SME
Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Keď chcete mať úspešnú firmu, treba upratať !

Už nestačí iba poutierať svietidlá od prachu, vyrovnať knihy v policiach a poriadne zarovnať regáli.

Ako ide doba, všetko sa mení. Nepochybne sa aj nároky človeka tretieho tisícročia vyvinuli a jeho náročnosť neustále rastie a rastie.   Ani oblasť čistenia domácností, upratovania bytov a hĺbkového tepovania nie je výnimkou.
Všetko sú to činnosti, ktoré sa dynamicky rozvíjajú v rámci upratovacieho oboru, kde pôsobí aj Topservis www.tepovanie.topservis.sk. Už nestačí iba poutierať svietidlá od prachu, vyrovnať knihy v policiach a poriadne zarovnať regáli. Preto aj v tejto oblasti sú spoločnosti, ktoré stíhajú držať krok s vývojom a tiež sú tu spoločnosti, ktoré permanentne strácajú gľanc. Firma Topservis  predstavuje dlhodobo špičku v tejto oblasti a preto je veľmi prirodzené, že sú aj na ňu kladené čoraz väčšie nároky od čoraz náročnejších klientov. Doba napreduje a preto na 100% súhlasíme s tým, aby sa nároky stále zvyšovali. Aby boli čoraz prísnejšie limity na používanie rezíduí v čistiacich prípravkoch. Aby sa ich množstvo neustále znižovalo a možno až úplne zakázalo používanie fosfátov a formaldehydov ( zosilňovačov vône v aromatických prípravkoch, ktoré sú preukázateľne karcinogénne ).  A v neposlednej rade tiež nadmieru agresívneho chlóru ( počas prvej svetovej vojny sa používal ako bojový plyn ). Tieto chemikálie a určite aj mnohé ďalšie nebezpečne ohrozujú jedinečnosť našej prírody, zapríčiňujú vznik alergií, astmy a iných závažných civilizačných ochorení a tým výrazne znehodnocujú náš život. Je iba propaganda, že nám naoko, na krátku chvíľu, vyčistia a vydezinfikujú domov a pritom nás postihnú na celý život.

Vývoj čistiacej a upratovacej technológie

Dôraz kladený na čoraz vyšší štandard v čistení ordinácií lekárov, čistoty podláh v supermarketoch, alebo v neposlednej rade aj u nás v domácnostiach, je vec na správnom mieste. Veď ako by to vyzeralo, keby sme vstúpili do kancelárie k svojmu finančnému poradcovi a ten by mal všade prach, koženú sedačku by mal ako hnoj, čalúnený koberec by bol plný zašliapaných žuvačiek a boli by na ňom samé olejové fľaky. Určite by ste si po takejto skúsenosti návštevu poriadne rozmysleli a viac by ste takéhoto človeka nenavštívili.  Jednoznačne každý z nás podľa vlastných skúseností uzná, že čistota, uprataný priestor a hĺbkovo vytepované čalúnenie pozitívne vplýva na výkon našej práce, na vzájomné vzťahy na pracovisku a v konečnej fáze aj na zisky našich firiem. Topservis by sa dal tiež preložiť ako  čistota a spokojný klienti. Status spoľahlivej firmy je možné si zaslúžiť iba s obozretným pristupovaním k detailom. Vždy sa treba na veci pozrieť z pohľadu zákazníka. Ako by sa cítili klienti v miestnosti , ktorá by svojim výzorom pripomínala skládku odpadu alebo odpadkový kôš. Preto je dôležité byť úplne dôsledný a zbaviť miestnosť aj tej najmenšej nečistoty. Dôležitý je tiež individuálny prístup k presnej špecifikácií požiadaviek zákazníkov.

K dokonalému výsledku sú nezameniteľné špičkové stroje, s maximálnou špecializáciou, ktoré samozrejme ale niečo stoja. Nenahraditeľné sú dlhoročné skúsenosti. Potrebný sú tiež vyškolený pracovníci a kvalitné ekologicky nezávažné čistiace prostriedky. A to čo najviac oceníte je možnosť si oddýchnuť a zabudnúť na starosti s upratovaním, umývaním okien a všetkým čo s tým súvisí.

Topservis je to čo Vás odbremení! 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vynovená predajňa v Smrdákoch

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo, pokračuje v modernizácii svojich predajní.

Tlačové správy

Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje

Chcete si konečne kúpiť novú kuchynskú linku či potrebujete dať auto do opravy, ale chýbajú vám peniaze?

Tlačové správy

Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím

Sledujte naživo dnes od 12:00.