SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

Zdražovanie PZP nebude: 2 roky rovnaká cena!

Ak sa bojíte toho, o koľko vám tento či ďalší rok porastie cena povinného zmluvného poistenia pre Vaše auto, máme pre Vás dobrú správu.

Ak sa bojíte toho, o koľko vám tento či ďalší rok porastie cena povinného zmluvného poistenia pre Vaše auto, máme pre Vás dobrú správu. Už sa viac báť nemusíte! Vieme, ktorá poisťovňa garantuje rovnakú cenu PZP až na 2 roky po sebe.

S touto vynikajúcou správou sa môže pochváliť poisťovňa Genertel. Nielenže ponúka výhodné PZP už od 59 Eur za rok, rovnako skvelú cenu Vám garantuje aj na ďalšie poistné obdobie. K tomu asistenčné služby celkom zadarmo a tak sa nemusíte báť ani zvyšovania ceny PZP, ani že sa ocitnete niekde na diaľnici o polnoci bez pomoci.

Poisťovňa Genertel Vás skrátka v núdzi nenechá. „Klientovi pomôžeme pri nehode aj obyčajnej poruche auta, pri nedostatku paliva aj zabuchnutých kľúčoch“, prezrádza Miroslav Chovan, riaditeľ poisťovne Genertel. Nech máte akýkoľvek problém na cestách, stačí zavolať na číslo asistenčnej služby a pomoc je na ceste. Volajte vo dne i v noci, cez týždeň, víkend i sviatky, či ste doma na Slovensku alebo v zahraničí.

Príklad poistenia

Ak ste 58-ročný vodič zo Zvolena jazdiaci na vozidle značky Opel Astra, zaplatíte za PZP v Generteli len 77,58 Eur za rok vrátane balíka asistenčných služieb. A ďalší rok Vám príde na zaplatenie rovnaká suma, čiže žiadne navyšovanie poistky.

Poistite sa výhodne

Otvorte si webovú stránku poisťovne Genertel a do online kalkulačky pre PZP zadajte údaje o sebe a svojom aute. Následne sa zobrazí nezáväzná kalkulácia ceny. Pokiaľ sa Vám zapáči, stačí potvrdiť a od toho momentu máte auto poistené.

Zmeniť poisťovňu je v dnešnej dobe naozaj jednoduché, stačí Vám na to pripojenie na internet. Na stránke genertel.sk je umiestnený generátor výpovedí. Naťukajte svoje údaje, vytlačte výpoveď a doručte ju starej poisťovni.

Vedeli ste, že v Generteli môžete získať aj cenovo dostupné havarijné poistenie? Vhodné je najmä pre staršie vozidlá.

Viac informácií o výhodných produktoch poisťovne Genertel získate na www.genertel.sk alebo zavolajte na infolinku 0850 555 555, kde Vám poistní špecialisti s výberom poistenia radi pomôžu.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Po rekonštrukcii pôvodnej obytnej budovy z roku 1937 pribudlo na Špitálskej ulici 8 bytov.


6 h

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


21 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


22 h
SkryťZatvoriť reklamu