SME
Sobota, 20. apríl , 2019
INZERCIA

Kam na Valentína? Tu je skvelý tip na romantický víkend

Chcete prekvapiť svoju lásku romantickým víkendom? Odporúčame vám Hotel Termál*** vo Vyhniach, kde spojíte wellness a kvalitnú kuchyňu v nezabudnuteľné chvíle.

VYHNE. Hotel Termál*** - obľúbený wellness a kongres hotel v lone Štiavnických vrchov pozýva návštevníkov stráviť vo Vyhniach nezabudnuteľný valentínsky víkend.

Sviečky, hudba a romantický víkend plný oddychu

Večerou pri sviečkach s lahodným netradičným menu, ku ktorej vám budú znieť tóny klavíra maestra Emilia Grateho, svoju lásku určite očaríte. Na pamiatku romantického večera dostanete fotografie od profesionálneho fotografa Lukáša Čellára. Výnimočný večer môže pokračovať skvelou zábavou a diskotékou v hotelovom lobby bare.

valentin-menu-r389_res.jpg

V sobotu vás čaká koncert talentovaného Dávida Bíleka, po ktorom môžete pokračovať relaxom vo wellness, ktoré je zaľúbeným dvojiciam výnimočne k dispozícii až do polnoci.

Určite odporúčame využiť romantický relax balíček s pobytom na dve noci, od piatku do nedele s plnou penziou, neobmedzeným vstupom do wellness, vírivkou (1x), polhodinovou celotelovou masážou vo dvojici (1x).  Privíta vás welcome drink, fľaša sektu, romantická výzdoba izby a viacero ďalších prekvapení a milých darčekov. Navyše, zakúpením pobytu automaticky získavate aj zľavu v internetovom zlatníctve najzlato.sk.

Návštevníci hotela majú k dispozícii reštauráciu, á la Carte reštauráciu, lobby bar a brasserie s terasami, vináreň s krbom, altánok s piknik terasou. Devízou je vyhlásená  domáca kuchyňa založená na vlastných produktoch a tradičných receptúrach . 

david-bilek-r816_res.jpg

Bazény s liečivou vodou priamo z prameňa

Súčasťou hotelového areálu je wellness centrum s whirpool bazénom, relaxačným bazénom, tromi druhmi sáun, tepidáriom s hviezdnym nebom a s ponukou ďalších procedúr hydro a termoterapie.

Hotelové bazény sa každý deň napĺňajú termálnou vodou s teplotou 36°C priamo z prameňa. Tá pochádza z podložia Štiavnických vrchov a má liečivé účinky, pre ktoré ju využívajú i neďaleké kúpele zamerané na liečbu a prevenciu chorôb pohybového a nervového ústrojenstva.

Dostupné spojenie histórie a prírody

Vyhne sú malebná dedinka uprostred Štiavnických vrchov s bohatou históriou kúpeľného mestečka. Poznáte ich možno ako sídlo najstaršieho slovenského pivovaru, kde sa pivo aj dnes varí tradičnou metódou.

Pre vynikajúcu dopravnú dostupnosť a blízkosť ďalších turistických cieľov sa Vyhne stávajú čoraz vyhľadávanejším cieľom domácich i zahraničných turistov.

Rezervujte si pre seba a svoju lásku nezabudnuteľný valentínsky víkend už teraz.

Telefonicky na číslach 045 / 678 76 11 a 0918 570 455, prípadne mailom na recepcia@termalvyhne.sk. 

Viac informácií sa dozviete aj na www.termalvyhne.sk.

 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019

Rozmanité Grécko a jeho ostrovy budú aj tento rok obľúbený cieľ dovolenkárov.

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.

Tlačové správy

Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur

Miestne samosprávy, školy, cirkvi aj neziskové organizácie majú šancu získať príspevok od 20.000 do 50.000 eur.