INZERCIA

Dobrá pôžička v Poštovej banke už od 100 eur

Poštová banka v týchto dňoch zavádza nový bezúčelový úver Dobrá pôžička. Spolu s ňou prináša klientom úplné novinky.

Poštová banka v týchto dňoch zavádza nový bezúčelový úver Dobrá pôžička. Spolu s ňou prináša klientom úplné novinky. O úver budú môcť požiadať aj na každej pošte a o jeho schválení sa dozvedia v priebehu niekoľkých minút. Úroková sadzba sa pohybuje už od 7,9 % p. a. Navyše, Dobrá pôžička je úplne bez poplatkov. A aj naďalej platí, že klienti majú možnosť získať 0% úrok v druhej polovici splatnosti.

Dobrá pôžička znamená zjednodušenie ponuky úverov, rýchlejšie schvaľovanie a možnosť požičať si v banke takmer pre každého. Chceme aj naďalej pokračovať v trende zefektívňovania a klientom ponúkať reálne výhody,“ hovorí Angelika Farkašová, vedúca Oddelenia úverových produktov.

Dobrú pôžičku si záujemcovia vybavia jednoducho a rýchlo, vo väčšine prípadov iba s občianskym preukazom. O jej schválení sa dozvedia v priebehu niekoľkých minút. Klienti majú možnosť požičať si už od 100 až do 30 000 eur. Navyše pôžička je úplne bez poplatkov. Svoj úver môžu, v závislosti od jeho výšky, splatiť aj po 5 mesiacoch. Poštová banka prináša Dobrú pôžičku s úrokovou sadzbou už od 7,9 % p. a. A aj v tomto prípade pokračujeme s výnimočným benefitom. Klienti, ktorí splácajú svoj úver riadne a načas z Dobrého účtu získajú bonus – 0% úrok v druhej polovici splatnosti.
dobrá pôžička znamená zjednodušenie ponuky úverov 

Nová Dobrá pôžička nahrádza tri iné úverové produkty, ktoré Poštová banka jej zavedením prestáva poskytovať. Je tak ďalším krokom k zjednodušovaniu produktov, ktorými chce uľahčiť klientom život.

Prečo je Dobrá pôžička dobrá:

  • bez poplatkov,
  • už od 100 €,
  • až do 30 000 €,
  • pre väčšinu klientov len s občianskym preukazom,
  • s úrokovou sadzbou od 7,9 % p. a.,
  • s dobou splácania od 5 mesiacov do 10 rokov,
  • s 0 % úrokom v druhej polovici splátok.

K pôžičke ponúkame klientom aj spôsob ako zabezpečiť, aby bola riadne splácaná aj v prípade neočakávaných udalostí. V Poisťovni Poštovej banky sa dá jednoducho poistiť schopnosť splácať úver, a to aj pre prípad straty zamestnania.

Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 21 rokov. S miliónom klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Jej vlastnú sieť tvorí 42 pobočiek a svoje služby poskytuje aj na viac ako 1500 poštách po celom Slovensku. Jej klienti majú k dispozícii 155 bankomatov. Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Už viac ako 36 čerpacích staníc OMV je v novom šate

Motoristi si vychutnajú príjemnú atmosféru aj nové služby.

Tlačové správy

Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť

Pre každé ušetrené euro vo firme určite nájdete využitie, či už na bežný chod, alebo rast.

Tlačové správy

Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?

Opýtali sme sa na to mám Bekima, Sellasieho a Surovej dcérky.

Tlačové správy

Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?

Mnohými kritikmi je považovaný za najlepšieho slovenského spisovateľa. Rudolf Sloboda by v apríli oslávil 80 rokov.