SME
Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga
INZERCIA

Ferratum vám pomôže s darčekmi k MDŽ

Už sa to blíži! Sviatok, pri ktorom je každá žena oslavovaná. Dámy si tento deň naozaj užívajú a sú rady, keď ich muži obletujú. Nesnažte sa však na láske ženy šetriť.

Ferratum vám pomôže s darčekmi k MDŽ

Už sa to blíži! Sviatok, pri ktorom je každá žena oslavovaná. Dámy si tento deň naozaj užívajú a sú rady, keď ich muži obletujú. Doprajte aj vašej manželke, matke, či priateľke niečo, čo naozaj chce. Potešiť môže aj maličkosť ako je čokoláda. Nesnažte sa však na láske ženy šetriť. Ak sa posnažíte a potešíte ju, určite sa vám to oplatí. Poďakovanie na seba nenechá dlho čakať a budete šťastní všetci.

 

Sviatok sem, sviatok tam

Áno, my vieme, že sviatkov je mnoho. Tento je práve pre zábudlivcov, ktorí si počas roka neuvedomia, že ženám sa má rozdávať úcta a vďaka. Upratuje po vás partnerka, varí vám, perie vám? Tieto prejavy lásky sú už tak zovšednené, že si ani neuvedomujete, že to robí práve pre vás. Ukážte, že ju máte rád a doprajte jej niečo, z čoho bude mať radosť.

 

Vieme, že peniaze nerastú na stromoch, no občas je potrebné investovať do druhého človeka. Nemusíte kupovať luxusnú kabelku. Stačí aj krásna kytica, či bonboniéra. Hlavne že to bude z lásky. Alebo premýšľate, že tento rok to bude viac výnimočné? Chceli by ste žene dopriať skutočnú super romantiku? Za pobyt v apartmáne v príjemnom prostredí sa vám partnerka oddá na celý život. Vytrhnite ju z každodenného stereotypu a doprajte jej relax. Víno, večera a oddych. To je to, čo chce a potrebuje.

 

Kde vziať peniaze?

Vďaka Ferratum si už túto otázku nebudete musieť pokladať nikdy. Pre získanie peňazí vám dnes totiž stačí otvoriť si pôžičkový web, ktorý ponuka peniaze , alebo stačí napísať SMS. Vyplníte jednoduchú žiadosť, ktorá vám nezaberie viac než 5 minút. Následne si už len počkáte na peniaze, ktoré do 24 hodín docválajú priamo na váš bankový účet. Zaplaťte darček a užívajte si šťastný výraz na tvári ženy vášho života. Prestaňte myslieť na problémy a zapojte sa do Ferratum programu. Už nikdy nebudete musieť plakať nad prázdnou peňaženkou. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Udržateľné úspešné podnikanie na Slovensku a v Bulharsku

Univerzita národného a svetového hospodárstva v Sofii v spolupráci s EU v Bratislave zorganizovali medzinárodnú konferenciu.

Tlačové správy

Slováci sú chlebovým národom

Slováci sú chlebovým národom a až dve tretiny z nás jedia na raňajky chlieb a pečivo.

Tlačové správy

Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?

Pozor na znečisťujúce látky v interiéri.