INZERCIA

Logistika, ktorá otvorila brány do Ruska

GEFCO, logistický poskytovateľ, ktorý vie ako jeden z mála predvídať ambiciózne plány rozvoja svojich zákazníkov.

Uznávaný expert v oblasti logistického inžinierstva a komplexných logistických riešení šitých na mieru. Vlastná husto prepojená sieť a schopnosť rozvoja na trhoch s potenciálom rastu. To sú atribúty, ktoré charakterizujú GEFCO, vyhľadávaného logistického poskytovateľa, ktorý ako jeden z mála vie predvídať ambiciózne plány rozvoja svojich zákazníkov.

V úlohe operátora s najväčšou privátnou prepravnou sieťou v Európe má GEFCO ťažisko v hlavných industriálnych oblastiach, pričom sa zameriava na rozvoj v regiónoch so silným potenciálom rastu, akým je Rusko a krajiny Spoločenstva nezávislých krajín.

GEFCO pokračuje v stratégii dynamického medzinárodného rozvoja s cieľom čo najefektívnejšie reagovať na požiadavky klientov z oblasti priemyslu. Ambície rásť na ruskom trhu a sprevádzať medzinárodných zákazníkov pri ich rozvoji sa pre GEFCO, logistického poskytovateľa „Logistics for manufacturers“ stali realitou vďaka nedávnej integrácii s Ruskými železnicami (RZD). Tento dôležitý míľnik otvára pre GEFCO Slovakia nové horizonty a vytvára významné príležitosti rastu.

„GEFCO Slovakia sa stalo oficiálnym logistickým partnerom Slovenského olympijského výboru a podporuje slovenských športovcov na zimnej olympiáde v ruskom Soči 2014. Pre GEFCO je toto partnerstvo symbolickým aktom, ktorý deklaruje integráciu GEFCO s Ruskými železnicami a  vyjadruje naše ambície rásť na ruskom trhu. Schopnosť ponúknuť výkonné logistické riešenia s vysokou pridanou hodnotou i vlastná integrovaná sieť - Kazachstan, Rusko, Bielorusko, nás odlišujú od konkurencie. Naše siete s RZD sa navzájom výborne dopĺňajú. Zákazníkom sme schopní zabezpečiť prepravu tovaru a zbernú službu s garantovanými prepravnými časmi za zvýhodnených cenových podmienok, taktiež dokážeme zabezpečiť flexibilné tarify na železničnú prepravu a efektívne tak prispieť a pomôcť v ich rozvoji v tomto regióne,“ uviedol Tomáš Horváth, Obchodný a marketingový manažér GEFCO Slovakia.

Riešenia šité na mieru na optimalizáciu colných a daňových formalít

Spoločnostiam, ktoré chcú optimalizovať svoje prepravné toky v rámci importu a exportu, GEFCO navrhuje riešenia šité na mieru v oblasti colného a daňového zastúpenia. Cieľom je zaručiť maximálnu plynulosť tokov, zabezpečiť a optimalizovať procesy a minimalizovať náklady. Jedinečné know-how GEFCO v oblasti medzinárodnej DPH, odborné znalosti v oblasti európskych daňových a colných postupov a právnych predpisov sú atribúty, ktoré napomáhajú konkurencieschopnosti zákazníka. Udržiavaním pravidelného a individuálneho sledovania legislatívy a regulácií sú manažéri colného oddelenia GEFCO informovaní o najnovších zmenách colného zdanenia. Riadením daňovej optimalizácie, riešením DPH pri importe a exporte, a tiež šetrením času, GEFCO umožňuje svojim zákazníkom sústrediť sa na svoj ​​hlavný predmet podnikania.

www.gefco.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.