SME
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

ProcarMotorsport hľadá pretekára

Naša spoločnosť Procar-Motorsport pôsobí na Slovensku už piaty rok a venuje sa prenájmu pretekárskych a športových vozidiel ľuďom...

Naša spoločnosť Procar-Motorsport pôsobí na Slovensku už piaty rok a venuje sa prenájmu pretekárskych a športových vozidiel ľuďom, ktorí milujú rýchlu jazdu a chcú zažiť niečo výnimočné, resp. dostanú jazdu v pretekárskom vozidle ako darček.

V posledných rokoch sme začali aj aktívnejšie pretekať a vieme, aká je situácia v slovenskom  motoršporte. Preto ho chceme podporiť projektom, ktorému sme dali názov “Procar-motorsport hľadá pretekára“.

Ide o unikátny projekt, v ktorom dáme príležitosť jednému fanúšikovi motoršportu, jazdiť v našom vozidle Chevrolet Cruze CUP, bez toho, aby si musel hľadať sponzorov, alebo financovať celú sezónu z vlastného vrecka, čiže prakticky zadarmo.

Jediné náklady pre najlepšieho jazdca bude registračný poplatok 49,- Eur, ktorý zaplatí pri registrácii do projektu a samozrejme cestu na miesto konania pretekov.

Tento projekt je určený pre všetkých fanúšikov motoršportu, ktorí sa už nechcú len pozerať na burácajúce autá, ale majú sen, aktívne  sa zúčastniť pretekov.

Pretože tohoto projektu sa môže zúčastniť každý,  tak sme vybrali vozidlo Chevrolet Cruze Cup, ktoré je samozrejme špeciálne upravené na okruhy firmou Wiechers Motorsport a vyznačuje sa ľahkou ovládateľnosťou, dobrým podvozkom, takže ho zvládne aj úplný nováčik.

fototext-1-r227_res.jpg

Vybraný pretekár bude štartovať v atraktívnom Slovenskom okruhovom pohári.

Tento pohár vznikol v r. 2013 a aktívne sa na ňom zúčastnilo už skoro 60 pretekárov.

Preteky v tomto poháry sa konali poslednú sezónu prevažne na okruhu Slovakia Ring, jeden pretek bol aj na okruhu v Brne. V sezóne 2014 sa pohár rozšíri a jeden pretek sa uskutoční na okruhu Pannoniaring.

V roku 2013 sa nám podarilo Slovenský okruhový pohár vyhrať a to s vozidlom BMW.

fototext-2-r416_res.jpg

Vyberať nášho pretekára budeme v dvoch kolách.

Prvé kolo bude prebiehať vo vybraných motokárových halách v Bratislave – Kart Aréna, v Trenčíne – Voltcentrum a pri Liptovskom Mikuláši – Monaco Grand Prix.

Z každej motokárovej haly postúpia traja, a zo všetkých zúčastnených postúpi jeden, ktorý získa divokú kartu.

Dôležité na postup do druhého kola nebude len najrýchlejší čas, ale kombinácia konštantnej jazdy a rýchlych časov. Týmto má šancu postúpiť do druhého kola širšia skupina ľudí.

Druhé kolo bude prebiehať na okruhu Slovakia Ring a bude pozostávať z jázd na vozidle Chevrolet Cruze Cup a testu znalostí a pravidiel na okruhu.

fototext-3-r896_res.jpg

Najdôležitejšie otázky:

Kto všetko sa môže zúčastniť?

Všetci, ktorí majú viac ako 18 rokov a platný VP skup.B.

Vek nahor nie je obmedzený a taktiež je vítaná účasť ženského pohlavia.

Nehľadáme aktívneho pretekára s licenciou, ale amatéra, preto všetci s platnou pretekárskou licenciou sú vylúčení.

Kde sa môžem prihlásiť?

Na webstránke www.procarmotorsport.sk, tam sú podrobnejšie informácie ako to celé bude prebiehať. Kupón na jazdu je možné zakúpiť na portály Zlavadna.sk.

Kedy začína projekt?

Projekt začal 9.12.2013. Prvé kolo bude trvať do konca februára, a budete ho môcť absolvovať na partnerských motokárových dráhach.

Koľko ma to bude stáť?

Jediný poplatok je registračný, a ten činí 49,- Eur, v ktorom je zarátana jedna jazda  na motokáre v partnerskej motokárovej hale.

Všetky ostatné náklady pre výhercu, ako štartovné, vozidlo, palivo, atď. platí naša spoločnost Procar-Motorsport s.r.o..

Viac info o projekte a možnosť prihlásiť sa nájdete na našej webstránke:

www.procarmotorsport.sk

Kto túto šancu nevyužije....tak druhá už nemusí prisť.

fototext-4-na-konci-textu-r495_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Shell predstavil svoju stratégiu rozvoja Powering Progress, ktorá v sebe spája enviromentálne aj spoločenské ciele.


9 h

Sladké, extra veľké maliny či melóny bez jadierok nájdete v BILLA.


10 h

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.


INZERCIA 21 h
SkryťZatvoriť reklamu