SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Vaše oči by si vybrali tabletofón

Prestigio MultiPhone 7600

Značka Prestigio uvádza  na slovenský trh MultiPhone 7600, svoj prvý tabletofón s uhlopriečkou 6 palcov. Novinka je určená pre všetkých, ktorí s telefónom v ruke trávia celé hodiny – či už surfovaním na webe, vybavovaním e-mailov, hraním hier alebo čítaním textov. Jednoducho pre užívateľov, ktorí pred potrebou vlastniť čo najkompaktnejší model uprednostňujú veľký a kvalitný displej. Za úctyhodnými rozmermi displeja navyše nezaostáva ani obrazová kvalita, výkon procesoru, fotoaparát či ďalšie funkcie (napr. NFC), vďaka ktorým  vám práca pôjde ľahšie a zábava bude ešte príjemnejšia. 

Pri 6-palcovej uhlopriečke modelu MultiPhone 7600 si naplno vychutnáte kvalitu  Full HD displeja typu OGS (One Glass Solution) s technológiou Full Lamination, vďaka ktorej  si môžete užívať žiarivé a ostré farby bez skreslenia aj pri dynamických scénach počas hrania hier či  sledovania videí. Navyše, s formátom 16:9 vám tento telefón skvele poslúži aj pri prehrávaní filmov, ktorými si môžete krátiť čas napríklad počas cestovania. Práve v takýchto situáciách oceníte aj dlhú výdrž batérie s kapacitou  až 2600 mAh či otváracie puzdro, ktoré zároveň  poslúži aj ako stojan.

MultiPhone 7600 DUO s operačným systémom Android 4.2  ponúka okrem skvelého displeja aj štvorjadrový procesor taktovaný na 1,5 GHz,  ktorý vám zabezpečí požadovaný výkon a plynulý chod aj v prípadoch, kedy potrebujete mať súčasne spustených hneď niekoľko aplikácií.  O rýchle zdieľanie obsahu, spúšťanie programov a aktivovanie funkcií jediným dotykom sa zase postará technológia  NFC. 

Kvalita displeja doslova predurčuje tento model aj na prácu s fotografiami a videami, preto dostal do výbavy aj 13-megapixelový fotoaparát so snímačom BSI pre zníženie nežiaduceho šumu v horších svetelných podmienkach, automatickým ostrením, prisvetľovacou LED  diódou a množstvom motívových efektov, ktoré dodajú vašim fotografiám nádych originality. Počas videohovorov zase môžete využívať 8-megapixelovú prednú kameru.  

Funkciami nabitá novinka v ultratenkom tele s hrúbkou len 8,4 mm sa na slovenskom trhu predáva za odporúčanú cenu 290 eur.

Tip Prestigio: Užívateľ k tabletofónu automaticky získa aj cloudové úložisko Prestigio MultiCloud s 200 GB priestoru na 1 rok zdarma, ktoré je dostupné ihneď po registrácii prostredníctvom Prestigio ID. Priestor je ďalej možné  bezplatne rozšíriť jeho aktívnou podporou na sociálnych sieťach až na 1 TB.

Viac technických špecifikácií nájdete tu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Enviro deň v Košiciach prinesie zábavu aj osvetu

Planétu máme len jednu a čím skôr ju začneme chrániť, tým lepšie.

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.