SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Odolajte svojej vášni a ušetrite!

Ženy sa chcú páčiť. Nielen svojmu okoliu, ale hlavne sa chcú páčiť sami sebe. Raz za čas každá žena podľahne svojej slabosti – nakupovaniu.

Ženy sa chcú páčiť. Nielen svojmu okoliu, ale hlavne sa chcú páčiť sami sebe. Raz za čas každá žena podľahne svojej slabosti – nakupovaniu.

Sú  dni, kedy si žena nutne musí ísť spraviť radosť a kúpiť si niečo pekné na seba. Každá to aspoň raz v živote zažije. Z nevinného nákupu sa razom stáva nákupná horúčka a zrazu beháte po nákupnom centre s taškami plnými oblečenia a kozmetiky. A aj napriek tomu, že do vašej skrine sa vám už nič nezmestí, keď máte ísť na dôležitú pracovnú schôdzku, návštevu k rodičom svojho priateľa, či posedenie s kamarátkami, ten pocit, že nič z toho čo tam máte, sa vám nehodí alebo to je podľa vás už z módy, nedokážete ovládnuť.

Viete koľko eur mesačne miniete na nákup oblečenia a kozmetiky? A viete koľko by ste ušetrili, keby ste obmedzili vaše nákupné záťahy?

V dnešnej dobe a podmienkach na Slovensku majú ľudia pri väčšej finančnej investícii tendenciu požičať si peniaze. Aj kvôli tomu sa počet Slovákov, ktorí žijú vo vlastnom vďaka hypotekárnemu úveru, z roka na rok zvyšuje. Ušetriť si pár eur navyše je pri dnešných početných výdavkoch na život náročné. Niekedy stačí, ak odoláte svojej túžbe po nákupoch ďalších nových vecí a ušetríte tým desiatky eur.

Priemerná výška hypotéky na Slovensku je v súčasnosti 50 000 € s dĺžkou splatnosti na 30 rokov. Ľudia splácajú svoj úver po čiastkach počas celej doby splatnosti a pripravujú sa tak o možnosť ušetriť. Dá sa to však prostredníctvom bezplatných mimoriadnych splátok, ktoré ponúka ČSOB k hypotéke.

Mimoriadne splátky k hypotéke od ČSOB môžete realizovať pohodlne a jednoducho:

 • cez smartphone alebo tablet v bezplatnej aplikácii ČSOB SmartBanking,
 • raz mesačne bez akýchkoľvek poplatkov až do 1,5 % zo zostávajúcej istiny úveru (min. 200 €),
 • svoju hypotéku máte kdekoľvek a kedykoľvek pod kontrolou.

Vďaka mimoriadnym splátkam nielen ušetríte, ale máte možnosť:

 • znížiť si mesačnú splátku pri zachovaní pôvodnej doby splatnosti,
 • požiadať o skrátenie doby splatnosti pri zachovaní pôvodnej mesačnej splátky.

Je to naozaj tak! Ak by Slováci menej míňali na nákupy oblečenia a kozmetiky, ušetrené peniaze by použili na mimoriadne splátky, pri 50 000 € hypotéke na 30 rokov by splatili svoj dlh za 18 rokov + 8 mesiacov a ušetrili by 11 060,01 €.*

Presvedčte sa sami, aké jednoduché je ušetriť si mesačne niekoľko eur navyše vďaka ČSOB na: www.mimoriadnesplatky.sk.

Viac informácií na csob.sk.

* Výpočty sú orientačné a realizované pri parametroch hypotéky:

 • Výška hypotéky: 50 000 €
 • Úroková sadzba: 3,14 %
 • Dĺžka splácania: 30 rokov
 • Výška splátky: 214,60 €
 • Mesačná úspora: 80 €
 • Mimoriadna splátka: 240 €/každý tretí mesiac

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Porovnali sme život v Bratislave na štyroch rôznych miestach.

Tlačové správy

Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA

Značka aj napriek pandémii trhala rekordy.

Predajom kraľovala FABIA, ŠKODA valcovala jednotlivé segmenty. Jednoznačné prvenstvo značky ŠKODA potvrdzujú aj celkové predaje jednotlivých modelov, ktoré suverénne vedie model FABIA – 4 607 ks.
Tlačové správy

PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj

V najrozšírenejšej sieti elektropredajní môžete stále POHODLNE NAKUPOVAŤ A TOVAR mať doma EŠTE DNES. Teraz dokonca ešte lacnejšie.