INZERCIA

Ženy sa už nechcú holiť. Testujú revolučnú novinku!

Dokonale hladká pokožka bez holenia a epilácie? Áno! Poznáme dlhotrvajúce, spoľahlivé a bezbolestné riešenie pre hladkú pokožku.

Dokonale hladká pokožka bez holenia a epilácie? Áno! Poznáme dlhotrvajúce, spoľahlivé a bezbolestné riešenie pre hladkú pokožku.

„Kedysi som si holila nohy skoro každý deň. Toľko času, koľko som s tým strávila,“ sťažuje sa drobná blondínka Veronika. Prízvukuje jej Irena s kučeravou hrivou: „Nechcem v kúpeľni stráviť polovicu života.“ A pripočítajte si ďalšie problémy – sem-tam zarastený chĺpok, ktorý bolí ako čert, alebo ten pocit, keď sa oholiť skrátka nestihnete a potom celý deň cítite na nohe každý chĺpok (a pohľady okoloidúcich!). 

Odveká túžba žien mať krásnu a hladkú pokožku bola vypočutá. A testovali ju rovno i skutočné české ženy. Bez bolesti a s úsmevom ženy vyhlásili vojnu všetkým chĺpkom s  Philips Lumea.

Do akcie „Až 6 týždňov dovolenky od epilácie“ sa zapojila šestica žien z projektu ŽENY, s. r. o. Prístroj bol pod ostrou paľbou skúsených testeriek a výsledok ženy prekvapil. Prečo? Pretože to naozaj funguje! Bez návštevy kozmetických salónov, bez bolesti, bez prílišného starania sa. „Nohy vydržia omnoho dlhšie hladké než pri klasickom holení a dokonca i dlhšie než pri epilácii,“ pochvaľuje si Lenka, ktorá Philips Lumea vyskúšala a testuje ho rovno aj so svojou dcérou. 

Na začiatku bolo trochu strachu. „Podobné prístroje som videla v salónoch krásy, čo keď ho nebudem vedieť použiť,“ myslela si s obavami Hanka. Pochybnosti však rýchlo zahnalo nadšenie z jednoduchého použitia. „Najviac ma prekvapilo, že je to fakt také jednoduché. Určite jednoduchšie, než sa oholiť bez jedinej chyby,“ potvrdzuje Jitka.

„Bolo to pre mňa prevratné zistenie, že sa nemusím holiť. Že to nemusí bolieť. Že tým nemusím stráviť taký čas v kúpeľni. Ale že jednoducho pomocou technológie IPL nariadim chĺpkom, aby nerástli,“ pochvaľuje si testerka Helena. A Jana, ktorá Philips Lumea testuje najdlhšie, rovno vyhodila všetky žiletky a krémy a už sa k nim nehodlá vracať.

Ako to funguje

Pomocou svetelnej stimulácie IPL tlmí Philips Lumea prirodzený rast chĺpkov. Pokožku stačí ošetriť spočiatku 1× za 14 dní počas 4 týždňov a potom každých 6 týždňov. Použiť ho môžete aj na tú najjemnejšiu pokožku vrátane tváre, jediným obmedzením je farba chĺpkov a pokožky, pretože technológia pulzného svetla nefunguje na výrazne svetlé alebo ryšavé chĺpky a na extrémne tmavej pokožke. Bezpečie potvrdené 105 štúdiami a viac než 2 200 ženami. 6 z nich je z Českej republiky. Vyskúšajte prístroj tiež – až do konca júla 2014 má pre ženy Philips Lumea pripravenú akciu – 90-dňovú záruku na vrátenie peňazí. 

doplnujici-foto-1-r846_res.jpg

doplnujici-foto-2-r174_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nevymením peniaze Humenčanov za hodnotenie jednej mimovládky

Problém mám iba s tendenčnosťou týchto hodnotení.

Tlačové správy

Ako zabrániť povodniam, či suchu? Riešenie nájde Climathon

Zvyšovanie teploty, prívalové dažde, či nedostatok vody sú dôsledky klimatických zmien, ktoré sa už dnes prejavujú aj na Slovensku

Tlačové správy

Tatra banka opäť rozdáva vreckové 22 eur k novému Detskému účtu

Dostávajú vaše deti vreckové? V rámci prieskumu Tatra banky odpovedalo minulý rok na túto otázku viac ako 1800 rodičov.

Tlačové správy

Vydanie denníka SME spolu s knihou Po stopách dávnej Bratislavy

Už dnes si môžete kúpiť špeciálne vydanie SME s knihou len za 4,99 €.