SME
Piatok, 26. apríl , 2019
INZERCIA

5 dôvodov prečo strešné okná VELUX

Túžbu po zdravom domove, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, mení na skutočnosť Nová Generácia strešných okien VELUX.

Túžbu po zdravom domove, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, mení na skutočnosť Nová Generácia strešných okien VELUX.

Dnes je nevyhnutné uvažovať ekologicky. Prináša nám to pocit radosti z toho, že to čo robíme, má zmysel. Žiť ekologicky sa vyplatí aj z ekonomického hľadiska. Nižšia spotreba energie nám zaistí menšie výdavky na bývanie. Prinášame vám 5 dôvodov, prečo výber strešných okien VELUX je správna voľba pre vytvorenie zdravého a ekologického domova pod strechou. Rozhodnite sa rozumom aj srdcom.

Viac denného svetla

Vedeli ste, že strešné okná poskytujú dvakrát viac denného svetla ako fasádne okná? Inštalácia nových strešných okien VELUX môže naozaj niečo zmeniť. Okno v streche prepustí viac prirodzeného denného svetla, za ktoré neplatíte.

obyvacka03-r293_res.jpg

Viac priestoru

Dokonca aj najmenšie strešné okno VELUX rozjasní tmavú miestnosť. Vytvorí nový pocit priestoru pod strechou a úplne mení vzhľad a dojem z miestnosti. Nové strešné okno vám umožní nepoznané. Z tmavej miestnosti môže vzniknúť ďalšia detská izba alebo fantastické miesto na relax. 

Viac čerstvého vzduchu

Veľa ľudí si neuvedomuje, ako úzko súvisí vnútorná klíma v dome s ich zdravím a pohodou. Zlé vnútorné prostredie znižuje schopnosť učiť sa, sústrediť sa na prácu, vyvoláva alergie a astmu. Medzi najefektívnejšie a ekologické riešenia patrí prirodzené vetranie cez strešné okná s využitím komínového efektu.

2ng-r981_res.jpg 
Menej spotrebovanej energie

Výmena starého strešného okna za kvalitné okno VELUX zníži vaše náklady na vykurovanie a ochladzovanie domu. V skutočnosti môžete zvýšiť izbovú teplotu počas zimy až o 2 °C a znížiť ju počas leta až do 5 °C. Len tým, že nahradíte staré za nové strešné okno VELUX.

Menej emisií CO2

Investovaním do vysoko kvalitných strešných okien VELUX zároveň pomáhate životnému prostrediu znižovať objem emisií CO2. Dopad na životné prostredie počas životného cyklu strešného okna VELUX je viac než vyvážený prínosmi z hľadiska emisií CO2. A to bezplatnou slnečnou energiou získanou cez strešné okno.

ngotecdietamala-r716_res.jpg 
Viac sa dozviete na www.velux.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Enviro deň v Košiciach prinesie zábavu aj osvetu

Planétu máme len jednu a čím skôr ju začneme chrániť, tým lepšie.

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.