SME
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Ovládanie angličtiny otvára kopec nových možností

Neváhajte a prihláste sa na jarný trimester do jazykovej školy Language Club v Trnave! S Callanovou metódou bude pre vás učenie angličtiny zábavou.

Nepomerne Viac pracovných príležitostí, slobodu, vnútornú pohodu a zdravú suverenitu pri cestovaní po svete, väčšie možnosti výberu pri sledovaní filmov a zahraničných programov. To je len zlomok možností, ktoré sa otvárajú ľuďom, ktorí ovládajú najčastejšie používaný svetový jazyk – angličtinu.

Anglický jazyk je v globálnom svete absolútne primárnym komunikačným nástrojom. Zhrnuté a podčiarknuté – kto hovorí anglicky – má nepomerne viac možností presadiť sa a užiť si viac možností, ktoré život ponúka.

Cudzí jazyk sa dá naučiť viacerými spôsobmi. Nemusíte sa spoliehať len na vlastné sily. Odporúčame vám zveriť sa do rúk odborníkom a ich overeným vzdelávacím metódam. Jednou z najefektívnejších a viac ako polstoročie preverených je Callanova metóda.

JEDINOU akreditovanou školou Callanovej metódy v Trnave a PRVOU na Slovensku je Language Club.

 

VÝHODY VÝUČBY JAZYKA V KVALITNEJ AKREDITOVANEJ ŠKOLE:

1. záruka dodržiavania všetkých pravidiel pri výučbe angličtiny Callanovou metódou

2. profesionálne vyškolení lektori


3. maximálne 7 ľudí v skupine


4. výučba počas celého dňa

5. bezplatný prístup do e-learningovej zóny počas celého štúdia v našej škole

6. knihy spolu s MP3 v cene kurzu, za nič sa nepripláca

7. certifikát po ukončení každej úrovne


Výučba Callanovou metódou je komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka. Metóda je zameraná na dve základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť v anglickom jazyku.

Vyučovacia hodina trvá 50 minút, počas ktorých odznie vyše 12 000 slov. Postupným tréningom sa vďaka jedinečnej Callanovej metóde študent odnaučí prirodzenému nutkaniu prekladať si vety do rodnej reči a anglická konverzácia sa rýchlo zautomatizuje.

Kurzy v jazykovej škole Language Club sú vhodné pre všetky vekové skupiny (od 10 rokov).

Zápisy na jarný trimester v Language Clube budú v dňoch 7. a 8. apríla v čase od 15. do 18. hodiny v budove Balakovo na Paulínskej ulici 20 na 2. poschodí, číslo dverí 228.

Otvorené sú všetky úrovne výučby od úplných začiatočníkov cez mierne a stredne pokročilých až po veľmi pokročilých.

Pre záujemcov platí počas celého školského roka možnosť bezplatnej ukážkovej hodiny.

Viac informácií nájdete na www.languageclub.sk.

 

Naším cieľom je, aby sa ľudia prirodzenou cestou učili anglický jazyk. Rozprávaním a neustálou komunikáciou v cieľovom jazyku. Robíme všetko pre to, aby boli všetci naši študenti plnohodnotne pripravení rozprávať v anglickom jazyku, aby sa začiatočníci rýchlo zžili s novou rečou, aby si pokročilí neustále rozširovali svoje zručnosti a vedomosti, a aby bol skutočne čas a peniaze, ktoré ľudia vynakladajú na výučbu angličtiny, priamo úmerný efektu, ktorý očakávajú,” zhrnula ciele a snaženie lektorov a skúseného kolektívu zakladateľka jazykovej školy Language Club Silvia Barancová.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Rehabilitačná lekárka radí 3 kroky vedúce k úľave od bolesti chrbta.


INZERCIA 16. okt

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


15. okt

V mimoriadne fotogenickom prostredí čaká 5 zaujímavých farebných dediniek.


INZERCIA 15. okt
Skryť Zatvoriť reklamu