INZERCIA

5 dôvodov prečo strešné okná VELUX

Túžbu po zdravom domove, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, mení na skutočnosť Nová Generácia strešných okien VELUX.

Túžbu po zdravom domove, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, mení na skutočnosť Nová Generácia strešných okien VELUX.

Dnes je nevyhnutné uvažovať ekologicky. Prináša nám to pocit radosti z toho, že to čo robíme, má zmysel. Žiť ekologicky sa vyplatí aj z ekonomického hľadiska. Nižšia spotreba energie nám zaistí menšie výdavky na bývanie. Prinášame vám 5 dôvodov, prečo výber strešných okien VELUX je správna voľba pre vytvorenie zdravého a ekologického domova pod strechou. Rozhodnite sa rozumom aj srdcom.

Viac denného svetla

Vedeli ste, že strešné okná poskytujú dvakrát viac denného svetla ako fasádne okná? Inštalácia nových strešných okien VELUX môže naozaj niečo zmeniť. Okno v streche prepustí viac prirodzeného denného svetla, za ktoré neplatíte.

obyvacka03-r293_res.jpg

Viac priestoru

Dokonca aj najmenšie strešné okno VELUX rozjasní tmavú miestnosť. Vytvorí nový pocit priestoru pod strechou a úplne mení vzhľad a dojem z miestnosti. Nové strešné okno vám umožní nepoznané. Z tmavej miestnosti môže vzniknúť ďalšia detská izba alebo fantastické miesto na relax. 

Viac čerstvého vzduchu

Veľa ľudí si neuvedomuje, ako úzko súvisí vnútorná klíma v dome s ich zdravím a pohodou. Zlé vnútorné prostredie znižuje schopnosť učiť sa, sústrediť sa na prácu, vyvoláva alergie a astmu. Medzi najefektívnejšie a ekologické riešenia patrí prirodzené vetranie cez strešné okná s využitím komínového efektu.

2ng-r981_res.jpg 
Menej spotrebovanej energie

Výmena starého strešného okna za kvalitné okno VELUX zníži vaše náklady na vykurovanie a ochladzovanie domu. V skutočnosti môžete zvýšiť izbovú teplotu počas zimy až o 2 °C a znížiť ju počas leta až do 5 °C. Len tým, že nahradíte staré za nové strešné okno VELUX.

Menej emisií CO2

Investovaním do vysoko kvalitných strešných okien VELUX zároveň pomáhate životnému prostrediu znižovať objem emisií CO2. Dopad na životné prostredie počas životného cyklu strešného okna VELUX je viac než vyvážený prínosmi z hľadiska emisií CO2. A to bezplatnou slnečnou energiou získanou cez strešné okno.

ngotecdietamala-r716_res.jpg 
Viac sa dozviete na www.velux.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Máte už program pre deti na túto sobotu?

Novootvorený farmársky Trch. – Chutný trh v Slnečnice Markete bude už túto sobotu 26. mája oslavovať so všetkými deťmi.

Tlačové správy

TOP trendy 2018 v alternatívnych prístupoch ku zdraviu

Počuli ste už napríklad o digitálnej detoxikácii alebo e-Terapii? Prečítajte si o nových alternatívnych prístupoch ku zdraviu.

Tlačové správy

Biznis úver: Lepší tím, stroje, či menej stresu s faktúrami

Pozrite sa, kedy sa oplatí na rozvoj firmy využiť peniaze od banky.

Tlačové správy

Síce malí, no výnimoční regionálni dodávatelia. Poznáte ich?

Týmto menším regionálnym dodávateľom sa podarilo zaujať nielen svoje okolie, ale aj Kaufland. Určite si ich obľúbite aj vy.