SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Smartfón, ktorý vám uľahčí život

Prestigio MultiPhone 5501 reprezentuje cenovo dostupný telefón so stále žiadanejšou technológiou NFC pre rýchle bezdrôtové párovanie s inými zariadeniami či platenie v obchodoch.

Prestigio MultiPhone 5501 vyniká predovšetkým  v moderných možnostiach pripojiteľnosti. Okrem bežného  Bluetooth či Wi-Fi rozhrania je tento smartfón vybavený aj technológiou NFC, ktorú plne využijete spolu s programovateľnými NFC štítkami Prestigio a ďalšími NFC zariadeniami, napr. reproduktormi, či slúchadlami, s ktorými telefón spárujete jednoduchým priblížením. Jediným pohybom tak môžete ovládať svoje obľúbené funkcie a aplikácie – spustiť navigáciu, otvoriť hudobné súbory, fotky, videá, alebo vypnúť/zapnúť WiFi či Bluetooth a pod.

Smartfón  poháňa dvojjadrový procesor s taktom 1,2 GHz, ktorý spolu s 512 MB RAM ponúka štedrú porciu výkonu na sledovanie videí v HD kvalite a neobmedzený multitasking s efektívnejším využívaním batérie s kapacitou 2000 mAh. Výrobca  ho vybavil operačným systémom Android 4.2 Jelly Bean.  Má rozmerný 5-palcový displej s rozlíšením 480 x 854 pixelov a hlavný fotoaparát s rozlíšením 5 Mpx, automatickým zaostrovaním aj LED bleskom. Čip so zadným podsvietením BSI (Backside Illumination) pomáha pri fotení za horších svetelných podmienok.

Vnútorná kapacita modelu Prestigio MultiPhone 5501 má priestor 4 GB, ktorý je ale možné rozšíriť o 32 GB cez micro SD kartu. Dlhá výdrž batérie a vysokorýchlostný mobilný internet sa postarajú o komfort tých, ktorí vyžadujú byť neustále online. Samozrejmosťou sú predinštalované aplikácie sociálnych sietí Facebook či Twitter i balíčka na prácu s dokumentmi Office Suite Pro. Ďalších 700 tisíc aplikácií a hier si používatelia môžu stiahnuť z obchodu Google Play.

Prestigio MultiPhone 5501  je dostupný v čiernej farbe a predáva sa za odporúčanú cenu 155 eur. V balení nachádza aj štýlové ochranné puzdro.  Pri  sťahovaní vybraných aplikácií cez Prestigio Apps môžete vďaka špeciálnym ponukám ušetriť až 50 eur.

Technické špecifikácie nájdete tu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  2. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček
  3. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas?
  4. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle
  5. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody
  6. Kúsok Slovenska na tanieri: domáce potraviny sú stávka na istotu
  7. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 %
  8. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu
  1. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas?
  2. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle
  3. Najlepšie zdroje železa: čo jesť pri jeho nedostatku
  4. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody
  5. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu
  6. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 %
  7. Ktoré signály tela predpovedajú mŕtvicu
  8. Kúsok Slovenska na tanieri: domáce potraviny sú stávka na istotu
  1. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 12 047
  2. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 9 450
  3. Pokoj, výhľady a dobrá kuchyňa? Vyberáme desať hotelov na Ischii 4 933
  4. Bankroty a miliardové dlhy. Úspešný Trump je ilúzia 3 847
  5. Koniec nálepkovaniu a predsudkom medzi kolegami u tohto predajcu 2 463
  6. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 % 2 351
  7. Bývajte v centre Košíc – 18 bytov v boutique residence Huštáky 2 062
  8. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček 2 044
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Aj vy môžete rozhodnúť, ktoré deti získajú ovocie a zeleninu od Kauflandu.


INZERCIA 10 h

Remeslo kachliara sa Ľubomírovi Gunišovi nezunovalo ani po 25 rokoch.


INZERCIA 13. máj

Zistite, ktoré potraviny a doplnky najlepšie doplnia železo v tele.


INZERCIA 13. máj

Majiteľ penthousu v Neste Patrik Nagy: Štvrť Nesto dnes považujem za nevybrúsený diamant, ktorý po dokončení získa na hodnote


INZERCIA 13. máj
SkryťZatvoriť reklamu