INZERCIA

PC tablet, ktorý sa nebojí práce

Prestigio Multipad Visconte - výkonný PC tablet s operačným systémom Windows 8.1/8.1 Pro* a inštalovaným balíkom MS Office 2013 pre študentov a domácnosti

Spoločnosť Prestigio uvádza na slovenský trh svoj prvý PC tablet s operačným systémom MS Windows 8.1 a 8.1 Pro. Novinka s 10-palcovým displejom a procesorom Intel  je určená pre všetkých, ktorí  chcú svoj tablet využívať nielen vo chvíľach voľna, ale aj pri práci. Šikovné zariadenie  s výkonnou batériou sa po spárovaní s Bluetooth klávesnicou s touchpadom zmení na prenosný počítač, schopný plnohodnotne pracovať s textom, tabuľkami, prezentáciami či mailom. Aj preto ho ocenia najmä študenti, živnostníci, malí podnikatelia a ľudia, ktorí často cestujú.

Prestigio Multipad Visconte dostal do výbavy najnovší 64-bitový dvojjadrový procesor Intel® Bay Trail taktovaný na 1,46 Hz, ktorý ponúka až dvojnásobný výkon v produkčných aplikáciách a trojnásobné vylepšenie grafiky oproti predchádzajúcim procesorom. V kombinácii s 2 GB RAM a 64-bitovým systémom Windows 8.1/8.1 Pro tak máte v rukách výkonné a rýchle  zariadenie. Batéria s kapacitou 4000 mAh zvládne  viac než 4 hodiny prehrávania videa alebo 150 hodín v pohotovostnom režime. Tablet PC je dostupný v dvoch  verziách – s 32 alebo 64 GB SSD diskom rozšíriteľným o ďalších 64 GB prostredníctvom microSD karty.

Pri práci oceníte aj multidotykový displej s uhlopriečkou 10.1 palcov a rozlíšením 1280 x 800 pixlov, ktorý je  vyrobený technológiou  IPS. Vďaka tomu je obraz ostrý a dobre čitateľný z akéhokoľvek pozorovacieho uhla. Novinka je tiež vybavená interným 3G modemom s rýchlosťou 21 Mb/s a možnosti konektivity pre pripojenie príslušenstva a periférnych zariadení  zvyšuje  technológia Bluetooth 4.0., micro USB 3.0 a mini HDMi konektor.

Kúpou Prestigio Multipad Visconte užívateľ automaticky získa balík MS Office 2013 pre študentov a domácnosti, vďaka čomu  môže bez problémov pracovať s dokumentmi, mailom, kalendárom či využívať cloudové úložisko SkyDrive. Systém tiež umožňuje automatickú synchronizáciu všetkých skladieb, fotografií a súborov  s počítačmi a telefónmi so systémom Windows, ako aj hernou konzolou Xbox. K dispozícii je aj veľké množstvo aplikácií, ktoré zahŕňajú nielen celosvetovo atraktívne aplikácie pre komunikáciu, hry, nástroje, správy atď., ale aj množstvo slovenského obsahu od najväčších slovenských vydavateľstiev. Aplikačná časť sa zároveň veľmi dynamicky rozvíja a každým dňom pribúdajú nové tituly.

Na slovenskom trhu sa Prestigio Multipad Visconte bude predávať v bielo-striebornom a tmavomodrom prevedení za MOC začínajúcu na hranici 299 eur.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.

Tlačové správy

Events in Hotel Devin - Exclusive premises and modern equipment

Hotel Devín is a popular venue for business meetings, family celebrations and informal get-togethers.

Tlačové správy

Expert odporúča: Šesť rád, ako si ochrániť domácu sieť

Ľudí trápi bezpečnosť chladničiek, zabúdajú však na svoj router.