SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Nízkoenegetické montované domy

Úsporné bývanie v modernom nízkoenergetickom montovanom dome od spoločnosti Ecostav s.r.o. je Vašim splneným snom.

Už ste sa rozprávali len tak so svojimi spolupracovníkmi, priateľmi, čo viete nakresliť? Aj vy ste sa pobavili, keď ste zistili, že je to to isté? Jednoduchý domček s komínom na streche, okienkami, dverami, plotom, jeden strom, slnko a obláčiky sme k tomu vedeli prikresliť. Tí zručnejší aj nejaké zvieratko, vtáčika. A to všetko vo farbách! Akosi v hĺbke duše cítime, kde je náš domov tu na zemi. A je to domček. Čím to je, že zrazu sa cítime akísi slobodnejší, že môžeme svoje sny o bývaní realizovať? A nie sme sami.

Zrazu vidíme, že v celom svete sa akosi prebudil dar tvorivosti v ľuďoch, že oni odvážne kráčajú za svojimi snami, robia čo ich baví, a robia to s láskou. Svoje predstavy, svoje túžby o živote, o svojich snoch zrazu vedia jasne pomenovať, dať na papier, ba dokonca odvážne zrealizovať.

drevodomeco117text490px-r471_res.jpg

Ak hľadáte niekoho, kto jasne spoznal  čo robí rád, kto už raz na túto cestu vykročil, má už svoje skúsenosti, pozná nové trendy, zavádza ich do praxe a vie poradiť, tak stavebná spoločnosť Ecostav sa vie odvážne pustiť do projektov pre ľudí, ktorí inklinujú k bývaniu v rodinných domoch. Konkrétnejšie, montovaných nízkoenergetických domoch, drevodomoch.

Chcete si riešiť vlastné bývanie a neviete odkiaľ začať? Spoločnosť Ecostav vie realizovať ľubovoľný projekt presne podľa požiadaviek klienta, prípadne, ak potrebujete otázku bývania vyriešiť čo najrýchlejšie, spoločnosť ponúka výstavbu katalógových montovaných domov.  

V súčasnosti montovaný dom ECO 117 je za zvýhodnenú cenu 60.900,- EUR. Rýchlo, nízkoenergeticky a spoľahlivo sú tri zásady, ktorými sa spoločnosť riadi. Stavby realizuje so zreteľom na úsporu energií, s čím súvisí aj ochrana životného prostredia, ale ide jej aj o úsporu v peňaženkách svojich klientov. Výhodou takéhoto domu je, že je úsporný na energie, pretože to ovplyvňujú materiály použité pri výstavbe domu, izolácie, tepelné mosty, spôsob odvetrania a pod. Výšku spotreby ovplyvňujú najmä náklady na vykurovanie, zohrievanie vody, pranie, celkové vnútorné vybavenie.

nizkoenergetickydomeco117ecostavtext490px-r470_res.jpg

V súčasnosti narastá popularita bývania v stále modernejších drevodomoch. Pri stavbe takéhoto typu domu ide výlučne o suchú stavbu. Majú už taký izolačný systém, vďaka ktorému majú nízku spotrebu tepla a táto sa dá regulovať.

Faktom je, že spoločnosť Ecostav niekoľkoročnou záruku garantuje kvalitu stavby. Projektanti spoločnosti poskytujú poradenstvo ohľadne úradných záležitostí stavby. Medzi ďalšie služby patria i rozpočtové práce, kalkulácie stavieb a poradenská činnosť.

V ponúkanom katalógu spoločnosti je možnosť vybrať si podľa svojich potrieb od typického domčeka s menšou rozlohou cez rozľahlejšie drevodomy až po luxusné a komfortné montované nízkoenergetické domy. Pri každom type je uvedená charakteristika a kto si ju číta, hneď pocíti, ktorý domček spĺňa jeho sen o bývaní.  A to všetko s nízkymi nákladmi na prevádzku.

Váš Ecostav s.r.o.

   

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu