SME
Piatok, 24. september, 2021 | Meniny má Ľuboš, ĽuborKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Keď to nejde so sexom, skúste to so Zerexom

Problémy so sexom a erekciou sa u mužov dostavia spravidla v tej najnevhodnejšej chvíli. Môžeme povedať, že príčin je mnoho.

Problémy so sexom a erekciou sa u mužov dostavia spravidla v tej najnevhodnejšej chvíli. Môžeme povedať, že príčin je mnoho a toto nepríjemné faux-pas sa stáva tak mužom v zrelom veku, starším pánom, ako aj  mladým mužom. Hlavnou príčinou erektilnej disfunkcie je však stres. No nie je to jediný faktor. Môžeme spomenúť aj životosprávu, pohyb, psychické rozpoloženie muža, užívanie alkoholických alebo iných omamných látok, fajčenie,.... my Vám však ponúkame niečo, čo môže Vaše problémy vyriešiť na pomerne dlhý čas a Vaša partnerka sa určite sťažovať nebude.

Na nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme doplnok výživy ako podpora erekcie a nielen toho - Zerex, ktorého naturálne zloženie prinavráti Vášmu sexuálnemu životu korenia viac než dosť, zvyšok je už len na Vás a partnerke.

Pýtate sa prečo by ste mali siahnuť práve po týchto zázračných pilulkách? Pretože majú jedinečné zloženie. Obsahujú Teobromín, ktorý je považovaný za vazodilatačný a kardiostimulačný prostriedok; významne prispieva k zlepšeniu erekcie tým, že rozširuje krvné cievy.

Zložkou tablety je aj MACA – prastará liečivá bylina pochádzajúca z Peruánskych Ánd. Je známa tým, že pôsobí proti impotencii mužov a stimuluje mozgové centrá a reprodukčné orgány tým, že normalizuje hormonálnu hladinu. Taktiež zvyšuje libido a samozrejme aktívne podporuje erekciu.

Tribulusterrestris je už oddávna známa ako rastlina podporujúca zlepšenie nálady, posilnenie imunity, libida. Taktiež pomáha pri liečení problémov súvisiacich s prostatou, hladina testosterónu stúpa až o 30 %, dodáva organizmu silu a čo je podstatné – zlepšuje mužskú plodnosť.
L-Citrulline prekrvuje penis, zlepšuje vytrvalosť, zvyšuje silu, sexuálnu činnosť a výkon. Svojimi účinkami podporuje premenu tuku na energiu, no zároveň ochraňuje krv pred prekyslením, podieľa sa na detoxikácii pečene.
L-Arginin je taká silná aminokyselina, že si vyslúžila prívlastok „zázračná molekula“, pretože sa v našom organizme premieňa na oxid dusnatý – molekulu, ktorá uvoľňuje cievy a rozširuje ich, čím kre môže prúdiť oveľa lepšie. Má veľa pozitívnych účinkov na imunitu, sexuálnu túžbu, metabolizmus tukov a glukózy a mnoho ďalších pozitív.
Nakoniec spomenieme aj L-Lyzin, aminokyselinu, ktorú si organizmus nedokáže vyprodukovať sám aj napriek tomu, že funguje ako nevyhnutná a nenahraditeľná stavebná zložka bielkovín. Pôsobí proti prechladnutiu, herpesu a oparovým vírusom a v kombinácii s inými aminokyselinami priaznivo pôsobí na prekrvenie penisu.

zerex
Nemyslite si však, že pri tomto predajca ostal. To určite nie, pretože svojim klientom ponúka aj rôzne druhy a výhodné balenia týchto zázračných piluliek. Môžete si vybrať pilulky Zerex Extralog pre dlhší pôžitok zo sexuálneho styku až o 30 minút. Je čisto prírodný, pretože ide o kombináciu dôležitých aminokyselín a extraktu tradičných bylín podporujúcich vitalitu.  

Máte už po štyridsiatke? Ani to nie je pre Zerex problém, pretože Vám ponúka Zerex Ultragold, ktorý je určený na dlhodobé každodenné užívanie. Posilňuje imunitu, zvyšuje hladinu testosterónu, zlepšuje erekciu,... Poruchy erekcie budú už minulosťou.

Tak čo milí páni? Ešte stále váhate? Určite nemusíte, pretože okrem výhodného megabalíka, ktorý Vám predajca ponúka Vám samozrejme sľubuje MAXIMÁLNU SPOKOJNOSŤ na oboch frontoch - dokonalé uspokojenie Vašich túžob a nekonečnú vďačnosť, lásku a oddanosť v očiach Vašej milovanej.

Zerex zakúpite iba na http://zerex.sk/

zerex

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.


56m
Ako aktualizovať radary, firmvér alebo jazyk hlasu?

Ako aktualizovať radary, firmvér alebo jazyk hlasového upozornenia v autokamere MIO? Pozrite si toto inštruktážne video:


2 h

Tesco has strengthened its ambition to tackle climate change by announcing a new group-wide, net-zero target for its operations.


9 h
Skryť Zatvoriť reklamu