INZERCIA

Top 10 najčítanejších článkov servera Tlačové správy SME

Server Tlačové správy SME za uplynulý rok publikoval vyše 1300 nových tlačových správ a pr článkov, čo predstavuje viac ako 86%-ný medziročný nárast. Pozrite si ktoré články boli najčítanejšie.

Server Tlačové správy za uplynulých dvanásť mesiacov publikoval vyše 1300 nových tlačových správ a pr článkov, čo predstavuje viac ako 86%-ný medziročný nárast. Pozrite si ktoré články boli najčítanejšie.

Priemerný mesačný počet reálnych užívateľov (RU) servera Tlačové správy za obdobie 1-12/2013 dosiahol 90 558 RU, čo je o šestnásť percent viac oproti mesačnému priemeru roka 2012 (78 209 RU).

Počet zobrazení publikovaných tlačových správ vzrástol o 18 percent - z predvlaňajších 2,05 milióna pageviews na vlaňajších 2,42 milióna zobrazených stránok.

V roku 2013 výrazne stúpla aj atraktivita tém a titulkovania správ; top desať článkov publikovaných v roku 2013 vygenerovalo takmer 746 000 pageviews; čo je viac ako dvojnásobok súhrnnej čítanosti 10 najčítanejších článkov roku 2012 (345 tisíc pageviews).

Na dobrej čítanosti jednotlivých článkov zverejňovaných na serveri Tlačové správy, sa nemalou mierou podieľa avizovanie ich titulkov v záložke "Najnovšie" boxu na Hlavnej stránke a v spravodajstve Sme.sk.

Najúspešnejšie články, väčšinou podporené za príplatok umiestnením v predvolenej záložke "Vybrané" tlačové správy na titulke a v spravodajstve Sme.sk, dosahujú až niekoľko tisíc otvorení za deň; avšak najdôležitejším faktorom ovplyvňujúcim ich sledovanosť je atraktivita ich tém a správne titulkovanie. Rekord v čítanosti v sledovanom období januára až decembra 2013 dosiahol s počtom vyše 184 tisíc otvorení článok o ponuke atraktívneho britského bakalárskeho štúdia informatiky aj na Slovensku.

Pozrite si prehľad TOP 10 najčítanejších pr článkov servera Tlačové správy publikovaných v období január až december 2013.

Tlačová správa / pr článokPočet otvorení 
Britské bakalárske štúdium informatiky už aj na Slovensku   184 571
Aptech Europe sa spája s Junior Achievement Slovensko   112 667
Otestujte sa a získajte odborný certifikát v IT zdarma   107 581
330 slovenských študentov získalo odborný IT certifikát    92 010
Aptech Europe daroval stredným školám routre za pol milióna...    70 663
Prečo sa hodinky nosia na ľavej ruke?    65 419
Kam investujú obozretní    30 462
Jedna banka prudko zlacnela úvery na bývanie    29 531
Viete, na čo míňate najviac peňazí?    27 970
Rytmus otvára finančnú akadémiu!    25 443

Poznámky:Počet otvorení je odo dňa zverejnenia správy / pr článku za celé sledované obdobie (do konca roka 2013). Väčšina z článkov bola s príplatkovým umiestnením, t.j. boli zverejnené obmedzený čas aj vo widgete Tlačové správy sme.sk, alebo na Hlavnej stránke Sme.sk alebo vo vybranej sekcii Sme.sk. Zdroj dát: AIMmonitor a štaitistický modul systému Tlačové správy.

Viac o ponuke tlačových správ a pr článkov na Sme.sk nájdete TU.

Zaujímate sa o textovú reklamu? Sledujte náš blog Novinky o inzercii na Sme.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.