chodiť. Rýchla online pôžička je charakteristická najmä tým, že sa dá vybaviť z pohodlia domova cez internet. Stačí vyplniť jednoduchý formulár, kde vyplníte okrem svojho mena a adresy aj číslo občianskeho preukazu, číslo účtu a podobne. Pri SMS pôžičke vypĺňate prakticky to isté, avšak žiadosť odosielate cez mobil.

A čo musíte? Musíte mať viac ako 18 rokov a štátne občianstvo Slovenska. A nezabúdajte najmä to, že musíte mať zodpovednosť a plán, ako peniaze vrátiť. Určite sa nechcete dostať z blata do kaluže. Želáme vám, aby vám pôžičky do 24 hodín pomohli prekonať ťažkú situáciu, v ktorej sa práve nachádzate. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu